Φυσίγγια για Τσίχλες

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Εμένα αυτο το φυσίγγι μου άρεσε .Ειχα πάρει λιγα οταν τα έβγαλε προσφορά ο Καλκαντζακος και μετά πήρα αρκετά αλλά σε 5,6,7. Το εριχνα στα αγριποπεριστερα αλλά είχα ρίξει και σε φάσσα Φθινόπωρο Ειδα ωραίες ντουφεκιές και στην πέρδικα τον Οκτώβρη
Εμένα μου αρέσουν πολύ στα τρυγονο-αγριοπεριστερα.. ωραίες τουφεκιές! Στη τσιχλα δε νομίζω να τα έχω ρίξει και στη πέρδικα δε τολμαω να τα βάλω...κουσουρια είναι αυτά,μην παρεξηγείτε!
 
Αυτο το διέγραψα το 2017
Όλοι έτσι λένε και παραλίγο να το απορρίψω προτού το δοκιμάσω!!!!! Για μένα και στα οπλα που κυνηγάω μου έχει τεριαξη απολητα υπέρ συγκετροτικο ακόμα και με 5 αρι τσοκ στα 15/20 μέτρα βρίσκεις τα πουλια κουμποτριπες ποιο κοντά περνεις κύμα έτοιμο!!!!! Με διαφορά το καλύτερο εμπορικό 32 γρ που έχω δοκιμαση….θέλει το κρυο του όμως αυτές της μέρες με 100% υγρασια. Και θερμοκρασίες 7 με 14 βαθμούς δίνει ρέστα
 
Πριν 5-6 χρόνια τα gm3 fast με πούλησαν δύο πρωινά πολύ άσχημα και έφαγαν πόρτα την παρτίδα τη έσωσα με imberial 32 και navaro 34
Καπου εκει τα ειχαν κανει σαλατα με αυτο το φυσιγγι. Απο το απολυτο ξυραφι εγινε κροτου λαμψης με εμφαση στον κροτο.....
 
Το gm3 fast φέτος ήταν τελείως διαφορετικό φυσιγγι από τα παλαιότερα. Πρώτη χρονιά είχε τον αποσπώμενο της nsi αντί για τον gt.
Δυστυχώς όταν είχα μιλήσει με τον Αλλαγιάννη του είχαν τελειώσει και από ότι μου είπε τέλος και η εισαγωγή του πλέον.
 
Το gm3 fast φέτος ήταν τελείως διαφορετικό φυσιγγι από τα παλαιότερα. Πρώτη χρονιά είχε τον αποσπώμενο της nsi αντί για τον gt.
Δυστυχώς όταν είχα μιλήσει με τον Αλλαγιάννη του είχαν τελειώσει και από ότι μου είπε τέλος και η εισαγωγή του πλέον.
Οχ την πουτσισαμε!!!!!! Άντε πάλη ψάξιμο!!!!
 
Αν το είχε σε 6αρια,7αρια θα είχα ήδη φορτώσει για φάσσα,παπια. Από τα αγαπημένα μου σε αυτά τα κυνήγια.
Για τσίχλα δεν δίνω τόσα λεφτά. Από ότι είδα έχει και το Α1 speciale 32 στα 8,5 ευρώ που και αυτό είναι πολύ καλό και σε καλή με τα σημερινά δεδομένα τιμή για τσίχλα.
 
Το gm3 fast φέτος ήταν τελείως διαφορετικό φυσιγγι από τα παλαιότερα. Πρώτη χρονιά είχε τον αποσπώμενο της nsi αντί για τον gt.
Δυστυχώς όταν είχα μιλήσει με τον Αλλαγιάννη του είχαν τελειώσει και από ότι μου είπε τέλος και η εισαγωγή του πλέον.
Όπως και το 206 formula στοπ
 
Back
Top