Φυσίγγια για τρυγόνι

Τα fast gm3 αν δεν κανω λάθος ετσι λέγονται της Nsi οντως τα εχω συνδεσει με το τρυγόνι. Κατα κυριο λόγο διαφημίζεται για τσίχλες ωστοσο εμενα μου αρεσει πολύ. Επίσης και σε 33 γρ αν κ καλοκαιρι ψυχολογικα κ μονο θελω να εχει κ ενα τετοιο φυσιγγι η θαλάμη μου(33γρ)
Τα free shots
Οσα χρονια κυνηγαω στα τρυγόνια ποτε δε θα βαλω 28 γρ. Την σκοπευτικη "μ@@κια" δεν την συγχωρούν ουτε τα τορτορια ουτε το σκοπευτικο φυσίγγιο...
 
Τα ρσ32 με εχουν αφησει πολυ ικανοποιημενο σε ολες τι ς συνθηκες με ** με 18,3 αυλο. Ειδα και τα σουπερ κιλ τσιχλα με 7 και 8 αναμικτα
 
Θα σου δουλεψει καλα το πρωτο μισαωρο, αν το μερος που κυνηγας εχει μεγαλη σχετικη υγρασια
+1
Αστα τα F2, δεν κανουν για την εποχη του τρυγονιου... ;)

Για μενα εμπορικο το NSI Classica το πορτοκαλι με 4 αστρα οτι καλυτερο εχω ριξει... ;)
 
4 αστρα γενικα, αντε 3, οχι πιο σφιχτο τσοκ... Ειναι αρκετα συγκεντρωτικα φυσιγγια αλλα δουλευουν αψογα στα τρυγονοκαρτερα κ στις συνθηκες τους...
Αρι πέρυσι εμπιστευτικά ακριβώς την συμβουλή σου και ως προς το φυσίγγιο και ως προς το τσοκαρισμα με εκπληκτικά αποτελέσματα όταν ήμουν σωστός...ούτε ένα θήραμα ζωντανό,και φυσικά χωρίς καθόλου αίμα!
 
Τα fast gm3 αν δεν κανω λάθος ετσι λέγονται της Nsi οντως τα εχω συνδεσει με το τρυγόνι. Κατα κυριο λόγο διαφημίζεται για τσίχλες ωστοσο εμενα μου αρεσει πολύ. Επίσης και σε 33 γρ αν κ καλοκαιρι ψυχολογικα κ μονο θελω να εχει κ ενα τετοιο φυσιγγι η θαλάμη μου(33γρ)
Τα free shots
Οσα χρονια κυνηγαω στα τρυγόνια ποτε δε θα βαλω 28 γρ. Την σκοπευτικη "μ@@κια" δεν την συγχωρούν ουτε τα τορτορια ουτε το σκοπευτικο φυσίγγιο...
Αν δεν κάνω λάθος το συγκεκριμένο είναι ένα λευκό προς διάφανο φυσίγγιο το φιλαράκι μου με την auto 5 δεν σκοτώνε και μόλις του έδωσε classica πήρε αρκετά πουλάκια!
 
Ειναι θέμα τι σου ταιριαζει...
Εγω τα εχω βολευτει
Τα κυνηγάμε σε νησιωτική περιοχή...λες να φταίει η υγρασία;δεν του πήγαιναν καθόλου...ενώ πιο χειμώνα που τα δοκίμαζε σε τσίχλες ή και τρίτο σε μπεκάτσα ήταν ικανοποιημένος!
 
Ειναι θέμα τι σου ταιριαζει...
Εγω τα εχω βολευτει

Πανο εξαρταται τι παρτιδα εχεις βρει. Οτι ειναι γεμισμενο με τη καινουργια GM3 ειναι πλεον για τα πανηγυρια. Ακομη και η NSI δεν ξερει τη συνταγη και αλλαξε στο site την ονομασια αποτι ηταν γεμισμενο με GM3 σε GM3 Prima.
 
Εχει δοκιμάσει κανείς τα sellier bellot red hare σε τρυγόνια να μας πεί εντυπώσεις? Φαίνεται να έχουν χαμηλές πιέσεις για καλοκαίρι θα είναι ωραία πιστέυω.
πριν από χρονια όταν πήγαινα στην έναρξη ταξίδια για τρυγόνια
πολύ καλό φυσίγγι σε ιταλικά όπλα που είχα τότε
ακόμα και τότε ήταν ακριβά αλλά άλλες εποχές με καλύτερα εισοδήματα και επιτρεπόταν και κάποια παραπάνω έξοδα :)
 
Back
Top