Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Γεια σας παρέα! Θα ήθελα να ενημερώσω ότι έχω ανεβάσει αγγελία στο car.gr, ένα δίκαννο (Baikal, φυσικά με τα χαρτιά του) με αριστερό κοντάκι και κάποια άλλα χαρακτηριστικά/βελτιώσεις. Αν κάποιο μέλος που επωμίζει αριστερά ενδιαφέρεται, ας μου στείλει μήνυμα να δει την αγγελία.

Συγγνώμη εκ των προτέρων αν απαγορεύεται από τη διαχείριση η προώθηση, αλλά είμαι από το κινητό και δυσκολεύομαι να ψάξω τους κανονισμούς.
 
Baikal IJ-18E γράφει made in ussr τι φυσίγγια μπορεί να ρίξει?
Κριτήριο για τα φυσίγγια είναι το διαμέτρημα, το μήκος της θαλάμης οι πιέσεις δοκιμής, η κατάσταση του οπλου και πολύ σωστά όπως είπε ο @ΓΙΑΝΝΗΣ. με το τι αντέχει ο όμως σου. Η χώρα και η ημερομηνία κατασκευής είναι αδιάφορα.
 
Γεια σας
Κάτοχος baikal mp153 super magnum 71 εκατοστά κανη
Θα ήθελα να μάθω
τη γνώμη σας
Κόψιμο κάνης στους 61με εσωτερικό τσοκ γίνεται;Σε ποιο οπλουργειο;
Φλάντζες αλλαγής κοντακιου γνήσιες υπάρχουν;
 
Γεια σας
Κάτοχος baikal mp153 super magnum 71 εκατοστά κανη
Θα ήθελα να μάθω
τη γνώμη σας
Κόψιμο κάνης στους 61με εσωτερικό τσοκ γίνεται;Σε ποιο οπλουργειο;
Φλάντζες αλλαγής κοντακιου γνήσιες υπάρχουν;
Μήπως έβγαινε 61 εκ ; Να την κάνεις ανταλλαγή ,η πούλημα και να πάρεις αυτό που θέλεις,τι κυνήγια κάνεις;
 
Μήπως έβγαινε 61 εκ ; Να την κάνεις ανταλλαγή ,η πούλημα και να πάρεις αυτό που θέλεις,τι κυνήγια κάνεις;
Διαδικασία ολόκληρη.....καινούργια άδεια, νέα αριθμός κάνης.
Θα μου πεις, και στην ίδια αλλάζει το μήκος, αλλά σε όλα τα όπλα τα δικά μου, σε καμία ΑΚΚΟ δεν γράφει μήκος κάνης μονό αριθμό κάνης.
Νομίζω, από αυτή την άποψη συμφέρει καλύτερα το κοντεμα και η εφαρμογή τσοκακιων.
 
Διαδικασία ολόκληρη.....καινούργια άδεια, νέα αριθμός κάνης.
Θα μου πεις, και στην ίδια αλλάζει το μήκος, αλλά σε όλα τα όπλα τα δικά μου, σε καμία ΑΚΚΟ δεν γράφει μήκος κάνης μονό αριθμό κάνης.
Νομίζω, από αυτή την άποψη συμφέρει καλύτερα το κοντεμα και η εφαρμογή τσοκακιων.
Εκτός από το κόστος τής μετατροπής το όπλο δεν θα έχει μεταπώληση δηλ το παντρεύεσαι.
 
Διαδικασία ολόκληρη.....καινούργια άδεια, νέα αριθμός κάνης.
Θα μου πεις, και στην ίδια αλλάζει το μήκος, αλλά σε όλα τα όπλα τα δικά μου, σε καμία ΑΚΚΟ δεν γράφει μήκος κάνης μονό αριθμό κάνης.
Νομίζω, από αυτή την άποψη συμφέρει καλύτερα το κοντεμα και η εφαρμογή τσοκακιων.
Η ακκο δεν γράφει μήκος
Απλά φαντάστηκα ότι εδώ θα βρω κ άλλους να το έχουν κάνει και να πάρω γνώμες
Είναι υπερβολικά μπροστοβαρο με 71 εκ
Δεν κάνει για τίποτα
 
Η ακκο δεν γράφει μήκος
Απλά φαντάστηκα ότι εδώ θα βρω κ άλλους να το έχουν κάνει και να πάρω γνώμες
Είναι υπερβολικά μπροστοβαρο με 71 εκ
Δεν κάνει για τίποτα
Το πουλάς και βάζεις 200€+- και παίρνεις ένα impala plus 61 εκατοστά.
 
Το πουλάς και βάζεις 200€+- και παίρνεις ένα impala plus 61 εκατοστά.
Ταπεινή μου γνώμη
Δεν ξέρω από impala
Αλλά αν το πούλαγα
Που δεν το πουλάω γιατί ψίχουλα θα πάρω και δεν αξίζει
Θα πήγαινα σε κάτι πιο αξιόλογο και όχι σε τούρκικο
Ποιος ο λόγος για impala όταν από 700 ξεκινάνε τα ιταλικά
Μια φορά τσιγκουνευτικα με το baikal και έκανα λάθος
Δεν το ξανακάνω
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top