Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
μην το δωσεις γιατι θα το μετανοιωσεις. ολα μπορει να τα δωσω εκτος τον ρωσσο αν και ποζε γιατι ο τασος εχει θεμα με τα ποζε
.sarcastic..sarcastic.
Ουτε κι εγω το δινω!Μ'αρεσει στο λαγο το πλαγιο.Οταν παω!Και στο τρυγονι!Το 'χω συνδυασει ετσι στο μυαλο μου!Παντως το τελευταιο που θα εφευγε απο τα χερια μου ειναι η 302!"Καινουρια αγαπη αν επιασες παλια δεν λησμονιεται"!!!
 
εχω 3 ρωσηκα οπλα ενα του πατερα μου απο το 1965 και γραφει επανω V54 με τα αυτακια να εκξεχουν οταν ειναι οπλιζμενο , ενα αλλο μπαικαλ σουπερ ποζε το IZH-27EM-1C MONOSKANDALO με αυτοματους εξολκης το εχω 10 χρονια με ωραις τουφεκιες στο διαμετρημα CAL28 , και το τελευταια που πηρα προπερσυ ενα πλαγιο 12αρι μπαικαλ δυσκανδαλο απλο 2 3/4 με απλους εξωλκης και 3 τσοκ εναλασομενα το IJ κτλ που ειμαι πολυ ευχαρηστημενος απο αυτο το οπλο . και εχω ακομα 2 οπλα μια μπενελι σουπερ 90 , και ενα σουπερ ποζε RIZZINI BATISTA
 
εχω 3 ρωσηκα οπλα ενα του πατερα μου απο το 1965 και γραφει επανω V54 με τα αυτακια να εκξεχουν οταν ειναι οπλιζμενο , ενα αλλο μπαικαλ σουπερ ποζε το IZH-27EM-1C MONOSKANDALO με αυτοματους εξολκης το εχω 10 χρονια με ωραις τουφεκιες στο διαμετρημα CAL28 , και το τελευταια που πηρα προπερσυ ενα πλαγιο 12αρι μπαικαλ δυσκανδαλο απλο 2 3/4 με απλους εξωλκης και 3 τσοκ εναλασομενα το IJ κτλ που ειμαι πολυ ευχαρηστημενος απο αυτο το οπλο . και εχω ακομα 2 οπλα μια μπενελι σουπερ 90 , και ενα σουπερ ποζε RIZZINI BATISTA
Καλοστον. Να τα χαιρεσαι.28αρι; μμμ ενδιαφερον. Σε βαση δωδεκριου να υποθεσω συνονοματε;
 
κι ομως τασο μου ειδικα στην τσιχλα θα ριξει πολλες και φετος ο συντροφος. περιμενω τωρα να δω απ τον αποστολη kastoras αν φερει kicks για τον συντροφο και μετα τα λεμε
Ειχα μιλισει με τον κο Πανα και μου είχε πει τέλη Ιουνίου οτι θα τα είχε φερει. Μετα είδα ενα ποστ στο αναλογο θέμα που ελεγε μέχρι τελη αυγουστου περίπου. Περιμενουμε... Μόλις εχουμε νεα θα σας πω.
** στο γουρουνι εχει χρησιμοποιησει κανεις το ποζε; εχω κανει κατι δοκιμές αλλα δεν εβγαλα άκρη για την ευθυβολια του.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top