Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γιατί φίλε το λες αυτό; Γιατί να μη το δώσω; Με τσοκ 1-3. πόσο θα τραβήκει; Σε λίγο τα ατσάλινα σκάγια θα είναι εδώ.
Γιατί το έχεις φτιάξει στα μέτρα σου και μπορείς να διαμορφώσεις τα τσοκ σε ποιο ανοιχτά για απλά ατσάλινα η μη-τοξικα.Ετσι κι αλλιώς το παλιό με το νέο στις ίδιες πιέσεις δεν είναι δοκιμασμένα;
 
Γιατί το έχεις φτιάξει στα μέτρα σου και μπορείς να διαμορφώσεις τα τσοκ σε ποιο ανοιχτά για απλά ατσάλινα η μη-τοξικα.Ετσι κι αλλιώς το παλιό με το νέο στις ίδιες πιέσεις δεν είναι δοκιμασμένα;
Ναι φίλε, και σήμερα μου έδωσε μια χαμογελάρα το άτιμο.....το πιστεύεις ότι λίγο μετά μου ήρθε στο νου η συμβουλή σου να μη το δώσω; Καλή όρεξη τώρα! Δικανούμπα2.jpg
 
Γιατί το έχεις φτιάξει στα μέτρα σου και μπορείς να διαμορφώσεις τα τσοκ σε ποιο ανοιχτά για απλά ατσάλινα η μη-τοξικα.Ετσι κι αλλιώς το παλιό με το νέο στις ίδιες πιέσεις δεν είναι δοκιμασμένα;
το πλαγιοκανο μιροκου που εχω εχει σταθερα τσοκ τρια και τεσσερα.εχει προβλημα με τα ατσαλινα?
 
Ναι φίλε, και σήμερα μου έδωσε μια χαμογελάρα το άτιμο.....το πιστεύεις ότι λίγο μετά μου ήρθε στο νου η συμβουλή σου να μη το δώσω; Καλή όρεξη τώρα! View attachment 84313

Για να ευχαριστηθείς το οποιοδήποτε όπλο δεν πρεπει μονο να το κράτας στα χέρια σου κ να σου κανει τα κέφια αλλά πρεπει να το έχεις κ στην καρδιά σου κ τα οπλα που βρίσκονται εκει δεν πωλουνται.......

Σκέψου κ πραξε ανάλογα....
 
Για να ευχαριστηθείς το οποιοδήποτε όπλο δεν πρεπει μονο να το κράτας στα χέρια σου κ να σου κανει τα κέφια αλλά πρεπει να το έχεις κ στην καρδιά σου κ τα οπλα που βρίσκονται εκει δεν πωλουνται.......

Σκέψου κ πραξε ανάλογα....
Ότι είναι στη καρδιά είναι. Δε μπορώ να το αρνηθώ. Το πρώτο μου όπλο είναι.
 
Από σούπερ Μαγνουμ είναι; γιατί η δικιά μου η απλή δεν το έχει!
Πάντος είναι φυσιολογικό όπως σου απάντησε ο φίλος.
Αντε και δεν εχει εγκοπη το δικο σου πως το τοποθετισανε??? Η δουλεια του ειναι σαν τα ελατήρια πιστονιού των κινιτηρων καντο μια στροφη και θα το βρεις
 
Αντε και δεν εχει εγκοπη το δικο σου πως το τοποθετισανε??? Η δουλεια του ειναι σαν τα ελατήρια πιστονιού των κινιτηρων καντο μια στροφη και θα το βρεις
Τόλη νομίζω ότι εννοεί, ότι δεν έχει ολόκληρο το δαχτυλίδι, όχι την εγκοπή.
 
Μήπως σου έσπασε και βγήκε και χάθηκε; το όπλο λειτουργεί κανονικά; τηλεφώνησε στο Κύργια και ρώτησε τόν. Στο όπλο της φωτογραφίας ποιο πάνω το διάκενο είναι φυσιολογικό στο ελατήριο.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top