Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Επειδη ανεβαζουν τιμες οι εξυπνοι αποφασισα και πηρα ποσοτητα. Κλασσικα kill 32 gr καραμανιδη και τα μυαλα στα καγκελα. Ελπιζω να μην αλλαξε το set up. Ασε εδω στα χανια να τα πουλανε με καπελο..

Τα ίδια πηρα χθες για να τα δοκιμάσω. Για να δουμε.
 
Τα ίδια πηρα χθες για να τα δοκιμάσω. Για να δουμε.

Τα εχω δοκιμασει απο 1 βαθμο εως 15 και εκοβαν μια χαρα. Για δικαννο εχουν μεγαλη ανακρουση αλλα μου αρεσουν. Εφαγα τρελη φολα φετος με lambro tordo 30gr....
το καλο ειναι οτι δεν θελουν μεγαλη προσκοπευση. Εδω μεσα τα ανακαλυψα και τα δοκιμασα ας ειναι καλα οι συναδελφοι.my man..sarcastic..RESPECT.
 
Καλη χρονια παιδια.....εχει δοκιμασει καποιος τα saga 32gr?
Βαγγέλη φέτος έχω ρίξει lambro tordo 30,32,euromix,nsi sipe,nsi tordo,alfa game 32gr,saga 32gr με διάφορους καιρούς (κ άλλα κανα δυο κουτιά απ το καθένα οπως hunting perfection tsihla,cheditte aquila t2,score Θεοδωριδη κτλ) κ τα πιο σταθερά ήταν τα saga.
 
Τα saga σε ποια τιμη παιζουν παιδια;;;εγω παντως πιστευω οτι οταν επικρατει παγωνι κ θερμοκρασιες απο4 βαθμους εως -2 τα φυσιγγια κλανουν πανω τους..κ μιλαω για φυσιγγια απο 5.5 ε πχ ιμπεριαλ μεχρι κ 7 με 7.5 ε.οπως πχ sidna πορτοκαλι του κυργια..απο προσωπικη εμπειρια παντα μιλαω...
 
Τα saga σε ποια τιμη παιζουν παιδια;;;εγω παντως πιστευω οτι οταν επικρατει παγωνι κ θερμοκρασιες απο4 βαθμους εως -2 τα φυσιγγια κλανουν πανω τους..κ μιλαω για φυσιγγια απο 5.5 ε πχ ιμπεριαλ μεχρι κ 7 με 7.5 ε.οπως πχ sidna πορτοκαλι του κυργια..απο προσωπικη εμπειρια παντα μιλαω...
6,50.Το κρύο δεν τα επηρεάζει τόσο όσο η υγρασία.
 
Λοιπόν όπως υποσχέθηκα σφαγμένο kill 32 gr καραμανίδη νο10. Βίκτωρα δώσε μας τα φώτα σου..RESPECT.






πότε τα αγόρασες τα συγκεκριμένα ; έχεις την παλιά παρτίδα με GM3 που τα γέμιζε όταν είχαν έλλειψη από G3000

οι καινούργιες παρτίδες είναι με G3000
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top