Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλα εκανες
Δημήτρη το ωραίο είναι ότι δεν ήταν και πολύ φθηνά, δεν θυμάμαι ακριβώς την τιμή γι αυτό και δεν την αναφέρω γιατί σε τέτοια θέματα δεν θέλω να είμαι ανακριβής ,πάντως ήταν αρκετά καλό φυσίγγι αλλά και αρκετά ακριβό για 32 γρ.
 
Συμφω
Εγώ πάντως φέτος πιστεύω ότι έκανα βλακεία που καθόμουν να δοκιμάζω φυσίγγια (με έφαγε η μανία, είχα και καιρό άκαπνος). σαν τα κίτρινα τα τορντο για μένα δεν έχει. και τα βρίσκω ακόμα 5,80 εδώ, αν και ο δικός μου μαγαζάτορας προανήγγειλε αύξηση τιμών. αλλά πόσο να πάνε και μισό ευρώ πάνω 6,30 θα έχουν πάλι αξίζουν τα λεφτά τους. όσοι είστε κοντά σε Εύβοια κοιτάξτε και στου Λέκκα στη Λάμψακο διαχρονικά χτυπούσε πολύ τις τιμές!
Συμφωνω και επαυξανω...
 
Εγώ πάντως φέτος πιστεύω ότι έκανα βλακεία που καθόμουν να δοκιμάζω φυσίγγια (με έφαγε η μανία, είχα και καιρό άκαπνος). σαν τα κίτρινα τα τορντο για μένα δεν έχει. και τα βρίσκω ακόμα 5,80 εδώ, αν και ο δικός μου μαγαζάτορας προανήγγειλε αύξηση τιμών. αλλά πόσο να πάνε και μισό ευρώ πάνω 6,30 θα έχουν πάλι αξίζουν τα λεφτά τους. όσοι είστε κοντά σε Εύβοια κοιτάξτε και στου Λέκκα στη Λάμψακο διαχρονικά χτυπούσε πολύ τις τιμές!
30 γρ είναι αυτά Βασίλη;
 
30 γρ είναι αυτά Βασίλη;
Ναι Τζιμαρα, 30γρ. εγω σε Νο8 τα ρίχνω με το δίκαννο. και ο πατέρας μου βέβαια και του αρέσουν και αυτού πολύ! Και δεν παρατήρησα και αλλαγή στα σκοτώματα και με δύσκολο καιρό εκεί που άλλα κλάνανε!
 
Βλεπω οτι θα υπαρχει σοβαρο θεμα με τις τιμες τους 2 μηνες που απομενουν εχουμε κ τις παγωνιες που θελουν κατι πιο "ενισχυμενο"κ εδεσε το γλυκο
καθολου πιο ενισχυμενο. τα 32 γρ. σε νο 9 μια χαρα δουλευουν παντου. θα τους γραψω τους ελληνες και με βλεπω να το γυριζω σε ισπανο. τουλαχιστον ειναι πιο τιμιο ενα φυσιγγι εισαγωγης οπως το saga να το πληρωνω 6,50 παρα το ελληνικο
 
Φίλε μου θα σου ήμουν ευγνώμων όταν τα δοκιμάσεις και όποιος άλλος φίλος τα δοκιμάσει να μας πει την γνώμη του γιατί σκέφτομαι να κάνω μια παραγγελία.
Φυσικά αύριο στις 3 σχολάω 4 είμαι καρτέρι και θα παρω αυτά μαζι όποτε θα σας πω και αν ειναι καλα παω να φορτώσω

Αυτο με καλύτερη τιμή σε μεγάλη παραγγελία το ξέρω και εγω γιατι τον ρώτησα και μου ειπε πως δεν κανει
αλλα βγάζει κατα καιρούς προσφορές όποτε βλέπουμε !!!!
Θα κοιτάξω μέχρι τέλους να βρω ελληνική λύση στο τέλος ξυρίζουν τον γαμπρό .........!
 
καλησπέρα σας
ψάχνω φυσίγγιο για κοτσύφια ..όχι για φτερό αλλα για σταθερό στόχο..να είναι συγκεντρωτικα με δραστικό από 30m και πάνω
ψάχνω κάτι σε σκοπευτικό 24gr η 28gr σε 7.5v
και αν γίνετε να σηκώνουνε και λίγο κρύο.
για την beretta μου
Υποθέτω δεν έχω δοκιμάσει, γιαυτό που ζητάς θα κοιτούσα σε φυσίγγια για trap και σε ξένες εταιρείες που συνήθως γεμίζουν με σκληρα σκάγια (υψηλή περιεκτηκοτητα αντιμονίου)από ελληνικά μόνο η σειρά 5 της lambro και αν μπορείς να βρεις τα σκοπευτικά τής RC RED SHOT με επινικελομενα σκάγια.
 
http://imgur.com/VKfgiKA
Καλησπερα στη παρεα!εγω συνεχιζω με lambro sporting 28 νο 8!
Σημερα τα πουλια κατεβαιναν πραγματικα απο πολυ ψηλα μιας και οι τουφεκες ηταν royal!ομως αλλες 5 χαμενες σε βατα που λεμε εδω στη κρητη!τις εβλεπα αλλα δε μπορουσα να μπω να τις παρω!
Πολυ καλα τα gemimi ported μιας και τα δοκιμασα και στο πινακα!φοβερες κατανομες!
Δωρο η μπεκατσα!!!
 
http://imgur.com/VKfgiKA
Καλησπερα στη παρεα!εγω συνεχιζω με lambro sporting 28 νο 8!
Σημερα τα πουλια κατεβαιναν πραγματικα απο πολυ ψηλα μιας και οι τουφεκες ηταν royal!ομως αλλες 5 χαμενες σε βατα που λεμε εδω στη κρητη!τις εβλεπα αλλα δε μπορουσα να μπω να τις παρω!
Πολυ καλα τα gemimi ported μιας και τα δοκιμασα και στο πινακα!φοβερες κατανομες!
Δωρο η μπεκατσα!!!
Δημητρη απο οτι βλεπω ειναι τα παλια. Κεντανε πραγματικα!
Αν εχεις σκοπο να παρεις ποσοτητα απο τα καινουργι, πρωτα δοκιμασε λιγα και μετα αν θες παρε. Εμενα τα καινουργια φετος με προδωσαν.
 
