Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Φιλε Ηλια μη με παρεξηγησεις αλλα επειδη το γραφεις συνεχως το σωστο ειναι ''βαθμος''.
Ναι ρε καμία παρεξηγήσει έχω ακούσει και χειρότερα για ορθογραφικά λάθη …. Θα διαβάσω Μπαμπινιώτης επείγοντος για να μπορώ να γράφω σαν μορφωμενος!!!!!!
 
Ναι ρε καμία παρεξηγήσει έχω ακούσει και χειρότερα για ορθογραφικά λάθη …. Θα διαβάσω Μπαμπινιώτης επείγοντος για να μπορώ να γράφω σαν μορφωμενος!!!!!!
φιλε μου μην τους ακους.Η μορφωση ειναι ατομικο αθλημα.Διαβαζεις απο μονος σου ιστορια,φιλοσοφια,γεωγραφια ο,τι θες και σου αρεσει.Στο πανεπιστημιο απλως παιρνεις εξηδικευση και τιποτε αλλο.
 
Γιατί τα τσιχλοφύσιγγα του Ζαγοραίου από πότε έχεις να τα δείς? Αλήθεια τα θυμάται κάποιος?
Του Ζαγοραίου βέβαια τα θυμάμαι, τα έχω αγοράσει κιόλας πολύ παλιά. Η θυμάται κανείς του Σκορπιού στο Χαιδάρι ?
 
Του Ζαγοραίου βέβαια τα θυμάμαι, τα έχω αγοράσει κιόλας πολύ παλιά. Η θυμάται κανείς του Σκορπιού στο Χαιδάρι ?
Για να είμαι ειλικρινής αυτά δεν τα θυμάμαι. Θυμάμαι όμως του Ρερρέ που τα δούλευαν σχεδόν όλοι οι κυνηγοί της Νάξου.
 
Για να είμαι ειλικρινής αυτά δεν τα θυμάμαι. Θυμάμαι όμως του Ρερρέ που τα δούλευαν σχεδόν όλοι οι κυνηγοί της Νάξου.
Καλά κάνεις και δεν τα θυμάσαι, ακόμα μπαρούτια έχω στα μάτια μου 😆 Πρέπει να ήμουν 20 χρονών όταν αγόραζα απο εκεί,σχεδόν δίπλα απ το σπίτι μου ήταν.
Μπορεί να μην ήταν τόσο διαδεδομένα. Εμείς όμως στο Χαιδάρι το τιμούσαμε το κατάστημα.
 
Στο καρτέρι της Κυριακής είχε περάσει γνώστης πρίν.
View attachment 82548
33γρ ν10 κ 32γρ ν11 κ τα δυο διασποράς..
Παραείναι γνώστης.......

Σε καρτέρι πεταλουδας βρίσκεσαι?? .yelling.

Καλά κάνεις και δεν τα θυμάσαι, ακόμα μπαρούτια έχω στα μάτια μου 😆 Πρέπει να ήμουν 20 χρονών όταν αγόραζα απο εκεί,σχεδόν δίπλα απ το σπίτι μου ήταν.
Μπορεί να μην ήταν τόσο διαδεδομένα. Εμείς όμως στο Χαιδάρι το τιμούσαμε το κατάστημα.
Είχαν κ ραβασάκι σπέσιαλ...😂😂😂

https://www.hunterslife.gr/forums/threads/Φυσίγγια-για-μπεκάτσα.60/page-107#post-946484


Να και ένας Αλέξη που τιμουσε το κατάστημα...
Και άλλοι το είχαν κοντά στην πορτα τους αλλά ο νους τους στον Στόκα.... .yelling.
 
Last edited:
Back
Top