Συγκρίσεις όπλων-τσοκ

Tsakalos καλημερα! Ριχνω μεχρι 36 γραμμαρια στις φασσες αλλα κυριως κυνηγαω τσιχλες οπωτες 32 γραμμαρια. Σε ποια ενοτητα εννοεις;
Οι γομώσεις Μάνο που χρησιμοποιείς δουλεύουν άψογα σε όλα τα όπλα πάρε αυτό που σου έρχεται καλύτερα.
 
Ρε παιδια σε οποιο μαγαζι να πας ελλαδα δεν παιζει τιποτε αλλο απο beretta benelli η κορυφή στην εμπορικότητα των όπλων τουλάχιστον στην Ελλάδα και δεν είναι τυχαίο.
Εγω θα ψήφιζα α400, σε συγριση με την 930 εχει τις περισοτερες πωλήσεις βεβαια αν ρωτησεις κατοχους θα βρεις κ καποιον δυσαρεστημενο. Λογικο! Ομως δεν αντιπρωσοπευει την μαζα.
Ο ποιο σίγουρη επιλογή είναι το α400
 
Ρε παιδια σε οποιο μαγαζι να πας ελλαδα δεν παιζει τιποτε αλλο απο beretta benelli η κορυφή στην εμπορικότητα των όπλων τουλάχιστον στην Ελλάδα και δεν είναι τυχαίο.
Εγω θα ψήφιζα α400, σε συγριση με την 930 εχει τις περισοτερες πωλήσεις βεβαια αν ρωτησεις κατοχους θα βρεις κ καποιον δυσαρεστημενο. Λογικο! Ομως δεν αντιπρωσοπευει την μαζα.
Ο ποιο σίγουρη επιλογή είναι το α400
Καλό όπλο και η α400 σίγουρα!beretta είναι!αλλά από θέμα στιβαρότητας θεωρώ πως υπάρχει διαφορά στα δύο όπλα υπέρ την breda!
 
εντελώς στατιστικά και με κρύο αίμα που λένε

έχουν πουληθεί αμέτρητες Α400 ξέρω 1 που έβγαλε πρόβλημα του φίλου από την Πρέβεζα (του teo virginia νομίζω που του έσπασε το κλείστρο) πολύ πιο λίγες οι βρεντα που έχουν πουληθεί ξέρω 5 η 6 με προβλήματα από διαφόρους φίλους και γνωστούς και αυτό μόνο Ελλάδα
 
εντελώς στατιστικά και με κρύο αίμα που λένε

έχουν πουληθεί αμέτρητες Α400 ξέρω 1 που έβγαλε πρόβλημα του φίλου από την Πρέβεζα (του teo virginia νομίζω που του έσπασε το κλείστρο) πολύ πιο λίγες οι βρεντα που έχουν πουληθεί ξέρω 5 η 6 με προβλήματα από διαφόρους φίλους και γνωστούς και αυτό μόνο Ελλάδα
Συμφωνώ μαζί σου ! Και εγώ είδη έχω δει στο σκοπευτήριο τρία διαφορετικά breda με πρόβλημα και τα τρία στην σκανδάλη δεν θυμάμαι τη πρόβλημα ακριβώς είχαν για να το καταθέσω αλλά είμαι σίγουρος πως το πρόβλημα ήταν η σκανδάλη τους.εμενα προσωπικά δεν μου αρέσει καθόλου και αυτό το σκαλί που κάνει στην αρχή της πάπιας .
 
εντελώς στατιστικά και με κρύο αίμα που λένε

έχουν πουληθεί αμέτρητες Α400 ξέρω 1 που έβγαλε πρόβλημα του φίλου από την Πρέβεζα (του teo virginia νομίζω που του έσπασε το κλείστρο) πολύ πιο λίγες οι βρεντα που έχουν πουληθεί ξέρω 5 η 6 με προβλήματα από διαφόρους φίλους και γνωστούς και αυτό μόνο Ελλάδα
Εσπασε ο συσηροδρομος και ενα κοματι απο τη καιφαλη του κληστρου και μου στραβωσε και τη γλωσα και ολλα αυτα με ενα φισηγγι 32 γρ
 
την ποιότητα της 930i η Α400 δεν την έχει,,,μια κάννη έχει και τίποτα άλλο,,όλο το υπόλοιπο όπλο πλαστικούρα θυμίζει,,,μη πιάσουμε και τα ξύλα γιατί θα γείρει περισσότερο η ζυγαριά προς 930i

τώρα αν έχουν βγει κάποια θεματάκια από την μία έχουν βγει και από την άλλη σε τι βαθμό δεν ξέρω,,,συνήθως οι μπενελομπερετακηδες κακός δεν τα βγάζουν στην φόρα τα προβλήματα λες και τρώνε φαί από τις δύο εταιρείες

Τεο που να έριχνες δηλ κανένα semi,,, άυλο θα γινόταν το όπλο .sarcastic.
 
Την 930 δεν την έχω δει. Η Α400 μπορεί να μη γεμίζει το μάτι, μην ξεχνάμε όμως ότι η ποιότητα ενός όπλου δεν είναι μόνο το φινίρισμα και οι λειανσεις. Ουσιαστικά ποιοτικό είναι ένα όπλο που λειτουργεί απροβλημάτιστα. Η αξιοπιστία προέρχεται από ποιοτικούς μηχανισμους- μηχανικά μέρη.
 
Είσαι λίγο υπερβολικός....στο θέμα στιβαρότητας!για πες μας τι δεν σου άρεσε!
Φιλε μου ολα ειναι υποκειμενικα! Για μενα η breda δεν ειναι το οπλο τελικα που ψαχνω. Το βρισκω λιγο προχειρο σε καποια σημεια. Ναι μεν ομορφο πολυ! Αλλα υστερη σε αρκετα μποστα στην a400 για μενα. Οπως πχ οτι εχει βγαλει αρκετα προβληματα! Ενα απ αυτα που δεν μ αρεσουν..
 
την ποιότητα της 930i η Α400 δεν την έχει,,,μια κάννη έχει και τίποτα άλλο,,όλο το υπόλοιπο όπλο πλαστικούρα θυμίζει,,,μη πιάσουμε και τα ξύλα γιατί θα γείρει περισσότερο η ζυγαριά προς 930i

τώρα αν έχουν βγει κάποια θεματάκια από την μία έχουν βγει και από την άλλη σε τι βαθμό δεν ξέρω,,,συνήθως οι μπενελομπερετακηδες κακός δεν τα βγάζουν στην φόρα τα προβλήματα λες και τρώνε φαί από τις δύο εταιρείες

Τεο που να έριχνες δηλ κανένα semi,,, άυλο θα γινόταν το όπλο .sarcastic.
Φιλε παυλο εκτος απ τα ξυλα για μενα δεν υπερτερη σε τιποτ αλλο η breda. Πολυ πιο αξιοπιστο οπλο η a400 και για μενα οπως ειπα πιο δεμενο πιο αντοχης να στο πω ετσι. Φιλοι που ξερουν και αφιερωνουν πολυ χρονο την ημερα στα οπλα μου ειπαν a400 η fabarm l4s και οχι breda.
 
Wise choice φίλε και να ακούσεις και τους φίλους σου κάτι παραπάνω θα ξέρουν

Άλλωστε στο είπα απο το πρωτο μου ποστ να περιμένεις την A400 plus που θα έχει τις βελτιώσεις που έπρεπε να έχει η Α400 η τωρινή

Καλορίζικο οποίο και να πάρεις
 
Back
Top