Σκοπευτικά Φυσίγγια Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αν δεις παντως ποσο εχουν στα μαγαζια...θεωρω οτι ο τουρης δινει βοηθεια στους σκοπευτες....και οχι με ενα φυσιγγι που σημερα γεμιζετει ετσι και αυριο αλλιως....με ενα απο τα πολυ καλα φυσιγγια sporting που ανετα κατεβαινεις και κερδιζεις αγωνα αν ξερεις να σπας δισκους!
Σίγουρα είναι μεγάλη βοήθεια αυτό που κάνει αλλα δεν παύει να γίνεται σιγά σιγά απαγορευτικό το κόστος, όποτε είμαστε σε διαρκείς αναζήτησή για κάτι πιο οικονομικο
 
Αν δεις παντως ποσο εχουν στα μαγαζια...θεωρω οτι ο τουρης δινει βοηθεια στους σκοπευτες....και οχι με ενα φυσιγγι που σημερα γεμιζετει ετσι και αυριο αλλιως....με ενα απο τα πολυ καλα φυσιγγια sporting που ανετα κατεβαινεις και κερδιζεις αγωνα αν ξερεις να σπας δισκους!

αν ξέρεις να σπας δίσκους ,,,κερδίζεις αγώνα με οποιοδήποτε φυσίγγι και όπλο ;)
 
Παυλο ο Τουρης τα δινει σε οσους εχουν σκοπευτικη αδεια "χονδρικης" ? και αν ναι ποσο?



Εφοσον δεν απαντησε ακομα ο παυλος θα απαντησω εγω...το ξερω δεν θα παρεξηγηθει...5,1 τα prima 5,5€ Τα due

Δηλαδή χωρίς σκοπευτική άδεια, πόσο τα παίρνει κάποιος;

Σκεφτόμουν και εγώ τώρα που θα κλείσει το κυνήγι και βασικά θα μεγαλώσει η μέρα, οπότε θα προλαβαίνω να πηγαίνω μετά την δουλειά, να πήγαινα που και που καμία βόλτα στο Σχιστό.
 
ε πως δεν είναι ακριβά ποιό δεν ανέβηκε ;
οκ ειχε τσιχλες φετος και ολοι επιασαν τον παπα απ τα #^%*&#@ ..... αλλα δισκακια ...ειχε παντα περασμα δεν ειχαν εκλειψει ποτε!! απλα σκεφθηκαν οτι βαραμε και με αυτα τσιχλες οποτε δωσε πονο!
Πλακα θα εχει αν απο τον Μαρτιο - Απριλιο φθηνυνουν οποτε η κοροιδια θα κανει ΜΠΑΜ!!
 
Πλακα θα ειχε, αν μπορουσαμε να φερουμε φυσιγγια απο εξω. Τοτε θα βλεπες πως θα βαζαν νερο στο κρασι τους.

Οπως και με τοσα αλλα πραγματα, οπως ρουχα και παπουτσια μεσω Ιντερνετ, εκει σιγα σιγα αρχισαν να συμμορφωνονται οι δικοι μας. Στα φυσιγγια ομως ειναι μονοπωλειο, οποτε οτι και να λεμε, εκει θα παμε παλι
 
Γνωριζει κανεις αν γινεται να πάρεις φυσιγγια απο κενταυρο αντια για 500,700 φυσιγγια με την ίδια αναλογια ποσοτητας τιμης;
 
Γνωριζει κανεις αν γινεται να πάρεις φυσιγγια απο κενταυρο αντια για 500,700 φυσιγγια με την ίδια αναλογια ποσοτητας τιμης;
Νομίζω πως δεν θα σου χαλάσει το χατήρι, αλλα ρωτά πρώτα τις καινούργιες τιμές
 
Νομίζω πως δεν θα σου χαλάσει το χατήρι, αλλα ρωτά πρώτα τις καινούργιες τιμές
Dion οσο και να ανέβουν 6.5 ευρω που βρισκω σκοπευτικα 28αρια δε θα έχουν. Αντε μαζι με εξοδα αποστολης να πανε στο ταληρο.

Ασχετο αλλα πηρα μια αποφαση φετος.
Θα φορτωσω μόνο 8αρια και 5αρια φυσιγγια. Κανουν για ολα τα κυνηγια.
*ισως και κανενα 6αρακι ;)
 
Dion οσο και να ανέβουν 6.5 ευρω που βρισκω σκοπευτικα 28αρια δε θα έχουν. Αντε μαζι με εξοδα αποστολης να πανε στο ταληρο.

Ασχετο αλλα πηρα μια αποφαση φετος.
Θα φορτωσω μόνο 8αρια και 5αρια φυσιγγια. Κανουν για ολα τα κυνηγια.
*ισως και κανενα 6αρακι ;)
Πάρε saga sporting, αν σε πειράζει η ανάκρουση, στα 5 ευρώ, γιατί να πληρώσεις 6,5
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top