Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παντως, μου φαινεται περιεργο. Ο Ναυπλιωτης εχει και βλητικο σταθμο, δε γεμιζει ετσι. Αν ηταν ανεπαρκη δε θα φαινοταν στα αποτελεσματα στο βλητικο σταθμο;
Victor επαρκη στοιχεία εδινε και το παλιο sporting, επαρκη δινει και το φετινό. Στην πραξη αλλα φαινονται ομως. Καμια φορα η θεωρία απο την πραξη εχουν χασμα :)
 
Εχ3τε δοκιμασει τα sidna του κυργια στα 32γρ;;;εγω χθες εριξα 1κουτι ν φανηκε δυνατο κ γρηγορο φυσιγγι αλλα οσες πετυχα επεσαν ξερες με αιμα ομως...η τιμη τους βεβαια απλησιαστη για μενα...καλη χρονια να εχουμε!!!
 
Με πληροφορησαν σημερα για νεες τιμες προς τα πανω στου καραμανιδη εγω δεν πηγα σημερα ακομη να παρω.Παντως αν εχουν στοκ απο πριν καποιοι να παρετε γιατι τα tsihla πηγαν 6.7 εδω, και ενοειται οτι ανεβηκαν και τα υπολοιπα:(
 
Kαι η κοροιδια με τις τιμες του μολυβδου συνεχιζεται. Τουλαχιστον καποιοι εμποροι εχουν την στοιχειωδη ευγενεια να μην ανεβαζουν τις τιμες σε στοκ που εχουν ηδη αγορασει, με το προσχημα της αυξησης των τιμων του μολυβδου (και καλα)
 
Καλη χρονια σε ολους.Μολις επεστρεψα απο τον παρδαλακη.6 ευρω εχει τα τελευταία kill κοκκινα και μετα πανε στα 6.50 μου ειπε.μια κουτα ειχε και πηρα τα 5 κουτακια εγω
Καλησπέρα παιδιά,
Εγώ παράγγειλα από κένταυρο 6 euro τα kill 32gr και 7 euro το super kill 33,5. Στο κρύο δεν αντιμετώπισα θέματα μόνο στο πολύ κρύο κατέβηκα σε 7αρι 8αρι και σέκος.
 
Καλη χρονια σε ολους.Μολις επεστρεψα απο τον παρδαλακη.6 ευρω εχει τα τελευταία kill κοκκινα και μετα πανε στα 6.50 μου ειπε.μια κουτα ειχε και πηρα τα 5 κουτακια εγω
Καλησπέρα εγω τον πήρα στις 12 και ειπε δεν είχε γρρρρρρ :mad:
Λουκά είχε αλλα ;;; να παω το απόγευμα ;;;
Παντός κατι γίνεται γιατι πήρα τηλ στον ενα 6.70 στον άλλο 6.50 πάντα για το τσίχλα μιλάω ,........ μάλλον κατι δεν παει καλα .....,
 
Καλησπέρα εγω τον πήρα στις 12 και ειπε δεν είχε γρρρρρρ :mad:
Λουκά είχε αλλα ;;; να παω το απόγευμα ;;;
Παντός κατι γίνεται γιατι πήρα τηλ στον ενα 6.70 στον άλλο 6.50 πάντα για το τσίχλα μιλάω ,........ μάλλον κατι δεν παει καλα .....,
1 παρα πηγα.ειχε τα kill σε 8αρια.συγκεκριμενα πρεπει να ειχε ακομα 6-7 κουτια 8αρια.και 3 κουτακια 7αρια οπως ειπα παραπανω.τα tsihla νομιζω δεν ειχε.Οποιος θελει tsihla και τον βολευει πρεπει να εχει πριν τον προαστιακο των ανω λιοσιων δεξια.λιγο πριν περασεις την γεφυρα απο κατω.θυμαμαι τα ειχε 5.50 τωρα δεν ξερω
 
Υπολογιζα να σε δω εκει βασικα!χαχαχα!νομιζω οχι δεν ειχε.μονο τα ορτυκι νομιζω.αν θες να παρεις τρεχα γτ εχει λιγα ακομα kill κοκκινα σε 8αρια και 3 σε 7αρια
Αφου πηγαν τοσο ακριβα αυτα θα το γυρισω παλι στα mb32....νομιζω πως υπερβαλουν λιγο οι κυριοι!κανα κυνηγι θα παμε;
 
Δεν εχει μόλις μίλησα
Και περιμένουν αύριο μεθαύριο με καινουρια τιμή
Και να είχαν θα τα έδιναν ;;; λέω εγω τωρα ;)
Ελεος.ειλικρινα απο αυτο τα μαγαζι επαιρναν ολα τα φυσιγγια εκτος των super kill.τι εγινε τα σκουπισαν και αυτα?.xm.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top