Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Baiklofiloi μια συμβουλή αύριο παω καρτέρι τι λέτε να βάλω απο τσοκ έχω δοκιμάσει το 3 και το Φούλ αλλα δεν ενθουσιάστηκα έβαλα το 4 μπάς και γίνει τίποτα καλύτερο
Κανι 76
Κυνηγός αρχάριος
Φυσίγγια όσκαρ κόκκινα συγκεντρωτικά
.pop..pray to God.
 
Baiklofiloi μια συμβουλή αύριο παω καρτέρι τι λέτε να βάλω απο τσοκ έχω δοκιμάσει το 3 και το Φούλ αλλα δεν ενθουσιάστηκα έβαλα το 4 μπάς και γίνει τίποτα καλύτερο
Κανι 76
Κυνηγός αρχάριος
Φυσίγγια όσκαρ κόκκινα συγκεντρωτικά
.pop..pray to God.
4 με 3
 
το 4αρι της 153 ειναι καμπανα πολυ αοιχτο αλλα ειναι καλο το ειχα απανω πολυ καιρο και με πολλα παπια στην καριερα του και μακρινα και κοντινα μεχρι να με πουν και να καταλαβω τι παιζει με τα τσοκ της μαμα μπαικαλ !!!
αν θες κατι οικονομικο και καλο μπορεις να παρεις τα τζεμινι εγω εχω το 3αρι που ειναι 5 ποντους εκτος καλο τσοκακι ταπεινο με καλες κατανομες μεχρι τα 35 μετρα μαξ ,, και αυτο μου εχει χαρισει πολλα παπια !!!

μετα εχω παλι το τζεμινι το 2αρι για πιο μακρινα κολπα 40-45 μετρα μαξ !!

αν και θελω να παρω το καρλσον το σπορτινγκ αλλα πολλα λεφτα τα 65 ευρα αν και πιστευω θα βγαζει καλητερες κατανομες γιατι εχει κατι υπερ παραπανω τα γραφει στα χαρακτηρηστικα !!!
 
πλεον το 3αρι και το φουλ τα μανισια μου ειναι αχρηστα τα εχω στην καβατζα και δεν τα εχω στο μυαλο μου να τα ξαναβαλω μονο το 4αρι κρατησα γιατι ειναι πολυ ανοιχτο και το δουλευω στης πολυ κοντινες απογευματινες τουφεκιες υταν ξερω φυσικα οτι τα πουλια θα ερθουν κοντα και δουλευω συγκετρωτιρια για να τα ανοιγει !!!
 
το 4αρι της 153 ειναι καμπανα πολυ αοιχτο αλλα ειναι καλο το ειχα απανω πολυ καιρο και με πολλα παπια στην καριερα του και μακρινα και κοντινα μεχρι να με πουν και να καταλαβω τι παιζει με τα τσοκ της μαμα μπαικαλ !!!
αν θες κατι οικονομικο και καλο μπορεις να παρεις τα τζεμινι εγω εχω το 3αρι που ειναι 5 ποντους εκτος καλο τσοκακι ταπεινο με καλες κατανομες μεχρι τα 35 μετρα μαξ ,, και αυτο μου εχει χαρισει πολλα παπια !!!

μετα εχω παλι το τζεμινι το 2αρι για πιο μακρινα κολπα 40-45 μετρα μαξ !!

αν και θελω να παρω το καρλσον το σπορτινγκ αλλα πολλα λεφτα τα 65 ευρα αν και πιστευω θα βγαζει καλητερες κατανομες γιατι εχει κατι υπερ παραπανω τα γραφει στα χαρακτηρηστικα !!!
πανο αν με το sporting αναφερεσαι στο ασημι κανει 54.το μαυρο κανει 62,50.σημερα μου ηρθε LM για το δικανο
 
τελικά ΕΥΡΙΠΙΔΗ σε ικανοποίησε η εδώ αντιπροσωπία ?
οπως ειχα γραψει εκανα τη βλακεια και πεταξα το σπασμενο.οποτε χωρις αυτο δεν.αλλα και παλι οταν του ειπα την περιπτωση εμμεσως πλην σαφως το θεωρησε δικο μου σφαλμα.αυτο ειναι το ασχημο οταν δεν εχεις επιλογες
 
