Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Φαίνεται σαν να ήταν σε βιτρίνα για χρόνια με τα λάδια-γρασσα του τα οποία μαζί με την σκόνη έχουν φτιάξει μία κρουστα σαν κερί πάνω στο μέταλλο. Αν το σκουπίσεις ελαφρά με ένα πανάκι δεν φεύγουν;
Δεν φεύγουν με τίποτα,είναι λες και ξεβαψε-ξεθωριασε το νίκελ!!
 
Ευχαριστώ που απάντησες.
Ηρέμησα γιατί πήγα με την κόρη μου βόλτα, οπότε είμαι μια χαρά.
Το θέμα είναι ότι μου αρέσει πολύ το νίκελ στο όπλο!!
Το καλυτερο ηρεμιστικο. Και να μη στο φτιαξουν ή αλλαξουν η αν κανουν τις παπιες μην ανησυχεις υπαρχουν λυσεις. Το θεματακι δεν ειναι σοβαρο και δεν επιρρεαζει τη λειτουργια του οπλου. Ενημερωσε σε καθε περιπτωση για να δουμε τι θα κανουμε
 
Το καλυτερο ηρεμιστικο. Και να μη στο φτιαξουν ή αλλαξουν η αν κανουν τις παπιες μην ανησυχεις υπαρχουν λυσεις. Το θεματακι δεν ειναι σοβαρο και δεν επιρρεαζει τη λειτουργια του οπλου. Ενημερωσε σε καθε περιπτωση για να δουμε τι θα κανουμε
 
Το καλυτερο ηρεμιστικο. Και να μη στο φτιαξουν ή αλλαξουν η αν κανουν τις παπιες μην ανησυχεις υπαρχουν λυσεις. Το θεματακι δεν ειναι σοβαρο και δεν επιρρεαζει τη λειτουργια του οπλου. Ενημερωσε σε καθε περιπτωση για να δουμε τι θα κανουμε
Δεν ξέρω αν φανεί χαζό,αλλά στην περίπτωση που δεν μου το αντικαταστήσουν είχα αγοράσει από το lidl ένα μηχάνημα για επιδιόρθωση-γυαλισμα και οτιδήποτε άλλο σε γυαλί,ξύλο, πλαστικό, μέταλλο.
Οπότε θα το φτιάξω μόνος μου.
Με υπομονή και ηρεμία!
 
Αν δε βρεις ακρη πηγαινε παρε ψιλα ντουκοχαρτα 600 800 1000 1500 2000 και αυτη τη αλοιφη
https://dagiopoulos.gr/products/gla...254TIk2bV8BwXEN8Be93BNdKpbSKvXXRoCPWAQAvD_BwE
Κωστα συγγνώμη αλλά δεν θα κάνει απόλυτως τίποτα...
Ο φίλος δεν ευθυνεται πουθενα εφόσον είναι οπλο του κουτιού κ μας λέει ότι δεν "άγγιξε" το όπλο.....
Θα το παει πισω κ θα απαιτήσει εξηγήσεις..
 
Το καλυτερο ηρεμιστικο. Και να μη στο φτιαξουν ή αλλαξουν η αν κανουν τις παπιες μην ανησυχεις υπαρχουν λυσεις. Το θεματακι δεν ειναι σοβαρο και δεν επιρρεαζει τη λειτουργια του οπλου. Ενημερωσε σε καθε περιπτωση για να δουμε τι θα κανουμε
 

Attachments

  • Screenshot_2021-12-30-14-11-53-044_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2021-12-30-14-11-53-044_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    189,3 KB · Προβολές: 15
Κωστα συγγνώμη αλλά δεν θα κάνει απόλυτως τίποτα...
Ο φίλος δεν ευθυνεται πουθενα εφόσον είναι οπλο του κουτιού κ μας λέει ότι δεν "άγγιξε" το όπλο.....
Θα το παει πισω κ θα απαιτήσει εξηγήσεις..
Μαζι σου. Να παει και να κανει ολα ωπα. Λεω αμα του σπασουν τα ρχιδια
 
Μην μπεις καν σε αυτή την διαδικασία. Εφόσον έχεις την απόδειξη αγοράς ακόμη και με το τοπικό κατάστημα να μην βγάλεις άκρη δοκίμασε και τον αντιπρόσωπο εδώ στην Ελλάδα καθώς ειναι μέσα στην εγγύηση. Επίσης έχεις κάθε δικαίωμα να το επιστρέψεις πίσω ακόμη και προβλημα να μην έχει μεσα σε 14 ημέρες όπως όλα τα προιόντα νομίζω. Πιστεύω όμως θα σε εξυπηρετήσουν. Απλά η απορία όλων μας είναι πως αφου το είχες δει στο κατάστημα δεν πείρες αυτό που είχες δει. Εφυγες χωρίς το όπλο και σου έστειλαν μετά άλλο; Η σου έβαλαν αλλο όπλο μεσα στην κούτα-θήκη πίσω από τα μάτια σου? Πως ακριβώς έγινε αυτό;
 
