Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καληαπερα μπορειτε να μ πειτε σε τι τιμη βγαινουν τα φαστ gm3 που αναγραφονται παραπανω;;εγω παρηγγειλα τα rio 20 αν κ δν τα εχω ξαναριξει.οποτε πεειμενω να δω στη πραξη τι κανουν...
 
παντως ρε μαγκες πολυ μου τους ανεβασανε τους αριστομενηδες εφετος και μαλλον θα καταληξω στο tordo του λαμπρου που το βρισκω απο 5,70 εως 5,80 στο κιβωτιο και ας ειναι γεμισμενο με gm3.τι λετε?καλη τιμη?

Ευριπίδη, από τιμή γνκ είναι μια χαρά θεωρώ αν και δεν ξέρω πόσο παίζει αλλού. Σίγουρα δεν θα παίζει σε πολύ διαφορετικά επίπεδα (θα το κοιτάξω). Αλλά για την τσίχλα δεν διανοοούμαι να βάλω φυσίγγι πάνω από 6,50, δεν έχει νόημα...
 
Ευριπίδη, από τιμή γνκ είναι μια χαρά θεωρώ αν και δεν ξέρω πόσο παίζει αλλού. Σίγουρα δεν θα παίζει σε πολύ διαφορετικά επίπεδα (θα το κοιτάξω). Αλλά για την τσίχλα δεν διανοοούμαι να βάλω φυσίγγι πάνω από 6,50, δεν έχει νόημα...
εγω μανο ουτε 6.γι αυτο δεν παιρνω τους αριστομενηδες.και καταληγω στο tordo γιατι το eyromix οσο δεν το γουσταρω αλλο τοσο δεν με παει κι αυτο και προσπαθω να μεινω σε ελληνικο και μονο φυσιγγι.εισαγωγης με τιποτα
 
εγω μανο ουτε 6.γι αυτο δεν παιρνω τους αριστομενηδες.και καταληγω στο tordo γιατι το eyromix οσο δεν το γουσταρω αλλο τοσο δεν με παει κι αυτο και προσπαθω να μεινω σε ελληνικο και μονο φυσιγγι.εισαγωγης με τιποτα

Χμ τώρα που κοιτάω, προφανώς εννοείς στα 30 gr. έτσι; Το βρίσκω να το αναγράφουν με D20 πυρίτιδα, στα 5,80 €.
 
Ναι το tordo.. σε κρυο με υγρασια No..?
no αργυρη.εκει θες αλλο.δυστυχως εκει δεν εχω βρει ελληνικο φυσιγγι ν ανταποκρινεται παρα μονο τo sipe της νομπελ το οποιο εχω σε καβαντζα σε 9 και 10.τρελα πραγματα σ αυτον τον καιρο
 
Αργύρη αυτό το φυσίγγι το έχω αγαπήσει και το έχουν αγαπήσει και τα όπλα μου

για την aquila τώρα με έβαλες σε σκέψεις Ευρυπίδη γιατί έίχα την εντύπωση πώς γεμίζεται drago πράσινη με στρογγυλά φυλλίδια - βέβαια έχω να σφάξω καιρό ίσως άλλαξε θα το κοιτάξω πιο αργά που θα είμαι σπίτι
 
Αργύρη αυτό το φυσίγγι το έχω αγαπήσει και το έχουν αγαπήσει και τα όπλα μου

για την aquila τώρα με έβαλες σε σκέψεις Ευρυπίδη γιατί έίχα την εντύπωση πώς γεμίζεται drago πράσινη με στρογγυλά φυλλίδια - βέβαια έχω να σφάξω καιρό ίσως άλλαξε θα το κοιτάξω πιο αργά που θα είμαι σπίτι
Καντο Παυλο και πες την γνωμη σου...
 
Αργύρη δεν έρχεσαι από το μαγαζί μία βόλτα να δεις και τον γαύρο να τα πούμε κιόλας ; .sarcastic.
Ευχαριστως θα τα πουμε οποσδηπωτε να το κανονισουμε ,σημερα αν το ειχαμε πει καλος αλλα τωρα μολις εφαγα και ειμαι αρακτος...στηλε μου τηλ σου στελνω και το δικο μου
 
οχι μανο για το πορτοκαλι το 32 λεω 5,70 με 5,80 στο κιβωτιο
Η τιμή είναι εξαιρετικοτατη.Ούτε στην Αθήνα δεν νομίζω να το βρίσκεις τόσο.
Αν θυμαμε καλά η Μ2 έβγαλε ωραίες τουφεκιες στο χαρτί.
Έμενα είναι ένα από τα καλύτερα μου φουσεκια,Τώρα σε πολύ κρύο κ έντονες υγρασιες δεν ξέρω τι κάνει γιατί δεν έχουμε τέτοιους καιρούς εδώ.
 
Η τιμή είναι εξαιρετικοτατη.Ούτε στην Αθήνα δεν νομίζω να το βρίσκεις τόσο.
Αν θυμαμε καλά η Μ2 έβγαλε ωραίες τουφεκιες στο χαρτί.
Έμενα είναι ένα από τα καλύτερα μου φουσεκια,Τώρα σε πολύ κρύο κ έντονες υγρασιες δεν ξέρω τι κάνει γιατί δεν έχουμε τέτοιους καιρούς εδώ.
το 30αρι Τάσο το δοκίμασες?
 
το 30αρι Τάσο το δοκίμασες?
Τον Οκτώβρη όπως και δηποτε:)
Από όλους ακούω καλά λογια,Και εδώ τα κυνηγομαγαζα πούλησαν πέρσι κάμποσα κουτια από δαυτα.
Περνάω και τσεκάρω ποια μένουν στα ράφια κ ποια φεύγουν..;)
 
Last edited:
Τον Οκτώβρη όπως και δηποτε:)
Από όλους ακούω καλά λογια,Και εδώ τα κυνηγομαγαζα πούλησαν πέρσι κάμποσα από δαυτα.
Περνάω και τσεκάρω ποια μένουν στα ράφια κ ποια φεύγουν..;)
Πιστευω ,ειδικά, ο μπολσεβίκος στο καρτέρι θα τ' αγαπήσει...
 
οχι μανο για το πορτοκαλι το 32 λεω 5,70 με 5,80 στο κιβωτιο
Πολυ καλο φυσηγγακι η maxus το πάει τρελα στην 302 δεν το εχω βάλει δεν ξερω τι κανει ειναι για μενα ενα απο τα καλύτερα ελληνικά 32ρια.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top