Φυσίγγια για τσίχλες - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
2 χρονιες εριχνα τα Navarro 32 , μου εκατσε απιστευτα και οχι μονο σε εμενα αλλα και απο αλλα 2 ατομα τις παρεας. Πέρισυ ηταν η μεγαλύτερη φόλα, καμια σχεση λες και δεν ειχαν τπτ μέσα, δεν ξερω αν έφταιγε η παρτιδα η κατι αλλαξε αλλα τελος απ τις επιλογες μου, την τελευταία μερα εριξα ενα κουτακι RC32 και μου πηγαν καλα, τα ριχνει καποιος εχει αποψη;
 
2 χρονιες εριχνα τα Navarro 32 , μου εκατσε απιστευτα και οχι μονο σε εμενα αλλα και απο αλλα 2 ατομα τις παρεας. Πέρισυ ηταν η μεγαλύτερη φόλα, καμια σχεση λες και δεν ειχαν τπτ μέσα, δεν ξερω αν έφταιγε η παρτιδα η κατι αλλαξε αλλα τελος απ τις επιλογες μου, την τελευταία μερα εριξα ενα κουτακι RC32 και μου πηγαν καλα, τα ριχνει καποιος εχει αποψη;
Πολυσυζητημένο φυσίγγι. Για πολλά χρόνια ήταν πάρα πολύ καλό. Εγώ το έριχνα παλιά με καλά αποτελέσματα. Τα τελευταία χρόνια το έχουν χαλάσει για τα δικά μου γούστα. Σίγουρα δεν αξίζει τα λεφτά που έχει..
 
Πολυσυζητημένο φυσίγγι. Για πολλά χρόνια ήταν πάρα πολύ καλό. Εγώ το έριχνα παλιά με καλά αποτελέσματα. Τα τελευταία χρόνια το έχουν χαλάσει για τα δικά μου γούστα. Σίγουρα δεν αξίζει τα λεφτά που έχει..
Το rc τώρα εννοεις ή το navaro???
 
τα navaro τα χαλασε περιση και χαλασε και τα 30 που ηταν πολη καλο στο τελος της σςζον ειχα παρει και ενα κουτι nova λες και ειχε πιτουρα μεσα αναθεωρησα και εγω για τον κυρια το rc32 δοκιμασε το εχω να το ριξω χρονια,παλλια ηταν καλο το εριχνα με τη rafaello που ειχα καποτε και ειχε πολη μακρια σκοτοματα λογικα την ποιοτητα θα την εχουν κρατησει.
 
Για ναην έχετε θέματα με το τι πυρίτιδα βάζει ο ένας κι ο άλλος και φέτος τα χάλασε πέρυσι ήτανε καλα Δοκιμαστε τα saga τα ισπανικα.πολύ καλό και γρήγορο φυσιγγι αλλα μαλακό δεν το λες.εδώ Χανιά δεν το βρίσκω αλλιως θα το επαιρνα.ευτυχώς έχω 6 κουτάκια απο περυσι
 
προτείνω να πάρετε κάποιο από τα φυσίγγια της Δοκιμής 1-2 κουτάκια να τα δοκιμάσετε,,,φτηνά και καλά όλα τους,,,ο Fantom είναι σταθερός στις γεμισίες του απ'ότι έμαθα και αν δεν έχει υλικά δεν γεμίζει με ότι έχει η αποθήκη του,το ίδιο μου είπε και στο τηλ και ότι αν αλλάξει κάτι στην γεμισιά θα ενημερώσει πρώτα

Παύλο χαίρομαι που έπιασε τόπο η δημοσίευση μου για τα φάντομ
και πως μπήκες στην διαδικασία να πάρεις και φυσικά να κανεις δοκιμές .
Εγω δυο χρόνια συνεργάζομαι με τον κ αντώνη που εχει τα φάντομ και μπορεί σαν άνθρωπος να ειναι λιγο ιδιόρρυθμος (με την καλή έννοια )
Αλλα ειναι τρομερός σαν επαγγελματιας !
Θα περιμένω να ακούσω και απο άλλους αν κάνουν δοκιμές .
Σήμερα μιλούσα μαζι του και ήταν τρελαμένος γιατι δεν προλαβαίνει να γεμίσει ( το τονίζω αυτο γιατι δεν τα δίνει φασόν τα γεμίζει μόνος του μετά το κλείσιμο του μαγαζιού !!!!!!!!!!! !!!!!!)
 
τα navaro τα χαλασε περιση και χαλασε και τα 30 που ηταν πολη καλο στο τελος της σςζον ειχα παρει και ενα κουτι nova λες και ειχε πιτουρα μεσα αναθεωρησα και εγω για τον κυρια το rc32 δοκιμασε το εχω να το ριξω χρονια,παλλια ηταν καλο το εριχνα με τη rafaello που ειχα καποτε και ειχε πολη μακρια σκοτοματα λογικα την ποιοτητα θα την εχουν κρατησει.
επιβεβαιωνω και εγώ για τα nova club, ήταν χώμα φέτος σε ένα κουτί η πρώτη ξερή και όλες οι επόμενες φτερά, αφού έριξα και σε καθιστες για να βεβαιωθω κ δεν τις έριχνε.
 
Ειχα ανεβασει κατι φωτογραφιες απο ενα ανοιγμενο rc32..πρωτον τα σκαγια ηταν πιο χοντρα (και πιο λιγα λοιπον) απο αλλα δυο τρια 8αρια απο αλλες μαρκες που εχω ανοιξει.. δεύτερον καταληξαμε στο οτι η πυρίτιδα ηταν βαμμενη με προφανη σκοπο να μην καταλαβει κανεις τι πυρίτιδα είναι...Δεν με ενθουσιασε και σε σκοτωματα, οποτε για την τιμη του δε βρίσκω λογο να το ξαναπαρω
 
giphy.gif
 
Λοιπόν , επισυνάπτω τρομερή ευκαιρία .... .fff.
Η τιμή ισχύει μέχρι εξάντλησης του στοκ... .xm.
http://www.kalkantzakos.com/Product/1007/grive,-fusiggia-nsi-nobel-sport
Με τέτοια τιμή παρακαλάς να μην έχει πουλιά.sarcastic..
Πάντως δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο ύπαρξης ενός φυσιγγιου για το κυνήγι τσιχλας σε αυτήν την εξωφρενική τιμή.
 
Για ναην έχετε θέματα με το τι πυρίτιδα βάζει ο ένας κι ο άλλος και φέτος τα χάλασε πέρυσι ήτανε καλα Δοκιμαστε τα saga τα ισπανικα.πολύ καλό και γρήγορο φυσιγγι αλλα μαλακό δεν το λες.εδώ Χανιά δεν το βρίσκω αλλιως θα το επαιρνα.ευτυχώς έχω 6 κουτάκια απο περυσι
Ευριπίδη για τα 30gr λες ή τα 32gr; Δοκίμασα πέρυσι τα 30gr που τα βρήκα σε καλή τιμή και δεν θέλω να τα ξαναδω μπροστά μου. Πήρα 3 πουλιά σε ένα κουτί και τα 3 ζωντανά. Λες και ήταν άδεια ένα πράμα.
 
Ευριπίδη για τα 30gr λες ή τα 32gr; Δοκίμασα πέρυσι τα 30gr που τα βρήκα σε καλή τιμή και δεν θέλω να τα ξαναδω μπροστά μου. Πήρα 3 πουλιά σε ένα κουτί και τα 3 ζωντανά. Λες και ήταν άδεια ένα πράμα.
Για τα 32 λεω
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top