Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Πρώτα παρε όμως τα τσοκ που σου λένε και δοκιμασε το ξανά.
Συμβαίνει αυτο και σε πολύ ακριβότερα οπλα που όμως με την χρήση κατάλληλων τσοκ έγιναν αγνώριστα..
Γιατί κάποια εργοστάσια έχουν πχ το φουλ πιο ανοιχτό κ άλλα πιο κλειστό από ότι πρέπει να ειναι δεν ξέρω..
 
Πρώτα παρε όμως τα τσοκ που σου λένε και δοκιμασε το ξανά.
Συμβαίνει αυτο και σε πολύ ακριβότερα οπλα που όμως με την χρήση κατάλληλων τσοκ έγιναν αγνώριστα..
Γιατί κάποια εργοστάσια έχουν το φουλ πιο ανοιχτό κ άλλα πιο κλειστό από ότι πρέπει να ειναι δεν ξέρω..
το κακο τασο ειναι οτι τα carlson ανεβηκε η τιμη τους. δεν ξερω τα gemini σε τι τιμες παιζουνε τα οποια ειναι κι αυτα περαν του δεοντος αξιοπρεπη. και το λεω αυτο γιατι αν δεν του αρεσει και μ αυτα του αποστολη τα λεφτα ειναι σημαντικος παραγων
 
το κακο τασο ειναι οτι τα carlson ανεβηκε η τιμη τους. δεν ξερω τα gemini σε τι τιμες παιζουνε τα οποια ειναι κι αυτα περαν του δεοντος αξιοπρεπη. και το λεω αυτο γιατι αν δεν του αρεσει και μ αυτα του αποστολη τα λεφτα ειναι σημαντικος παραγων
Με προλαβες,Ευρι!
Πας στην αγορα,οταν εχεις κατα νου να το κρατησεις και να το ταιριαξεις στα γουστα σου!
Ειναι καλη "βαση",παντως!!
 
Η αλήθεια είναι ότι τα τσοκ του Baikal είναι πιο ανοιχτά από την αναγραφόμενη σύσφιξη.
Είναι στο πρόγραμμα δύο τσοκ Carlson σε δύο και τρία άστρα...
http://www.airgunshop.gr/index.php?dispatch=products.view&product_id=2989
εγω απ αυτον εχω παρει τα blued chokes σε lm και mod τα οποια πραγματικα αλλαξαν τ οπλο αλλα μου τα εφαγε ο παλιογιος για την 155.χαλαλι του. παντως οταν θελω να παρω το δικανο μου τα δανειζει δεν εχω παραπονο
.sarcastic.
 
Ευριπίδη στο βίδωμα-ξε-βίδωμα πως σου φάνηκαν τα Carlson;
Διότι τα μαμά είναι άστα να πάνε...λες και τα πάσα τα άνοιξαν με το χέρι.
καμμια σχεση με τα μαμα. τα carlson βιδωνουν και ξεβιδωνουν μια χαρα
 
παντως ρε παιδια κσι με τα μαμα τσοκ εχω κανει κατι τσιχλοκυνηγια πλουσια. τωρα ναι αν πας σε αλλο θηραμα οπως π. χ λαγο η φασσα θες κατι πιο σφιχτο αλλα παλεψτε το τ οπλακι γιατι ειναι πολυ καλο
 
οποιος ψαχνει οικονομικη λυση για το αυτογεμες ομως χωρις καμμια επιφυλαξη συστηνω τα gemini που προεξεχουν απ τη κανη 5 εκατοστα. κανουν φοβερα πραματα. εχω παρει του γιου ενα 2 αστρα και κανει απιθανες τουφεκιες. δυστυχως στο δικανο δεν μπορεις να τα βαλεις γιατι εχουν χοντρα τοιχωματα και δεν βιδωνουν και στις 2 κανες. αξιζουν το καθε ευρω που δινεις
 
Last edited:
οποιος ψαχνει οικονομικη λυση για το αυτογεμες ομως χωρις καμμια επιφυλαξη συστηνω τα gemini που προεξεχουν απ τη κανη 5 εκατοστα. κανουν φοβερα πραματα. εχω παρει του γιου ενα 2 αστρα και κανει απιθανες τουφεκιες. δυστυχως στο δικανο δεν μπορεις να τα βαλεις γιατι εχουν χοντρα τοιχωματα και δεν βιδωνουν και στις 2 κανες. αξιζουν το καθε ευρω που δινεις
Ένας τορνος θα στα αδυνατίσει αρκετά και για το ποζε.sarcastic.
 
Ειχα σκοπο να παρω τσοκ φρενου για το δικαννο. Λιγο που αργουν να ερθουν, λιγο που δε ξερω αν θελω να κρατησω το οπλο(εχω να παω κυνηγι απο τον αυγουστο) δεν τα πηρα. Εξαλλου 160 € για 2 τσοκ ειναι σεβαστο ποσι αν το βαλεις στην ακρη για καινουργιο.. Ευριππιδη καθ εγω με τα μαμα μια χαρα τα παω σε τσιχλοκυνηγια. Το οπλο σκοτωνει. Απο εκει και περα αναλογα με τις απαιτησεις σου πραττεις αναλογα.
 
Εχω επιστρέψει Καστοριά. Εχω σκοπό να δοκιμάσω το όπλο χωρίς προκαταλίψεις σε όλες τις συνθήκες.Εαν με ικανοποιήσει το κρατώ. Εαν δεν με ικανοποιήσει θα το παλέψω μηπως και το στείλω και πάρω κάτι άλλο..Εδω θα είμαστε να τα κουβεντιάζουμε.:)
Κρατατοοοο...
 
αριστο παρε ενα gemini 3 αστρα κολλησε το στην 155 και θα με θυμηθεις. αν δεν σ αρεσει μου το στελνεις τα μεταφορικα δικα μου και θα στο πληρωσω στην αρχικη τιμη
Συγνώμη για την καθυστέρηση αλλά έμεινα από μπαταρία! Ευχαριστώ Ευρυπίδη θα σε ακούσω και επιπλέον ή τιμή είναι καλύτερη!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top