πανο αν με το sporting αναφερεσαι στο ασημι κανει 54.το μαυρο κανει 62,50.σημερα μου ηρθε LM για το δικανο
εγω το μαυρο εβαλα στο ματι απο καιρο αλλα δεν δινω 65 ευρα ευκολα καλητερα να τα δωσω σε φυσιγκια που λεει ο λογος ,,,, εστι και αλιως τα περνουμε τα παπια αλλα εχει κατι μερες που σε βαζουν σε δηληματα και ξεκηναν τα αμμα ειχα κατι καλητερο κ.λ.π ,, του χονου θα το βαλω στο προγραμα να παρω ενα εξτρα φουλ για καποιες περιπτωσεις να δω τι κανει !!!
 
οπως ειχα γραψει εκανα τη βλακεια και πεταξα το σπασμενο.οποτε χωρις αυτο δεν.αλλα και παλι οταν του ειπα την περιπτωση εμμεσως πλην σαφως το θεωρησε δικο μου σφαλμα.αυτο ειναι το ασχημο οταν δεν εχεις επιλογες
Α ρε ραβδι που το θέλουνε, δηλαδή σπαμε κάτι από μόνοι μας έτσι επειδή είμαστε μαζοχες αφού το χρυσοπληρωσαμε πρώτα φυσικά, για να ξαναπαρουμε άλλο αφού πληρώσουμε πάλι εμείς τα σπασμένα. Θα μου πεις αντε βγάλε άκρη μαυτους αλλά πρέπει να τούς μπει κάποιος στο μάτι.
 
εγω το μαυρο εβαλα στο ματι απο καιρο αλλα δεν δινω 65 ευρα ευκολα καλητερα να τα δωσω σε φυσιγκια που λεει ο λογος ,,,, εστι και αλιως τα περνουμε τα παπια αλλα εχει κατι μερες που σε βαζουν σε δηληματα και ξεκηναν τα αμμα ειχα κατι καλητερο κ.λ.π ,, του χονου θα το βαλω στο προγραμα να παρω ενα εξτρα φουλ για καποιες περιπτωσεις να δω τι κανει !!!
Πανο, θα σου μιλισω απο βιωματικες καταστασεις με το δικο μου baikal. Τα μαμα τσοκ σκοτωνουν, δεν είναι και για πεταμα μην τρελαθούμε! Εφοσον το οπλο ριχνει εκει που βλεπουμε και ριχνουμε χρησιμοποιωντας σκοπευτικες τεχνικες, τα αποτελεσματα να ξερεις θα τα ζηλεύουν αλλοι με πολυ πιο ακριβα και "φινετσατα" οπλα. Σημερα καταλαβα οτι εχω χασει θηραματα λογω των μαμα τσοκ. Εβαλα ενα ιδιαιτερο φυσιγγι που μου δινει 20% περιπου μεγαλυτερη συγκεντρωση σε σχεση με τα συμβατικα που εριχνα τοσο καιρο και δικαιώθηκα σκοπευτικα. Αν μπορεις παρε ενα σφιχτο τσοκακι οπως τα brain η οποιο αλλο θες και πιστευω θα δεις αλλα πραματα!
Οταν θα πεφτουν πατσαβουρια, οι υπολοιποι θα σε ρωταν τι φυσιγγι; τσοκ; σκαγια;
 
