Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα παιδες.2 μερες τωρα βρισκόμουν καλαματα για ελιες.και εκανα και λιγο καρτερακι.Χρησιμοποίησα παλι euromix και εμεινα παλι έκπληκτος με την φονικοτητα τους.Λοιπον....εσφαξα ενα τωρα και βρήκα μεσα βυσμα giovanni και το καψουλι εχει πρασινο χαρτακι(688?).προκειτε για περσινά η φετινα euromix?να ενημερωσω οτι απο κει που τα πηρα μου ειπε οτι ειναι φετινα..xm.
 
Καλησπερα παιδες.2 μερες τωρα βρισκόμουν καλαματα για ελιες.και εκανα και λιγο καρτερακι.Χρησιμοποίησα παλι euromix και εμεινα παλι έκπληκτος με την φονικοτητα τους.Λοιπον....εσφαξα ενα τωρα και βρήκα μεσα βυσμα giovanni και το καψουλι εχει πρασινο χαρτακι(688?).προκειτε για περσινά η φετινα euromix?να ενημερωσω οτι απο κει που τα πηρα μου ειπε οτι ειναι φετινα..xm.
εγω τα φετινα τα βρήκα με 686/και gt.xm.
 
εγω τα φετινα τα βρήκα με 686/και gt.xm.
Παρατηρησα και κατι αλλο.στην φυσιγγιοθηκη ειχα περσινα euromix με μαυρα γραμματα πανω τους.Τα φυσιγγια που αναφερω ως φετινα ειχαν ασημί...Να ξανα αλλαξε συνταγη παλι μετα τα παραπονα?τι να πω...
 
εδω και 3 χρονια οτι ευρωμιξ κυκλοφορει στα χανια εχει ασημι γραμματα

Ευρυπιδη δεν ανοιγες ενα να μασ φυγει καθε αμφιβολια. Σε μενα που τα κυνηγουσα φανατικα 8 χρονια, φετος με 686 με απογοητευσαν. Κατι που ειχα απο περσι με 688
ηταν καταπληκτικα
 
Το αναφερω απλα.Σημερινο κυνηγι 1100 μετρα υψομετρο. 100%σχετικη υγρασια με ομιχλη που εβλεπες μεχρι τα 20 μετρα μπροστα σου και - 1c. Gorilla 34 no 7. Με συνηδειτα μεγαλυτερη προσκο 3 στο χερι 1 ξεπουπουλιασμα και μια αστοχια. Ολα τα πουλια με αιμα. Εκτος απο μια που εριξα direct 34gr 8-9 mix ξερη.
 
Παρατηρησα και κατι αλλο.στην φυσιγγιοθηκη ειχα περσινα euromix με μαυρα γραμματα πανω τους.Τα φυσιγγια που αναφερω ως φετινα ειχαν ασημί...Να ξανα αλλαξε συνταγη παλι μετα τα παραπονα?τι να πω...

Mακαρι να αλλαξε παλι. Εκτος και αν ειχε ξεμεινει και γεμισε καποιες παρτιδες με 686 και ειναι και οι δυο στην αγορα. Τελικα μονο η Lambro μπορει να ξεδιαλυνει το θολο τοπιο.
 
Mακαρι να αλλαξε παλι. Εκτος και αν ειχε ξεμεινει και γεμισε καποιες παρτιδες με 686 και ειναι και οι δυο στην αγορα. Τελικα μονο η Lambro μπορει να ξεδιαλυνει το θολο τοπιο.
Μονο το καψιλι που ειναι 686 απο 688 η και το βυσμα απο giovanni σε gt21 εριξε την αποδοση στο φυσιγγι?
 
Μονο το καψιλι που ειναι 686 απο 688 η και το βυσμα απο giovanni σε gt21 εριξε την αποδοση στο φυσιγγι?
Το giovani ειναι μαλακο κυαθιο,το gt "κουτσουρο"....;)
Προφανως,γι'αυτο αλλαξε το μεγαλης ισχυος καψουλι με μεσης..xm.
Παντως,ειναι "αλλο φαι"...
 
Θα παω να τα σηκωσω ολα τα euromix απο το καταστημα που τα πηρα γιατι ασχετα με αυτα που μου ειπε ο καταστηματαρχης οτι ειναι φετινα εγω απο αυτα που διαβαζω εδω μαλλον προκειτε για περσινα....οποτε βουρ στον πατσα
Να ρωτας τον καταστηματαρχη αν είναι φετεινα η παλια, να σε ενδιαφερουν τα παλια, ο καταστηματαρχης να λέει οτι ειναι τα κανουργια για να σου χαιδεψει τα αυτιά, τα φυσιγγια τελικα να ειναι τα παλια και τα σωστοτερα. Αξια ανεκτημητη!!
 
Ρε μάγκες τι γνώμη έχετε για το F2 classic 32gr σε νούμερο 8 για τσίχλες? Με ενδιαφέρει και όποιος το έχει χρησιμοποιήσει αν του φάνηκε συγκεντρωτικό, γρήγορο κλπ...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top