Δημητρη απο οτι βλεπω ειναι τα παλια. Κεντανε πραγματικα!
Αν εχεις σκοπο να παρεις ποσοτητα απο τα καινουργι, πρωτα δοκιμασε λιγα και μετα αν θες παρε. Εμενα τα καινουργια φετος με προδωσαν.
τι αλλαξε?εγω αυτα ριχνω κ περσι κ φετος κ δεν ειδα διαφορα
 
τι αλλαξε?εγω αυτα ριχνω κ περσι κ φετος κ δεν ειδα διαφορα
αλλαξε οτι τα εχει κανει κι αυτα σαν τα μουτρα του. μια ετσι και μια γιουβετσι. εμενα το πφοηγουμενο σαββατο στους -1 κλανανε μεντες.προσωπικα μετα και το φιασκο με τις αυξησεις θα τον κοψω τον ναυπλιωτη γιατι δεν θελω να με θεωρουνε λαλακα
 
αλλαξε οτι τα εχει κανει κι αυτα σαν τα μουτρα του. μια ετσι και μια γιουβετσι. εμενα το πφοηγουμενο σαββατο στους -1 κλανανε μεντες.προσωπικα μετα και το φιασκο με τις αυξησεις θα τον κοψω τον ναυπλιωτη γιατι δεν θελω να με θεωρουνε λαλακα
Βρε κ εγώ θα τα κόψω...τώρα που το ξανά σκέφτομαι δεν είναι τόσο δηλητήριο η ντουφέκια που βγάζει φέτος το sporting..το Θέμα είναι τι άλλαξε πυρίτιδα;;;;καψουλι;;
 
Βρε κ εγώ θα τα κόψω...τώρα που το ξανά σκέφτομαι δεν είναι τόσο δηλητήριο η ντουφέκια που βγάζει φέτος το sporting..το Θέμα είναι τι άλλαξε πυρίτιδα;;;;καψουλι;;
θα δωσω του βικτωρα να σφαξει και θα μαθουμε. δειτε τη φωτογραφια τη σημερινη του δημητρη με τα αιματα στην τσιχλα. περυσι με οτι καιρο τα πουλια ητανε πεντακαθαρα. δεν με χαλαει το αιμα αλλα δεν ειναι το ιδιο φυσιγγι
 
Μόλις πήρα 4 κουτιά όσκαρ κόκκινο μαύρο και 2μιξ ειναι η δεύτερη φορά που περνώ πιστεύω πως θα έχω την ίδια τύχη με τα πρώτα. Σαν νιουφης με μια χραπα χρουπα Μάτριξ 61 τότε και με αρκετή υγρασία πριν δυο μήνες είχα βγάλει με το κόκκινο το όσκαρ
5 τσίχλες και ενα κοτσίφα ήταν η πρώτη μου επαφή μετά απο 15 χρόνια που πήγενα με ενα 36 αρι ενός φίλου .

Στο Θέμα μας λοιπόν το παλικάρι μου ειπε πως και αυτός πιθανόν απο αύριο να αυξήσει τις τιμές όποτε ειναι γενικό το κακό και ειναι εισαγόμενο κακό και οχι απο τους βιοτέχνες!!! Προσωπικά πήρα δυο κουτάκια απο κατι καινουρια μιξ που εχει 6.20 το κ. μια χαρά τιμή και αν δω αποτέλεσμα παω για κούτα να έχω το κεφάλι μου στη θέση του οπως και την τσέπη μου ....!
Θα σας έχω εντυπώσεις άυριο το βραδυ

Υ: αν και άπειρος νομίζω εχει πολυ καλα φυσίγγια σε λογικές τιμές !!!
Φυσικά τωρα παω με μια baikal 153
Σε παρακαλω φιλε μου μπορεις να σφαξεις ενα κοκκινο φυσιγγι και να δεις τι χρωμα ταπα εχει μεσα;
Αν εχει πρασσινη βαλε το δακτυλο στην ταπα αφου εχεις αδειασει τα σκαγια και πες μας σε παρακαλω αν μπορεις να την βγαλεις;
 
Δημητρη απο οτι βλεπω ειναι τα παλια. Κεντανε πραγματικα!
Αν εχεις σκοπο να παρεις ποσοτητα απο τα καινουργι, πρωτα δοκιμασε λιγα και μετα αν θες παρε. Εμενα τα καινουργια φετος με προδωσαν.
Φετος τα πηρα!δυο κιβωτια μαζι!δε ξερω τι παρτιδα ειναι!μολις τελειωσουν θα παρ ενα κιβωτιο chedite dragon!νομιζω οτι ειναι λιγο πιο δυνατα
 
Φετος τα πηρα!δυο κιβωτια μαζι!δε ξερω τι παρτιδα ειναι!μολις τελειωσουν θα παρ ενα κιβωτιο chedite dragon!νομιζω οτι ειναι λιγο πιο δυνατα
δοκιμασε και το due sporting με as. λιγο συγκεντρωτικο αλλα πολυ καλο. τα cheddite ποσο τα βρισκεις?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top