Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Φίλε Ηλία όχι όλα τα εμπορικά του Ρουμελιώτη το Α1 34- το gm3- και τα 30αρια και της τρεις μέρες γαζωνουν όλα τα πουλιά χωρίς ίχνος αίματος.
Ναι συμφωνο για το α1 34γρ.. έχω και εγώ λίγα ακόμα σε 10αρια διασποράς τα αλλά δεν τα έχω δοκιμαση δεν έχω γνωμη… όταν γράφω ολλα λεω για αυτά που ρίχνανε
 
Last edited:
Άρα εχθές τι έφταιγε τελικά;
Παρασκευή και 13;
Η 390 που είχα χτες απλά δεν τα γούσταρε…( γράφω την γνωμη για αυτά που βλέπω στο κυνηγι δεν έγραψα εγώ ούτε για ανάποδα φεγγάρια ούτε για παρασκευές και 13 σε ποιον δεν αρέσει ας την προσπέραση και ας λείπουν η ειρωνίες )
 
Πολυ χαρούμενος σήμερα. Ειχα παρει μερικες κουτες silver 7αρια (δεν ρίχνω ποτε 7αρια αλλα τα πηρα σε καλη τιμη) και ηθελα να τα δοκιμασω πρώτα για να αποφασίσω αν θα παρω μονο αυτα μαζι μου για το ταξιδι την άλλη βδομάδα.
Απίστευτα. Ολα τα πουλιά που επρεπε να πάρω τα πηρα, κοντα ή μακριά ολα ξερά και χωρις αίματα.
 
Η 390 που είχα χτες απλά δεν τα γούσταρε…( γράφω την γνωμη για αυτά που βλέπω στο κυνηγι δεν έγραψα εγώ ούτε για ανάποδα φεγγάρια ούτε για παρασκευές και 13 σε ποιον δεν αρέσει ας την προσπέραση και ας λείπουν η ειρωνίες )
Ειρωνια δεν υπάρχει, απορία υπάρχει! 🤔
Δεν μίλαγες μόνο για την 390 σου αλλά για πέντε τουφεκια! 🙉
Δεν είναι σωστό πιστεύω την μια μέρα να θάβουμε ένα φυσίγγι και την επόμενη μέρα να το εκθειαζουμε με ίδιες όπως γράφεις συνθήκες.
 
Last edited:
Ναι συμφωνο για το α1 34γρ.. έχω και εγώ λίγα ακόμα σε 10αρια διασποράς τα αλλά δεν τα έχω δοκιμαση δεν έχω γνωμη… όταν γράφω ολλα λεω για αυτά που ρίχνανε
Ηλία το α1 34 το έχω σε ν 7 είχα πάρει της τελευταίες 2μιση κούτες προπερσι όπως και τα gm3.
 
Ναι συμφωνο για το α1 34γρ.. έχω και εγώ λίγα ακόμα σε 10αρια διασποράς τα αλλά δεν τα έχω δοκιμαση δεν έχω γνωμη… όταν γράφω ολλα λεω για αυτά που ρίχνανε
Πάρε τα 30αρια φίλε είναι πολύ καλά. Τα φέρνουν σε κάποιο κατάστημα εκεί πάνω;
 
Πολυ χαρούμενος σήμερα. Ειχα παρει μερικες κουτες silver 7αρια (δεν ρίχνω ποτε 7αρια αλλα τα πηρα σε καλη τιμη) και ηθελα να τα δοκιμασω πρώτα για να αποφασίσω αν θα παρω μονο αυτα μαζι μου για το ταξιδι την άλλη βδομάδα.
Απίστευτα. Ολα τα πουλιά που επρεπε να πάρω τα πηρα, κοντα ή μακριά ολα ξερά και χωρις αίματα.
Στην γριά και άμμο θαλάσσης να βάλεις,θα βγάλει τουφεκιά!😁😎
 
Μακριά από εκεί φίλε ένα κουτί πήρα 32γρ 12€ Καρδίτσα με 9€ τα ίδια φυσίγγια θα με ξαναδεί πολύ
Δεν είναι κυνηγετικό κατάστημα ρε συ για να αγοράσει ποσότητα.
Φέρνει μαζί με όλα τα υπόλοιπα κάνα κουτί φυσίγγια. Μόνο σε περίπτωση ανάγκης αγοράζεις από τέτοια μαγαζιά.
 
