Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ελεος.ειλικρινα απο αυτο τα μαγαζι επαιρναν ολα τα φυσιγγια εκτος των super kill.τι εγινε τα σκουπισαν και αυτα?.xm.
Εγω θα το παίξω ο κακός της παρέας αλλα ειναι παιχνίδι όλο αυτο και λογικά γίνεται επίτηδες αν είχε 3 κούτες με τη νέα τιμή θα εχει συν όποτε γιατι να μην το κάνουν ή πιθανόν να τα έχουν κρατήσει για στάνταρ πελάτες και οχι για τηφωνακιδες οπως εγω :D:D
 
Εγω θα το παίξω ο κακός της παρέας αλλα ειναι παιχνίδι όλο αυτο και λογικά γίνεται επίτηδες αν είχε 3 κούτες με τη νέα τιμή θα εχει συν όποτε γιατι να μην το κάνουν ή πιθανόν να τα έχουν κρατήσει για στάνταρ πελάτες και οχι για τηφωνακιδες οπως εγω :D:D
Αν δεν σου κανει κοπος παντως κανε μια αιφνιδιαστική επισκεψη στο καταστημα...μπορει να βρεις δια μαγειας....
 
Εκτος αν θελετε αποκλειστικα και μονο καραμανιδη η γνωμη μου ειναι να τους γυρνατε την πλατη και να ψαχνετε οικονομικα φυσιγγια. Γιατι ολοι μαγγευουν οταν λιγακι ανεβαινουν.
Απο τα πιο σωστα πραγματα που εχω διαβασει,αν δεν κανω λαθος ο παρδαλακης παιζει να εχει τα mb32 6,5€
 
Μια χρονια ειχε πουλακια και τσουπ ολα τα τσιχλοφυσιγγα πανω....
Τυχαιο;;;;;;;
Εχουμε τα αντερα σαν Σωστοι καταναλωτες να μην παρουμε φυσιγγια για τον Γεναρη και Φλεβαρη να δεις κατηφορα που θα φανε παλι....
Πολυ καλη λυση σε ολο αυτο ειναι τα 28αρια...εγω παιρνω τα nsi due 8,5 νουμερο 5.1€
 
Πολυ καλη λυση σε ολο αυτο ειναι τα 28αρια...εγω παιρνω τα nsi due 8,5 νουμερο 5.1€
Απο που τα παιρνεις Λιακο; τα εχεις δοκιμασει με ζεστη, με υγρασια, με κρυο; Λενε τιποτα; τι μπαρουτι εχουν; :)
 
Απο που τα παιρνεις Λιακο; τα εχεις δοκιμασει με ζεστη, με υγρασια, με κρυο; Λενε τιποτα; τι μπαρουτι εχουν; :)
Ας απαντησει και καποιος που του κοβει καλυτερα απο αυτα...οπως ο παυλος για παραδειγμα!αλλα νομιζω ειναι με μπαρουτι as συγκεντρωτηρα piston skeet!σε απογευματινο με κρυο και αερα καλα πηγαν!
 
Ας απαντησει και καποιος που του κοβει καλυτερα απο αυτα...οπως ο παυλος για παραδειγμα!αλλα νομιζω ειναι με μπαρουτι as συγκεντρωτηρα piston skeet!σε απογευματινο με κρυο και αερα καλα πηγαν!
A vectan εχει συμφωνα μετο σαιτ της εταιριας.
 
Εμπειρική παρατήρηση
Φέτος ρίχνω 28αρια. Τη Παρασκευή που μας περασε με τα πρώτα χιόνια, στις "μαύρες" δεν μπόρεσα να κατεβάσω πουλί....άρχισα να αμφιβαλω για τα 28αρια μιας και ήταν η πρώτη εφετινή σε αρκετά δυσμενείς συνθήκες ...
Την επόμενη μέρα στο ίδιο μέρος, με τις ίδιες συνθήκες με τα ίδια 28αρια αλλά σε διαφορετικό πλέον καρτέρι......πήρα 6 πρωινές !
Μάλλον δεν έφταιγαν τα 28αρια ;)
 
ειδα με τα ματια μου γνωστο μαγαζι της αθηνας..
να ανεβαζει τις τιμες λογω και καλα της ανοδου του μολυβιου... μου λεει τωρα εφερα τα κουτια που γεμισα με την νεα τιμη οντως ειδα τις παλετες στο καταστημα
η πλακα ειναι οτι αλλαξαν και οι τιμες σε αυτα που ειχε στα ραφια...που ηταν παρα πολλα κουτια...προφανος γεμισμενα με παλια τιμη..αχχα..
ειχα παει για κουτα ..πηρα ενα κουτακι τελικα και εφυγα .....εισαγωμενα λοιπον μεχρι να βγει ο ηλιος απο τον βορα...
 
Μόλις πήρα 4 κουτιά όσκαρ κόκκινο μαύρο και 2μιξ ειναι η δεύτερη φορά που περνώ πιστεύω πως θα έχω την ίδια τύχη με τα πρώτα. Σαν νιουφης με μια χραπα χρουπα Μάτριξ 61 τότε και με αρκετή υγρασία πριν δυο μήνες είχα βγάλει με το κόκκινο το όσκαρ
5 τσίχλες και ενα κοτσίφα ήταν η πρώτη μου επαφή μετά απο 15 χρόνια που πήγενα με ενα 36 αρι ενός φίλου .

Στο Θέμα μας λοιπόν το παλικάρι μου ειπε πως και αυτός πιθανόν απο αύριο να αυξήσει τις τιμές όποτε ειναι γενικό το κακό και ειναι εισαγόμενο κακό και οχι απο τους βιοτέχνες!!! Προσωπικά πήρα δυο κουτάκια απο κατι καινουρια μιξ που εχει 6.20 το κ. μια χαρά τιμή και αν δω αποτέλεσμα παω για κούτα να έχω το κεφάλι μου στη θέση του οπως και την τσέπη μου ....!
Θα σας έχω εντυπώσεις άυριο το βραδυ

Υ: αν και άπειρος νομίζω εχει πολυ καλα φυσίγγια σε λογικές τιμές !!!
Φυσικά τωρα παω με μια baikal 153
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top