Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Ε τότε Ηλία ρίχνεις τα ανακαινισμένα gm3 ,τα άλλαξε
Αλλα εγώ θα επιμείνω και θα πω ,και με τον gt γ..μανε ,όπως περιέγραψες ,ξερα και μακρινά
Ο gt είναι σκληρός πολύ για το σεταπ που έχει το φυσηγγι για αυτό είχατε πολύ ανάκρουση … τα καινούργια είναι νορμαλ και θανατος
 
Ο gt είναι σκληρός πολύ για το σεταπ που έχει το φυσηγγι για αυτό είχατε πολύ ανάκρουση … τα καινούργια είναι νορμαλ και θανατος
Γαμωτο ,40 κουτιά nsi πηρα από Αλαγιαννη πριν κανα μήνα και τώρα πρέπει να ξαναπάρω άλλη μια παρτίδα
Μας κατέστρεψες επι 2
 
Ε τότε Ηλία ρίχνεις τα ανακαινισμένα gm3 ,τα άλλαξε
Αλλα εγώ θα επιμείνω και θα πω ,και με τον gt γ..μανε ,όπως περιέγραψες ,ξερα και μακρινά
MΕ τον gt δεν, για μένα σκορποχωρι ήταν. Θα δούμε τα καινούργια.
 
Ρε τι μου θύμησες τώρα ερχόταν κάθε χρόνο θεος σχωρεστον από Αθήνα τέλη Οκτωβρίου για τα μπασιματα ένας γείτονας ο κυρ παναγιωτης και έφερνε με τις κουτες δηλαβερης πιτσιρικάς ήμουν και μου έδινε τα ρίχνα με την 1100 στις τσιχλες φωτιά....
 
Φίλε μου, δηλώνω φανατικός. Ιδίως με την καινούργια πυρίτιδα, με έχουν καλύψει με όλους τους καιρούς.
Είμαι σε δίλημμα 30 και 32 γρ ρουμελιωτη ή 30 γρ ναβαρο και 32 α1 lampro? Φοβάμαι μην νε προδωσουν γιατί τα περσινά ήταν για κλάματα τα 32αρια φέτος την άλλαξε την πυρίτιδα?
 
Πόσο τα πήγαν τώρα αυτά? Μας κατεστρεψες!
Eιλικρινα.....
Τέτοια φυσίγγια μην τα χαίρεσαι ρε φίλε......
Είναι με...ημερομηνία λήξης κ τελειωμό δεν έχουν.....

Να δοξαζεις την Παναγία(μεγάλη η χάρη της σήμερα) που ακόμα δεν μαστορεψαν κ το αγαπημένο σου speed...
Κρόνος ΑΕ..Στυλιανόπουλος....
Τότε ήταν ο εισαγωγέας αυτής της πυριτιδας....
 
Είμαι σε δίλημμα 30 και 32 γρ ρουμελιωτη ή 30 γρ ναβαρο και 32 α1 lampro? Φοβάμαι μην νε προδωσουν γιατί τα περσινά ήταν για κλάματα τα 32αρια φέτος την άλλαξε την πυρίτιδα?
Δεν έχω δοκιμάσει τα ναβαρο και τα Α1 και δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη. Από πέρυσι, ο Ρουμελιώτης, βάζει την PSB. Δεν ξέρω αν τα δικά σου ήταν με αυτή ή την παλαιότερη, την CSB. Όπως και να έχει, τα τελευταία 4 χρόνια, που τα χρησιμοποιώ δεν με προδώσαν ποτέ. Μόνο με πολύ υγρασία, όσα είχαν CSB, άρχιζαν να χάνουν, πράγμα φυσικό. Με την PSB, δουλεύουν και με την υγρασία. Πρόσεχε όμως. Μιλάμε για γομώσεις που απευθύνονται στην τσίχλα. Με νούμερα, 9, 9μιση και 10. Σε βάλτο, για παπί δεν τα έχω δοκιμάσει, σε ακραίες συνθήκες. Μόνο σε φάσες κάτι 8άρια με GM3 και 7άρια 32άρια με PSB, που θερίζουν. Σε κυριαρίνες και γερακότσιχλες, 9άρια με PSB 32γρμ, θάνατος. Αυτά έχω δοκιμάσει και για αυτά μόνο μπορώ να πω, ότι αξίζουν 100%.
 
Back
Top