Ειχα παρει μερικες κουτες silver 7αρια (δεν ρίχνω ποτε 7αρια αλλα τα πηρα σε καλη τιμη) και ηθελα να τα δοκιμασω

Απίστευτα. Ολα τα πουλιά που επρεπε να πάρω τα πηρα, κοντα ή μακριά ολα ξερά και χωρις αίματα.
Όχι ρε αποκλείεται! Δεν σε πιστεύω! Είναι πολύ χοντρά αυτά ρε,κάνουν κενά! .big smile.
 
Πολυ χαρούμενος σήμερα. Ειχα παρει μερικες κουτες silver 7αρια (δεν ρίχνω ποτε 7αρια αλλα τα πηρα σε καλη τιμη) και ηθελα να τα δοκιμασω πρώτα για να αποφασίσω αν θα παρω μονο αυτα μαζι μου για το ταξιδι την άλλη βδομάδα.
Απίστευτα. Ολα τα πουλιά που επρεπε να πάρω τα πηρα, κοντα ή μακριά ολα ξερά και χωρις αίματα.
Πήρα πριν κανένα μήνα μια κούτα σιλβερ 8αρια, δεν ξέρω πότε θα τα ρίξω. Προς το παρόν με καλύπτουν τα 28αρια του απόλυτα.
 
Πολυ χαρούμενος σήμερα. Ειχα παρει μερικες κουτες silver 7αρια (δεν ρίχνω ποτε 7αρια αλλα τα πηρα σε καλη τιμη) και ηθελα να τα δοκιμασω πρώτα για να αποφασίσω αν θα παρω μονο αυτα μαζι μου για το ταξιδι την άλλη βδομάδα.
Απίστευτα. Ολα τα πουλιά που επρεπε να πάρω τα πηρα, κοντα ή μακριά ολα ξερά και χωρις αίματα.
G3000 φιλαράκι αυτό έλειπε να μην πηγαίνουν καλά .
 
Ειρωνια δεν υπάρχει, απορία υπάρχει! 🤔
Δεν μίλαγες μόνο για την 390 σου αλλά για πέντε τουφεκια! 🙉
Δεν είναι σωστό πιστεύω την μια μέρα να θάβουμε ένα φυσίγγι και την επόμενη μέρα να το εκθειαζουμε με ίδιες όπως γράφεις συνθήκες.
ειρωνία υπάρχει αλλά δεν το παραδεχόμαστε!!!!!! Άσε που κράτησες ότι ήθελες από αυτά που έγραψα …. Τέλος παντον το λάθος δικό μου που έγραψα…ενώ ήξερα ότι θα βρεθεί παντα κάποιος να ξέρει καλητερα από αυτά που βλέπεις…. Καλή συνεχεια
 
Ηλία πάρε τα 28 άρια του τσιπούρα αν βρεις JB από την Άμφισσα εάν μπορείς να τα προμηθευτείς βγαίνουν 6/7/8/9.5 αν δε κάνω λάθος πολύ ωραίο φυσίγγι και το ρίχνουν όλα τα όπλα.Απο θέμα εμπλοκής εννοώ.Εδω Αθήνα πωλούνται 7€ το κουτί και το 9.5 7.30 μου μαγαζί αλλά δε το έχει
 
Ειρωνια δεν υπάρχει, απορία υπάρχει! 🤔
Δεν μίλαγες μόνο για την 390 σου αλλά για πέντε τουφεκια! 🙉
Δεν είναι σωστό πιστεύω την μια μέρα να θάβουμε ένα φυσίγγι και την επόμενη μέρα να το εκθειαζουμε με ίδιες όπως γράφεις συνθήκες.
Post in thread 'Φυσίγγια για Τσίχλες' https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Φυσίγγια-για-Τσίχλες.4200/post-934076
Τι ψάχνετε να βρείτε κύριε Γιάννη εχτές έλεγε ότι είχε τη μαχους σήμερα λέει ότι εχθές είχε την 390.
Άβυσσος η ψυχή του κλαμπανιου
 
Back
Top