Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Αυτό δεν είναι τίποτα.Στη Franchi άμα της βάλω Λάμπρο μου τα πετάει το κλείστρο έξω από μόνο του σε δευτερόλεπτα.Περα από την πλάκα δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο.Εχω δεί να λείπει κομμάτι,να έχει σχιστεί το αστέρι,να μαυρίζει το κλείσιμο απέξω αρκετά αλλά "πατημένο" κάλυκα ποτέ.
Λες και τα πατησε καποιος με τανάλια..
Τι να πω..
Το αστειο ειναι,πως εχω ακομη 3 κουτια...
Πυρ και μανια ειμαι...
 
Αυτό δεν είναι τίποτα.Στη Franchi άμα της βάλω Λάμπρο μου τα πετάει το κλείστρο έξω από μόνο του σε δευτερόλεπτα.Περα από την πλάκα δεν έχω ξαναδεί κάτι τέτοιο.Εχω δεί να λείπει κομμάτι,να έχει σχιστεί το αστέρι,να μαυρίζει το κλείσιμο απέξω αρκετά αλλά "πατημένο" κάλυκα ποτέ.
Στρώσε τον κωλο σου και βγάλε αυτό το φυσιγγακι που έριξα σήμερα ν10 γρ δεν ξέρω τι έβαλες μέσα αλλά τσίχλα σε τέτοια απόσταση με 10 αρακι δεν ξανά πηρα
 
Λες και τα πατησε καποιος με τανάλια..
Τι να πω..
Το αστειο ειναι,πως εχω ακομη 3 κουτια...
Πυρ και μανια ειμαι...
Κάπου πάει το μυαλό μου για τι μπορεί να φταίει... σφάξε ένα και μέτρα το πάχος στα πλαστικά τοιχώματα του κάλυκα.
 
Κάπου πάει το μυαλό μου για τι μπορεί να φταίει... σφάξε ένα και μέτρα το πάχος στα πλαστικά τοιχώματα του κάλυκα.
Τι μου λες τωρα???
Δεν τα κατεχω αυτα τα μορφωμενα και τα γραμματιζουμενα!
.drunk.

Για πες...
 
Τα imperial Kardaras ειναι σε πρασινο καλυκα Τ2 της Cheddite πλέον.
Τα πέτυχα και σε κάλυκα που έγραφε πυρκαλ το μέταλλο από πάνω. Το καλοκαίρι τα είχα πάρει,μάλλον περσινά.
Στα τρυγόνια ήταν απίστευτο το καλοκαίρι.
 
Στρώσε τον κωλο σου και βγάλε αυτό το φυσιγγακι που έριξα σήμερα ν10 γρ δεν ξέρω τι έβαλες μέσα αλλά τσίχλα σε τέτοια απόσταση με 10 αρακι δεν ξανά πηρα
Εγώ το ξαναλέω....

Το μυστικό είναι το κάθε φυσιγγι που θα περιέχει αυτό το νουμερο (10) να είναι πολυ προσεγμένο κ καλογεμισμενο..
Μόνο τοτε θα μπορέσει κάποιος να αντιληφθεί τα όρια αυτου του σκαγιου.....

Ειδάλλως θα νομίζει ότι κάνουν μόνο για κοντινές αποστάσεις η ότι δίνουν μόνο τραυματισμένα....

Τι μάρκα καλυκας να είναι?
Το cervo ήταν σε διάφανο καλυκα fiocchi με 8mm μέταλλο...
Αν έχει αλλάξει τώρα δεν ξέρω....
 
Back
Top