Πανο, θα σου μιλισω απο βιωματικες καταστασεις με το δικο μου baikal. Τα μαμα τσοκ σκοτωνουν, δεν είναι και για πεταμα μην τρελαθούμε! Εφοσον το οπλο ριχνει εκει που βλεπουμε και ριχνουμε χρησιμοποιωντας σκοπευτικες τεχνικες, τα αποτελεσματα να ξερεις θα τα ζηλεύουν αλλοι με πολυ πιο ακριβα και "φινετσατα" οπλα. Σημερα καταλαβα οτι εχω χασει θηραματα λογω των μαμα τσοκ. Εβαλα ενα ιδιαιτερο φυσιγγι που μου δινει 20% περιπου μεγαλυτερη συγκεντρωση σε σχεση με τα συμβατικα που εριχνα τοσο καιρο και δικαιώθηκα σκοπευτικα. Αν μπορεις παρε ενα σφιχτο τσοκακι οπως τα brain η οποιο αλλο θες και πιστευω θα δεις αλλα πραματα!
Οταν θα πεφτουν πατσαβουρια, οι υπολοιποι θα σε ρωταν τι φυσιγγι; τσοκ; σκαγια;
Αποστολε,ΟΛΑ τα τσοκ σκοτωνουν!!!
Ανοιχτα,κλειστα,κωνικα προοδευτικα,κωνικα παραλληλα,με διευρυνσεις και στενωσεις,ραβδωτα,φρενου,με πορτινγκ,με,με......
Η διαφορα ειναι σε ποια αποσταση και πως!
Το λιγοτερο που πρεπει να κανουμε,πριν κατηγορησουμε κι αρχισουμε τα .pop.,ειναι να ριξουμε και...2-3 τουφεκιες δοκιμαζοντας με τροπους που εχουν χιλιογραφτει.
Το να προτινω εγω ,ειναι κατι που βλεπω εγω,με τον τροπο και τις αποστασεις που κυνηγαω εγω,με τα φυσιγγια που κυνηγαω εγω,με τη σκοπευτικη ικανοτητα που εχω εγω,κ.ο.κ.....
Οι παρουσιασεις των κατασκευαστων, για το οποιοδηποτε after market choke της αγορας,ειναι οι ....εφευρεσεις του αιωνα!!!
Ας δοκιμασουμε 2 τουφεκιες πρωτα ρε παιδια!!
Εστω και σε ενα χαρτινο τραπεζομαντηλο.....:)
Να εχουμε μια εικονα, τι στο κερατο κανει αυτο που βιδωσαμε πανω στην καννη μας!!
Αν το τσοκ αποδιδει IC,ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ κι εγω το βαλω για να παω για παπια στο passing,θα μου φταιει το τσοκ???
Καλοφαγωτος ο πρασινος!!:):)
 
Πανο, θα σου μιλισω απο βιωματικες καταστασεις με το δικο μου baikal. Τα μαμα τσοκ σκοτωνουν, δεν είναι και για πεταμα μην τρελαθούμε! Εφοσον το οπλο ριχνει εκει που βλεπουμε και ριχνουμε χρησιμοποιωντας σκοπευτικες τεχνικες, τα αποτελεσματα να ξερεις θα τα ζηλεύουν αλλοι με πολυ πιο ακριβα και "φινετσατα" οπλα. Σημερα καταλαβα οτι εχω χασει θηραματα λογω των μαμα τσοκ. Εβαλα ενα ιδιαιτερο φυσιγγι που μου δινει 20% περιπου μεγαλυτερη συγκεντρωση σε σχεση με τα συμβατικα που εριχνα τοσο καιρο και δικαιώθηκα σκοπευτικα. Αν μπορεις παρε ενα σφιχτο τσοκακι οπως τα brain η οποιο αλλο θες και πιστευω θα δεις αλλα πραματα!
Οταν θα πεφτουν πατσαβουρια, οι υπολοιποι θα σε ρωταν τι φυσιγγι; τσοκ; σκαγια;
Aποστολη μια συμβουλη θα σου δωσω και αν θελεις με ακους,βγαλε αυτο το καλυμα απο το κοντακι σου γιατι μονο ζημια θα σου κανει και μαλιστα ανεπανορθωτη.Μου εχουν ερθει αρκετα οπλα για να τα επαναφερω απο την διχρομια που προκαλεσαν αυτα τα καλυματα,χωρια πως σαπιζει το ξυλο απο την υγρασια που κρατανε.
 
