Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ηλία αυτο ειναι ενημέρωση, ταπεινή μου γνώμη και οχι διαφήμιση!
Μανο ετσι το βλεπω και εγω αλλα μην τυχει και μπλεξουμε με κανενα περιεργο,αν και οσα παιδια απο δω μεσα μιλαω δεν μου εχουν δωσει ποτε τετοια εντυπωση!
 
Απο τον παρδαλακη τα πηρα στο αιγαλεω...απλα δεν το εγραψα για να μην θεωρει δηθεν διαφημιση!
Δεν υπαρχει θεμα διαφημισης..μια παρεα ημαστε κ συζηταμε τα παντα..ουτε συμφερον εχουμε να διαφημισουμε καποιον ...οι καλοι πρεπει να ανταμειβονται
 
IMG_3177.jpg
[/url]windows screenshot[/IMG]
Σε παρακαλω φιλε μου μπορεις να σφαξεις ενα κοκκινο φυσιγγι και να δεις τι χρωμα ταπα εχει μεσα;
Καλησπέρα η εγχείρηση πέτυχε πιστεύω
Πράσινο συγκεντρωτιρα πράσινο μπαρούτι σε τετραγωνάκια

IMG_3177.jpg
IMG_3177.jpg
 
Last edited:
σήμερα τα Τρίμμης Comando για άλλη μια φορά έδειξαν τα δόντια τους και τα είδα ακόμα καλύτερα από τα περσινά,,,,,το κουτάκι στα €5.5 ίδια συνταγή με μόνη αλλαγή στο καψούλι από 686 σε 688
Comando;;; δηλ τα j&b commando ή ειναι άλλα?Αν επιτρεπεται που εχουν 5.5 ευρω?Γινονται αποστολες επαρχια?
 
τι αλλαξε?εγω αυτα ριχνω κ περσι κ φετος κ δεν ειδα διαφορα
Δημητρη τα περσινά, δεν καταλαβαιναν ούτε απο υγρασιες, ουτε απο κρυο ουτε και απο τα δυο μαζι. Φετος υπηρχαν μερες που τα πουλιά καταβαλλονταν καλα αλλα παρα πολλες μερες ζωντανα και στο αιμα. Ειδα πουλί να τρωει δυο απανωτες γρηγορες τουφεκιες και να πεφτει ζωντανό. Δε ξερω αν αλλαξε μπαρουτι κτλ, η συμπεριφορα του στις καιρικες μεταβολες ΣΙΓΟΥΡΑ αλλαξε. Παντως εχει γινει και αλλαγη στη συσκευασία. Αυτα εννοω εγω φετεινα.
 
Comando;;; δηλ τα j&b commando ή ειναι άλλα?Αν επιτρεπεται που εχουν 5.5 ευρω?Γινονται αποστολες επαρχια?

τα J&B τα γεμίζουν στην Άμφισσα

ο Τρίμμης είναι στον Πύργο και κάνει αποστολή με μεταφορική με κόστος €3 στην κούτα των 20 πακέτων - τον βρίσκεις εδώ
 
IMG_3177.jpg
[/url]windows screenshot[/IMG]
Καλησπέρα η εγχείρηση πέτυχε πιστεύω
Πράσινο συγκεντρωτιρα πράσινο μπαρούτι σε τετραγωνάκια

IMG_3177.jpg
IMG_3177.jpg
Α1 πυριτιδα λοιπον με τον ιδιο συγκεντρωτηρα τπν πρασσινο......
Να υποθεσω οτι δεν μπορεις να τον βγαλεις απο μεσα.......
 
Καλη χρονια παιδια.....εχει δοκιμασει καποιος τα saga 32gr?
τα εριξα προχθες στους -1 και ητανε θανατηφορα πολυ γρηγορα και συγκεντρωτικα. καιρος χωρις υγρασια.τα εριξα και την επομενη μερα στους 2 βαθμους παλι τα ιδια αποτελεσματα παντα σε νο. 9 και σημερα τ απογευμα φορτωσα. τα εριξα και τις 2 μερες με δικανο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top