Συγκρίσεις aftermarket chokes (δοκιμές-αγορές-προτάσεις)

έρχεται παίδες στα €78 τελική
View attachment 3827

είχε και το diamond series το οποίο είναι τιτανίου αλλά ακριβό στα €137 τελική ,,ίδια τσοκ άλλο υλικό
View attachment 3828
Ήθελα να ήξερα πού τα ξετρυπωνης ρε τρελέ! Καλοριζικα να είναι και καλό καλωσόρισμα στης πιτσιλωτες.
 
τα συγκεκριμένα ήταν να τα φέρω για τον φίλο που είχε πάρει το 725 Black ( την μαυρόγατα για όσους θυμούνται ) επειδή είναι μεγάλο ποζέρι αλλά τελικά δεν έκατσε

μου είχαν μείνει στο μυαλό και τα θυμήθηκα προχθες που τα έφερε στο προσκήνιο ο αλταιρ
 
Πώς θα γίνει ρε παλικάρια να βρω ένα Comp n Choke για σπείρωμα Invector Plus σε σύσφιξη Mod ή Imp Mod ;
Έχω φάει τον τόπο δεν βρίσκω πουθενά Ελλάδα.
Φίλε και εγώ έψαξα δεν βρήκα κάτι μόνο από Αμέρικα που έχει 38 δολάρια έξοδα αποστολής συν τελωνείο κάνα 50αρι με τα έξοδα του εκτελωνιστή οπότε πιάνεις κοντά 140 ευρώ....
 
Πώς θα γίνει ρε παλικάρια να βρω ένα Comp n Choke για σπείρωμα Invector Plus σε σύσφιξη Mod ή Imp Mod ;
Έχω φάει τον τόπο δεν βρίσκω πουθενά Ελλάδα.
Δεν έχουν κυκλοφορήσει Ελλάδα πολύ αυτά Γιώργο.. δεν έχουν και αντιπρόσωπο νομίζω εδώ.. όποτε μόνο από αμερικα αλλά πρόσεχε μην μπλέξεις με αυτούς γιατί και ο τεο και ο Κωνσταντίνος λένε πως είναι λίγο.....ότι να ναι
 
Δεν έχουν κυκλοφορήσει Ελλάδα πολύ αυτά Γιώργο.. δεν έχουν και αντιπρόσωπο νομίζω εδώ.. όποτε μόνο από αμερικα αλλά πρόσεχε μην μπλέξεις με αυτούς γιατί και ο τεο και ο Κωνσταντίνος λένε πως είναι λίγο.....ότι να ναι

μόνο λίγο ; περίμενα 2 μήνες σχεδόν για να γίνει refund επειδή είχε πέσει το σύστημα παραγγελίων τους και δεν μου έδιναν έναν κωδικό που ζήταγε η τράπεζα μου να γίνει άμεσα το refund
 
μόνο λίγο ; περίμενα 2 μήνες σχεδόν για να γίνει refund επειδή είχε πέσει το σύστημα παραγγελίων τους και δεν μου έδιναν έναν κωδικό που ζήταγε η τράπεζα μου να γίνει άμεσα το refund
Παύλο κάποιος που μένει Αμερική θα έχει τα ίδια μπλεξίματα???
 
μόνο λίγο ; περίμενα 2 μήνες σχεδόν για να γίνει refund επειδή είχε πέσει το σύστημα παραγγελίων τους και δεν μου έδιναν έναν κωδικό που ζήταγε η τράπεζα μου να γίνει άμεσα το refund
Ααα τόσο ωραία δηλαδή... περίεργο αυτό για τους Αμερικανούς... συνήθως η εξυπηρέτηση είναι άψογη...
 
Last edited:
δεν το ξέρω αυτό ,,,αλλά σίγουρα θα είναι πιο άμεση η επικοινωνία και εξυπηρέτηση με έναν αμερικάνο παρά με εμάς

δεν είναι κάτι ιδιαίτερο πάντως , έχω δοκιμάσει σε A400 και DT10 τα συγκεκριμένα σε 2-3-4* και δεν μου άρεσαν ,,,δεν είναι σαν τα Kicks
 
δεν το ξέρω αυτό ,,,αλλά σίγουρα θα είναι πιο άμεση η επικοινωνία και εξυπηρέτηση με έναν αμερικάνο παρά με εμάς

δεν είναι κάτι ιδιαίτερο πάντως , έχω δοκιμάσει σε A400 και DT10 τα συγκεκριμένα σε 2-3-4* και δεν μου άρεσαν ,,,δεν είναι σαν τα Kicks
Έγινε κατάλαβα.....κάτι άσχετο Παύλο αν έχεις fb νομίζω γίναμε φίλοι πρόσφατα....
 
Έχει χρησιμοποιήσει κάποιος συνάδελφος τα gemini ported σε optima κάννη να μου πει εντυπώσεις; Σκέφτομαι και για kicks smoke αλλά πολύ ακριβά και μεγάλος χρόνος αναμονής. Αν γίνει παραγγελία από αμερική φαντάζομαι θα παίξει τελωνείο.....
 
Back
Top