Αποστολε,ΟΛΑ τα τσοκ σκοτωνουν!!!
Ανοιχτα,κλειστα,κωνικα προοδευτικα,κωνικα παραλληλα,με διευρυνσεις και στενωσεις,ραβδωτα,φρενου,με πορτινγκ,με,με......
Η διαφορα ειναι σε ποια αποσταση και πως!
Το λιγοτερο που πρεπει να κανουμε,πριν κατηγορησουμε κι αρχισουμε τα .pop.,ειναι να ριξουμε και...2-3 τουφεκιες δοκιμαζοντας με τροπους που εχουν χιλιογραφτει.
Το να προτινω εγω ,ειναι κατι που βλεπω εγω,με τον τροπο και τις αποστασεις που κυνηγαω εγω,με τα φυσιγγια που κυνηγαω εγω,με τη σκοπευτικη ικανοτητα που εχω εγω,κ.ο.κ.....
Οι παρουσιασεις των κατασκευαστων, για το οποιοδηποτε after market choke της αγορας,ειναι οι ....εφευρεσεις του αιωνα!!!
Ας δοκιμασουμε 2 τουφεκιες πρωτα ρε παιδια!!
Εστω και σε ενα χαρτινο τραπεζομαντηλο.....:)
Να εχουμε μια εικονα, τι στο κερατο κανει αυτο που βιδωσαμε πανω στην καννη μας!!
Αν το τσοκ αποδιδει IC,ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΤΙ ΓΡΑΦΕΙ κι εγω το βαλω για να παω για παπια στο passing,θα μου φταιει το τσοκ???
Καλοφαγωτος ο πρασινος!!:):)
Γιαννη συμφωνω σε ολα. Εχω δοκιμασει βολες σε χαρτι με τα εργοστασιακα τσοκ και διάφορα φυσιγγια. Στις μακρινες βολες βοηθανε τα αφτερμαρκετ, και τα φυσιγγια με μπαφερ και αλλες πατεντες.
Το overmax π.χ επειδη το ειδα και στο χαρτι και στο κυνηγι μου αποδιδει 1.5 τσοκ πιο σφιχτες βολες.
Aποστολη μια συμβουλη θα σου δωσω και αν θελεις με ακους,βγαλε αυτο το καλυμα απο το κοντακι σου γιατι μονο ζημια θα σου κανει και μαλιστα ανεπανορθωτη.Μου εχουν ερθει αρκετα οπλα για να τα επαναφερω απο την διχρομια που προκαλεσαν αυτα τα καλυματα,χωρια πως σαπιζει το ξυλο απο την υγρασια που κρατανε.
Ευχαριστω για την συμβουλη Ηρακλη. Μετα απο καθε κυνηγι το αφαιρώ. Το βαζω γιατι εχω μια ελαστικη ραχη ανυψωσης του χτενιου, η οποια στερεωνεται με το καλυμα. Δε θελω να βαλω ταινια διπλης οψης για να τη στερεωσω, και γεμισει κολλα το κοντακι. Επειτα, επειδη εχω μουσι και γεννια, αν δεν βαλω το καλυμα, οταν κουμπωνω κανω αποτρίχωση πανω στο λαστιχο της ραχης και αυτο... ποναει...
 
ο φιλος ο γιαννης τα ειπε ολα σε ενα στιχο που εγραψε ολα σκωτωνουν αλλα το θεμα ειναι σε ποια αποστασει ετσιιιιιιιιι !!!
π.χ σημερα το απογευμα τωρα γυρησα ερχονται 3 μεγαλα τα φηνω στρωνουν αλλα ειναι μακρια μου εχω το 2αρι τσοκ και 5αρια τα ντεμι μεσα δεν σκεφτομαι πολα πολα ειναι οριακα μεν αλλα θα ριξω γιατι δεν θα δωσουν αλλα περιθωρια λογο οτι ηταν νωρις και δεν ειμαι να πειριμενω για μετα η αυριο γιατι εχει πεσει πολυς κοσμος τωρα στα βαλτοκυνηγια τωρα πελεκας ετσι και αλιως σε λιγο κλεινη ,, να μην τα πολυλογω μπαμ βλεπω σηκονονται τα 2 μπαμ δευτερο πεφτει και το αλο στην τριτη δεν το πηρα πλεον ηταν πολυ μακρια η χαρα μεγαλη για μια τετοια αποστασει χαρικα αρκετα προτου καν περασουν 5 λεπτα βλεπω ενα κοπαδι απο μακρια να ερχετε ισα ισα και γλειφη το χωραφι κατανω μου λιγο πλαγια τραβερσα στυλ απο μεσα μου λεω θα τα λιανισω θα τα αφησω να περασουν πλαι και θα τα πετσοκοψω θα παρω 3-4 ετσι οπως ηταν μπουλουκι ,,σκυβω καλα ερχονται τα πουλια στα 15 μετρα σικωνομαι ηρεμα τραβερσα τωρα μεγαλα 10 κοματια κοντα και σχεδον μαζεμενα σημαδευω μπαμ τιποτα βρεεεεεε μπαμ τιποτα δεν το πιστευα περημενα να δω να πεσουν και τιποτα δεν επεσε ολα φυγαν απειραχτα ο λογος απλος αλλα συμβαινει και εχει ξανασυμβει απλα ειναι να μην σου τυχη για μια ακομη φορα χαχαχ

