Φυσίγγια για τρυγόνι

Μη τρελαθουμε κι ολας. Φυσιγγι για τρυγονι για τσιχλα . Την εχουν δει με τα mb 7 ευρω; κανενας να μην αγορασει. Το λεωωεγω που μου πανε πολυ αλλα δεν θα γινω και θυμα. Υπαρχουν καλα και ελαφρια φυσιγγια κα φθηνα που κανουν τη δουλεια του με το παραπανω. Πεφτει πολυ κοροιδια και απο τις εταιρειες και απο τους κατασυηματαρχες. Στο ραφι να τα καμαρωνουν. Ψαξιμο και κραξιμο θελει.
 
Καρδιτσα πριν απο καμια βδομαδα τα πηρα 6.60. Στην ιδια τιμη περυσι ειχα παρει τα lambro σπορτινγκ.
Αρκετα ακριβά.
Ευτυχως ανα φυσιγγι που ριχνω πεφτουν τρια, και μετριαζεται το κοστος... .yel..hunter.1
 
Εδω τα λαμπρο μικρα σκαγια ξεκινανε από 7μιση...
Τα χοντρα σκαγια π.χ βεντετα διασποράς κλασικ σε 5-6 καφε μπλε κλπ ειναι 15 ευρω!
 
Το εχω απορια πολυ καιρο τωρα... Το 9αρακι στο ντοπιαρικο επαρκει εως τα 30 μετρα; Το φοβαμαι να το χρησιμοποιησω..
 
Το εχω απορια πολυ καιρο τωρα... Το 9αρακι στο ντοπιαρικο επαρκει εως τα 30 μετρα; Το φοβαμαι να το χρησιμοποιησω..
εγω προσωπικα 9αρακι σε τρυγονι δεν εβαλα ποτε......7-8 και στα πρωινα πρωινα το πρωτο διασπορας 8αρακι
 
Ξέχασα να σου πω Αποστολη οτι ο Χατζιωτης σε ένα πολυ ωραίο DVD με θέμα το τρυγονι είχε πει οτι εδώ και παρά πολλά χρόνια το κυνηγάει καρτέρι με ν9 χωρίς να έχει διαπιστώσει να μειονεκτεί στις καταβολές ακόμα κ στην οριακή απόσταση των 40 μετρων!!
Δεν λέω να κάνουμε το ίδιο..Όμως αυτο από μόνο του λέει παρά πολλά..
 
Back
Top