Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Που τα βρίσκουμε τα nsi due κ πόσο;;;;
αν εχεις σκοπευτικη ταυτοτητα πηγαινε στου τουρη να τα παρεις 5,10 το κουτι. αν οχι στειλε καποιον να στα παρει με ταυτοτητα. εγω τον πηρα τηλ. σημερα αλλα δεν στελνει σε ιδιωτες στην επαρχια
 
αν εχεις σκοπευτικη ταυτοτητα πηγαινε στου τουρη να τα παρεις 5,10 το κουτι. αν οχι στειλε καποιον να στα παρει με ταυτοτητα. εγω τον πηρα τηλ. σημερα αλλα δεν στελνει σε ιδιωτες στην επαρχια
Μόνο αυτός τα έχει δηλαδή;
 
Σήμερα έκανα για ενα μικρο διαστηματάκι μια αλλαγή, έριξα εκτος απο τα lambro classic που για ακόμη μια φορα γαζωναν (τελικά αποδίδουν το ίδιο καλά σε όλους τους καιρούς) , μερικά euromix 8/9 πήρα 4 τσιχλες με αυτα με εξίσου ακαριαίες καταβολες, νομίζω για χαμηλές θερμοκρασίες είναι καλά κι επειδή τα είχα ξαναδοκιμάσει στο παρελθον και υα βρηκα καπως δυνατούτσικα, τα τωρινά είναι αισθητα πιο μαλακά.
 
Εγιναν οι καταλληλες προμηθειες γιατι εχει ευβοια το τριημερο!επειδη καποιοι μαγαζατορες ειναι τιμιοι και σεβονται τα χρηματα που τους δινουμε και δεν εχουν σκοπο να βγαζουν 2€ στο κουτι...στα στοκ φυσιγγια δεν αυξησαν τις τιμες ακομα επομενως γιατι να παρω kill32 με 6,4€ και να μην παρω mb32 με 6,5€;
 
Εγιναν οι καταλληλες προμηθειες γιατι εχει ευβοια το τριημερο!επειδη καποιοι μαγαζατορες ειναι τιμιοι και σεβονται τα χρηματα που τους δινουμε και δεν εχουν σκοπο να βγαζουν 2€ στο κουτι...στα στοκ φυσιγγια δεν αυξησαν τις τιμες ακομα επομενως γιατι να παρω kill32 με 6,4€ και να μην παρω mb32 με 6,5€;
Ηλία αν επιτρέπεται απο που τα πήρες ;;;
 
Τα καινουργιο στοκ λαμπρο τορντο32 6,80 πηραν ολλα τα τσιχλοφυσηγγα πολυ πανο λογο μολιβδου.ha ha ha..με κουβέντα που ειχα σημερα με φιλο μου που εχει μαγαζί του κανανε αυξησησ ολλοι η ελληνεσ εμπορι με αποτελεσμα να τα ακριβεινη και αυτοσ
 
Τα καινουργιο στοκ λαμπρο τορντο32 6,80 πηραν ολλα τα τσιχλοφυσηγγα πολυ πανο λογο μολιβδου.ha ha ha..με κουβέντα που ειχα σημερα με φιλο μου που εχει μαγαζί του κανανε αυξησησ ολλοι η ελληνεσ εμπορι με αποτελεσμα να τα ακριβεινη και αυτοσ
αυτο που λεγαμε. εδω 6,50 τα οποια για ελληνικο φυσιγγι που δεν τ αφηνουνε ποτε σταθερο δεν αξιζει. οποτε αντε γεια στους ελληνες και ας προσεχανε. η πλακα ομως ειναι οτι τα μαγαζια βαλανε την αυξηση και στο ηδη υπαρχων στοκ. αλλοι πονηροι αυτοι
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top