Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Παντως δεν μου εκατσε καλα το φυσιγγι! Και βασικα η βολη σε χαρτονι (χοντρικα στα 30μετρα) με 3* σταθερο απο το baikal πλαγιο δειχνει οτι καλα εκανε και δεν μου πηγε καλα...
IMG_20170822_100457.jpg
Παραθετω και εδω αυτη την αναρτηση...γιατι η αληθεια ειναι οτι με μπερδεψε η κατανομη! Φυσιγγι rc32
 
Οχι μονο το pitch εχω αλλαξει για να με βολευει..
Α και γενικα Παπατσαρουχας και Μανωλης μου ειπαν οτι ειναι κομπλε το οπλο πανω μ
Στέφανε Σίγουρα λόγω σωματοδομης χρειάζεται και pitch και toe και μπόλικο cast off
 
Κύριοι έχω ένα πρόβληματακι με το πλάγιο :( όταν ρίξω την δεξιά κάννη και ανοίξω για να ξανά γεμίσω, μου πετάει και το αριστερό φυσίγγι έξω, γεμάτο .xm.

Δηλ.δουλεύει ο εξωλκείς ο αριστερός, χωρίς να εχω ρίξει την αριστερή .fff.με αποτέλεσμα να ψάχνω το φυσίγγι στα χόρτα .....o_O
Γίνονται απλοί οι εξωλκείς; αν ναι πως;
Η Πώς μπορώ να το φτιάξω αν μπορώ ΕΓΏ....!
Τι να φταίει; .xm.
Εννοείται ότι δεν το πάω στον οπλουργο για αυτό το πρόβλημα.....
 
μυρο συμβαινει καμμια φορα. δες ομως πριν απ ολα αν υπαρχει καποιο γρεζι που εμπιδιζει τη λειτουργια του εξωλκεα γιατι οπως ειδα τ οπλο ειναι καινουργιο. βγαλε τους εξωλκεις και καθαρισε τους. αν συνεχισει απενεργ. απο τα βιδακια
 
Δεν σας το ειπα αλλα...
Ειμαι και γω στο κλαμπ με ενα ολοκαινουργιο πλαγιο δισκανδαλο με αυτοματους εξολκεις και σταθερο 1*3*.my man.
Το κερδισα στην λαχιοφορο αγορα του συλλογου στο τελος της σεζον.Μαυρη βαση και ομορφα ξυλα.Οσο το βλεπω τοσο πιο πολυ μ'αρεσει!!Μονο να το βλεπω ομως...sarcastic.Ειναι λιγο "ξενο" σε μενα οπως ειμαι μαθημενος.Μου ειναι σχεδον αδυνατο να παρω το δαχτυλο απο την μια σκανδαλη και να το παω στην αλλη.asking.Ετσι νομιζω δηλ γιατι δεν το τουφεκισα σχεδον καθολου.5-6 φυσιγγια για να δω μονο αν δουλευει.big smile.Ετσι κι αλλιως αλλα 32γρμ δεν ειχα!!!Θα το βγαλω καμια μερα τωρα να παιξω λιγο μαζι του και θα σας πω...ha haaa
 
Δεν σας το ειπα αλλα...
Ειμαι και γω στο κλαμπ με ενα ολοκαινουργιο πλαγιο δισκανδαλο με αυτοματους εξολκεις και σταθερο 1*3*.my man.
Το κερδισα στην λαχιοφορο αγορα του συλλογου στο τελος της σεζον.Μαυρη βαση και ομορφα ξυλα.Οσο το βλεπω τοσο πιο πολυ μ'αρεσει!!Μονο να το βλεπω ομως...sarcastic.Ειναι λιγο "ξενο" σε μενα οπως ειμαι μαθημενος.Μου ειναι σχεδον αδυνατο να παρω το δαχτυλο απο την μια σκανδαλη και να το παω στην αλλη.asking.Ετσι νομιζω δηλ γιατι δεν το τουφεκισα σχεδον καθολου.5-6 φυσιγγια για να δω μονο αν δουλευει.big smile.Ετσι κι αλλιως αλλα 32γρμ δεν ειχα!!!Θα το βγαλω καμια μερα τωρα να παιξω λιγο μαζι του και θα σας πω...ha haaa
Kαλοριζικο Δημητρη,ευχομαι να το ευχαριστηθείς...well done.
Αφού σου άρεσε τότε θα το συνηθίσεις σύντομα..:)
Περιμένουμε εντυπωσεις απο τα κυνήγια!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top