Δεν ξέρω αν φανεί χαζό,αλλά στην περίπτωση που δεν μου το αντικαταστήσουν είχα αγοράσει από το lidl ένα μηχάνημα για επιδιόρθωση-γυαλισμα και οτιδήποτε άλλο σε γυαλί,ξύλο, πλαστικό, μέταλλο.
Οπότε θα το φτιάξω μόνος μου.
Με υπομονή και ηρεμία!
Φίλε μου το να μην το αντικαταστήσουν δεν έπρεπε καν να το έχεις στις επιλογές σου.

Η μόνη σου επιλογή είναι να στο αλλάξουν ή έστω να στο φτιάξουν.

Εσύ το πλήρωσες για καινούργιο και άθικτο.

Αν ήταν έτσι θα αγόραζες μεταχειρισμένο με τα μισά χρήματα και πιο κάτω αφού αν θα είχε τέτοιο θέμα.
 
Φίλε μου το να μην το αντικαταστήσουν δεν έπρεπε καν να το έχεις στις επιλογές σου.

Η μόνη σου επιλογή είναι να στο αλλάξουν ή έστω να στο φτιάξουν.

Εσύ το πλήρωσες για καινούργιο και άθικτο.

Αν ήταν έτσι θα αγόραζες μεταχειρισμένο με τα μισά χρήματα και πιο κάτω αφού αν θα είχε τέτοιο θέμα.
Δεν θα είναι επιλογή μου το να μην γίνει αντικατάσταση,απλά επειδή στην χώρα μας προσπαθούμε να είμαστε λαμόγια (ελληνική νοοτροπία) το σκέφτομαι και αυτό.
 
Δεν θα είναι επιλογή μου το να μην γίνει αντικατάσταση,απλά επειδή στην χώρα μας προσπαθούμε να είμαστε λαμόγια (ελληνική νοοτροπία) το σκέφτομαι και αυτό.
Αν δεν τους αφήσεις το περιθώριο δεν θα έχουν τέτοια επιλογή.

Να πας και να κάνεις φασαρία εάν και εφόσον χρειαστεί.

Να απειλήσεις και για μήνυση κτλ.

Αν και πιστεύω ότι δεν θα χρειαστεί.
Όμως αν χρειαστεί να είσαι προετοιμασμένος.
 
Αν δεν τους αφήσεις το περιθώριο δεν θα έχουν τέτοια επιλογή.

Να πας και να κάνεις φασαρία εάν και εφόσον χρειαστεί.

Να απειλήσεις και για μήνυση κτλ.

Αν και πιστεύω ότι δεν θα χρειαστεί.
Όμως αν χρειαστεί να είσαι προετοιμασμένος.
Είναι αρκετά γνωστό κατάστημα με καλές κριτικές από φίλους και άλλους.
Δεν έχει δώσει στοιχεία λαμογιας.
Αλλά ναι,αν μου το παίξουν τρελιτσα θα αλλάξω συμπεριφορά.
 
Προσοχή!

Όπως είχε πει και ένας Αμερικανός, τα Dremel έχουν κάνει περισσότερη ζημιά στα όπλα από ότι ο Κλίντον και ο Ομπάμα μαζί!
Μην μπεις καν σε αυτή την διαδικασία. Εφόσον έχεις την απόδειξη αγοράς ακόμη και με το τοπικό κατάστημα να μην βγάλεις άκρη δοκίμασε και τον αντιπρόσωπο εδώ στην Ελλάδα καθώς ειναι μέσα στην εγγύηση. Επίσης έχεις κάθε δικαίωμα να το επιστρέψεις πίσω ακόμη και προβλημα να μην έχει μεσα σε 14 ημέρες όπως όλα τα προιόντα νομίζω. Πιστεύω όμως θα σε εξυπηρετήσουν. Απλά η απορία όλων μας είναι πως αφου το είχες δει στο κατάστημα δεν πείρες αυτό που είχες δει. Εφυγες χωρίς το όπλο και σου έστειλαν μετά άλλο; Η σου έβαλαν αλλο όπλο μεσα στην κούτα-θήκη πίσω από τα μάτια σου? Πως ακριβώς έγινε αυτό;
Όχι το ίδιο πήρα.
Το κατέβασα από την αποθήκη σε κούτα το άνοιξε,το καθάρισε και πλήρωσα αυτό που κατέβασε.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top