Σκοπευτικά Φυσίγγια

Οχι και δεν θα ριξω 24αρια φετος ειναι μικρη η διαφορα τιμης με τα 30αρια. 7 ευρω αγορασα προχθες
Eγω γουστάρω τα 24αρια στο περπατητο γιατί κουβαλάς λιγότερο βάρος. Επίσης η ταχύτητα και η φονικότητα τους μου αρέσουν τρομερά στο περπατητο και στις μαύρες. Οπότε και ίδια τιμή να είχαν με τα 30ρια θα τα προτιμούσα ακομα για αυτούς τους λόγους.
 
Στο σκοπευτήριο προτιμώ τα ρίχνω κατά βάση 24αρια σε δύο νούμερα . Δεν ξέρω μου αρέσει να διαχωρίζω το κυνηγετικό από το σκοπευτικό. Ίσως μάλιστα αν δεν έριχνε ο κόσμος το σκοπευτικό στο κυνήγι να ήταν και πιο φθηνά.
 
Eγω γουστάρω τα 24αρια στο περπατητο γιατί κουβαλάς λιγότερο βάρος. Επίσης η ταχύτητα και η φονικότητα τους μου αρέσουν τρομερά στο περπατητο και στις μαύρες. Οπότε και ίδια τιμή να είχαν με τα 30ρια θα τα προτιμούσα ακομα για αυτούς τους λόγους.
Εριξα τουλαχιστον 20 κουτια japan skeet περυσι και ηταν πολυ καλα τα σκοτωματα τους αρκει να μην εισαι όρτσα. Δεν εχω αλλα οποτε οι φετινες αγορές ηταν απο 28γρ και πανω
 
Eγω γουστάρω τα 24αρια στο περπατητο γιατί κουβαλάς λιγότερο βάρος. Επίσης η ταχύτητα και η φονικότητα τους μου αρέσουν τρομερά στο περπατητο και στις μαύρες.
Το ιδιο !
Ειδικα τα δικα μου 24αρια σε ν 9 η 9,5
 
Back
Top