ο συνδιασμος σφιχτου τσοκ για αυτα τα μετρα τα βαρια φυσιγκια με της οντως αρκετες ανακρουσης η γρηγορη επομιση και συνδιασμος σιγουριας ολας αυτα σε αυτα τα μετρα ηταν τραγικα ,,,, εκει ηθελα ενα 4αρι τσοκ και ακομα και 32γραμαρια να ειχα θα γινονταν πολυ καλη δουλεια αλλα τι να κανουμε ειναι απροβλεπτα τα παπια ετσι ειναι μαθαμε να ζουμε με αυτα !!!
 
Πανο εριξες καθολου 3Α semi που πηρες προχθες?Πως τα ειδες,εντυπωσεις?
φιλαρακι θα σε πω την σημερινη μου εμπηρια με αυτα τα φυσιγκια παω το ξημερωμα στο μερος μολι βγαινω απο το αμαξι καταλαβαινω οτι μεν εχει πολυ ψοφο αλλα η υγρασια δεν ηταν και πολυ ιδιετερη λογο αερα και ουτε χιονια και αλλα τετοια,,, αρα λεω τα 36αρια που ριχνω τα πελαγκρι τα MB θα κανουν την σνυθησμενη δουλεια που κανουν παντα θα σκωτωνουν χωρις κανενα προβλημα και ετσι εγινε τα πουλια ηταν καθαρες τουφεκιες και τα 2 μακρινα ολα σεκος δεν χαριζουν τα πελαγκρι σε τετοιους καιρους !!
και παμε τωρα στα τρια αλφα περασε η ωρα ξημερωσε σιγα σιγα εχω 5 μεγαλα και ειμαι ετοιμος να φυγω εχω παρει παρεα και εναν φιλο οχι κυνηγο ετσι για παρεα αντε λεω να βαλω και κανα τρια αλφα μεσα τωρα που ξημερωσε μπασ και κανουμε καμια δοκιμη μακρινη να μην τα πολυλογω ερχονται 5 μεγαλα και στρωνουν στην διπλα πλακα λεω τον φιλο αστα αυτα δεν μπορουμε να τα κοντεψουμε ειμαστε ακαληφτει αν βγω να τα κοντεψω,,, μου λεει πανε βρε μαλακα βαρα σιγα σιγα σκυφτος ,,με επεισε εγω λεω αντε παω με μιση καρδια λες και δεν το ξερω το εργο τωρα θα σηκωθουν απο πολυ μακρια τα μεγαλα δεν αφηνουν περιθωρια !!! ξεκηναω δεν κανω καμια 50ρια μετρα τσαφ σηκωνονται εχω 3αρι τσοκ και μεσα τα τρια αλφα σε 5αρια σηκωνω οπλο με μιση καρδια μιλαμε τα πουλια ηταν παρα πολυ μακρια και βαρω και βλεπω πεφτει 1 εμεινα παγωτο δεν εριξα δευτερη εδω ουτε πρωτη δεν θα εριχνα αλλα μετανιωσα που δεν ερηξα και την δευτερη με αυτην την καταβολη στα τοσα μετρα φιλε δεν ξερω ποσα ηταν αλλα σε ευθεια ηταν τα πουλια να σε πω 60 μετρα θα γελας τωρα δεν ξερω παντως ηταν σε αυτα τα μετρα που ουτε σκεφτεσαι να σηκωσεις οπλο καταλαθος βαρεσα ,, τωρα μπορει να ηταν και τυχαιο και ηταν κεφαλι αλλα μονο που το ξεπερασε δηλαδι το εκοψε στα τοσα μετρα μπραβο του δυνατο φυσιγκι φενετε ακη δεν ερηξα φιλε θα δουμε πιο μετα τι θα γινει !!!
 
Συνάδελφοι καλημέρα σας... Από βδομάδα πάμε για δοκιμές του 43 (ελπίζω με ευχάριστα αποτελέσματα :D )
Το όπλο μου έχει σφαγίδες 90 MpA, περίπου δηλαδή 960 bar. Καθημερινής λειτουργίας όμως.
Διάβασα ότι λιιιιγα μπαρ παραπάνω δεν πειράζουν. Πόσα όμως είναι αυτά.???
π.χ. τα lambro ΜΠΛΕ 1050 bar και biturbo 1050 bar που αναγράφουν μόνο σε όπλα που έχουν δοκιμαστεί στα 1370 bar, είναι απαγορευτικά.??
Τα χρησιμοποιώ στην 153 συχνά...

