Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Όσο κ ο κένταυρος δλδ, πιστεύεις είναι καλύτερα από τα 28αρια του Κενταύρου?
Και του κένταυρου τα 28άρια και του Ρουμελιώτη είναι πολύ καλά.
Τα περσινά ή προπέρσινα όμως που δοκίμασα σε θήραμα. Δεν θυμάμαι πότε τα πήρα.
 
Πέρσι έριξα τα δύο τελευταία κουτιά.. φέτος που κοίταξα η τιμή τους είναι πολύ ψηλά. 10 και 10.50 στη Χίο..στη Μυτιλήνη που ρώτησα τον αλαγιάννη δεν τα είχε.
Βρες ρε συ κανέναν που θα κατέβει Χίο για διακοπές να σου φέρει 2 κούτες να κάνεις τη δουλειά σου
 
Οποίος έχει επαφές με τον Αντρέα ας ανεβάσει τιμες με αυτά που βγάλει φετος… αν ξεκίνησε παραγωγη
εγω μιλησα με τον ανδρεα πρωσφατα γιαννηηη και δεν ξεκινησε ακωμη ουτε τιμες εβγαλε,,τον ρωτησα για 30γρ και μου λεη απο 7,5,,εως και 8 θα παη το κουτι:(:( ακωμη την ψαχνη και αυτως θα τον παρω παλι σε λιγες μερεςς
 
εγω μιλησα με τον ανδρεα πρωσφατα γιαννηηη και δεν ξεκινησε ακωμη ουτε τιμες εβγαλε,,τον ρωτησα για 30γρ και μου λεη απο 7,5,,εως και 8 θα παη το κουτι:(:( ακωμη την ψαχνη και αυτως θα τον παρω παλι σε λιγες μερεςς
Ηλία με βαφτίσανε αν θες όμως λέγεμε και Γιάννη !!!!!!
 
Στα Ηyperion κάνει μαγειρέματα στα νούμερα?
Αν φτιαχνει σε μισα εννοεις? Το πρωτο που τον ρωταω. Περσι και φετος απαντησε θετικα και πηρα σε 8μισο και 9μισο. Προπερσι μου ειπε οχι και πηρα 8 , 9 και 10. Το 28 νο 10 θεριζε και με κρυο στις αποστασεις που το εριξα.
 
Αν φτιαχνει σε μισα εννοεις? Το πρωτο που τον ρωταω. Περσι και φετος απαντησε θετικα και πηρα σε 8μισο και 9μισο. Προπερσι μου ειπε οχι και πηρα 8 , 9 και 10. Το 28 νο 10 θεριζε και με κρυο στις αποστασεις που το εριξα.
Με αύτες της τιμες δεν συμφέρουν τα 28 7,50€ είναι ακριβά
 
Back
Top