παραθέτω και ερώτηση από την Οπλογνωσία.:

BAIKAL MAGNUM, ANTEXEI 1050;
κυριε Νικητα σε χαιρετω απο την Λαρνακα,

προσφατα αγορασα το γνωστο σε ολους baikal mp-27 em 1c magnum κυνηγετικο με βαρος 3,5 κιλα.στον ενθουσιασμο μου επανω αγορασα ενα κουτι φυσιγγια fiochi HP 37, 70mm.τα φυσιγγια αναγραφουν max 1050 bars.Ειναι ασφαλες να τα ριξω με το οπλο αυτο?

ΑΠΑΝΤΗΣΗ
Η Ρωσσία είναι μέλος της ενωσης Τραπεζών Δοκιμής και ακολουθεί τις οδηγίες της. Ετσι τα ρωσσικά μάγκνουμ όπλα δοκιμάζονται στις 1370 πιέσεις και δέχονται φυσίγγια που παράγουν μέχρι 1050 πιέσεις.

Εχετε υπόψη ότι οι αυξημένες πιέσεις δεν προσφέρουν τίποτε περισσότερο από την άποψη ταχυτήτων από τα ηπιότερα μάγκνουμ φυσίγγια.

Τα έχει χρησιμοποιήσει κανένας σε ανάλογο setup.?
 
Συνάδελφοι καλημέρα σας... Από βδομάδα πάμε για δοκιμές του 43 (ελπίζω με ευχάριστα αποτελέσματα :D )
Το όπλο μου έχει σφαγίδες 90 MpA, περίπου δηλαδή 960 bar. Καθημερινής λειτουργίας όμως.
Διάβασα ότι λιιιιγα μπαρ παραπάνω δεν πειράζουν. Πόσα όμως είναι αυτά.???
π.χ. τα lambro ΜΠΛΕ 1050 bar και biturbo 1050 bar που αναγράφουν μόνο σε όπλα που έχουν δοκιμαστεί στα 1370 bar, είναι απαγορευτικά.??
Τα χρησιμοποιώ στην 153 συχνά...

παραθέτω και ερώτηση από την Οπλογνωσία.:

BAIKAL MAGNUM, ANTEXEI 1050;
κυριε Νικητα σε χαιρετω απο την Λαρνακα,

προσφατα αγορασα το γνωστο σε ολους baikal mp-27 em 1c magnum κυνηγετικο με βαρος 3,5 κιλα.στον ενθουσιασμο μου επανω αγορασα ενα κουτι φυσιγγια fiochi HP 37, 70mm.τα φυσιγγια αναγραφουν max 1050 bars.Ειναι ασφαλες να τα ριξω με το οπλο αυτο?

ΑΠΑΝΤΗΣΗ
Η Ρωσσία είναι μέλος της ενωσης Τραπεζών Δοκιμής και ακολουθεί τις οδηγίες της. Ετσι τα ρωσσικά μάγκνουμ όπλα δοκιμάζονται στις 1370 πιέσεις και δέχονται φυσίγγια που παράγουν μέχρι 1050 πιέσεις.

Εχετε υπόψη ότι οι αυξημένες πιέσεις δεν προσφέρουν τίποτε περισσότερο από την άποψη ταχυτήτων από τα ηπιότερα μάγκνουμ φυσίγγια.

Τα έχει χρησιμοποιήσει κανένας σε ανάλογο setup.?
Εριχνα μια περιοδο τα lambro καφε με baikal iz27 και δεν ειχα κανενα προβλημα. Γνωστοι που εχουν το δικο σου δικαννο και ειναι λαγαδες του φορτωνουν τα lambro μπλε και ολα καλα
 
Εριχνα μια περιοδο τα lambro καφε με baikal iz27 και δεν ειχα κανενα προβλημα. Γνωστοι που εχουν το δικο σου δικαννο και ειναι λαγαδες του φορτωνουν τα lambro μπλε και ολα καλα
Με κάληψες από πλευρας σου... .cool. Ωραίος
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top