Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλοτουφεκο,αντε να παρης και ενα οπλο ανθροπιας οχη νεροσολινες μονο χαχαχα τωρα θα δεις τη εστη ρελιαστο χαρτινο.φονιας λαγου παντος καιρου.μην σε ξαναδο με αυτογεμες θα σε βαλο να ξιλονης μαυτην ολους τους ασπαλαθους του ψηλορειτη μονο γιαυτο ειναι.χαχαχα

Γιάννη το Σεπτέβρη θα πάρουμε το Μύρο να πάμε σε ένα μέρος κοντά σου να σκοτώσει τους πρώτους λαγούς. Όλοι με δίκαννο.
 
Μακαρι να μπορουσα ετσι απλα να παρω εστω το ενα σκυλι και να ρθω και γω ενα διημερο μαζι σας
Πλαγιο θα μου δινε ενα ο Γιαννης φυσιγγια δυο δικα του τιποτε αλλο δεν χρειαζομαστε

Ε ρε κυνηγι που θα ταν αυτο
 
Μακαρι να μπορουσα ετσι απλα να παρω εστω το ενα σκυλι και να ρθω και γω ενα διημερο μαζι σας
Πλαγιο θα μου δινε ενα ο Γιαννης φυσιγγια δυο δικα του τιποτε αλλο δεν χρειαζομαστε

Ε ρε κυνηγι που θα ταν αυτο
Να έρθεις, αν πάρεις τωρα τα εισιτηρια θα ειναι 50-60€ τα υπόλοιπα εμείς (σπιτι φαι οπλα φυσιγγια).
 
Μακαρι να μπορουσα ετσι απλα να παρω εστω το ενα σκυλι και να ρθω και γω ενα διημερο μαζι σας
Πλαγιο θα μου δινε ενα ο Γιαννης φυσιγγια δυο δικα του τιποτε αλλο δεν χρειαζομαστε

Ε ρε κυνηγι που θα ταν αυτο
Ότι σου λέει ο Νίκος ;)
 
Ότι σου λέει ο Νίκος ;)
Να έρθεις, αν πάρεις τωρα τα εισιτηρια θα ειναι 50-60€ τα υπόλοιπα εμείς (σπιτι φαι οπλα φυσιγγια).

Ότι σου λέει ο Νίκος ;)

Να στε καλα τε παιδια πραγματικα με συγκινειτε.RESPECT..love.
Προς το παρον θα μεινει για το μελλον .shake hands.
 
Δοκιμη της baikal 155 εχθες στο σκοπευτηριο του σχιστου και μπορω να πω οτι τα πρωτα δειγματα ηταν εξαιρετικα και εδειξε οτι δεν εχει κανενα θεμα οσο και αν προσπαθησα με τις διαφορετικες γομωσεις απο 28 γρ εως 34 γρ να την κανω να μπλοκαρει!!!!
 
Στην ιστοσελιδα της powervision υπαρχει ενα βιντεο με τον πλαστουργο που λεγετε η σωστη κυνηγετικη σκοπευση
Χρησιμοποιουν ενα μαυρο δισκανδαλο μπαικαλ πλαγιο με σκαυτη ριγα
Επειδη δεν μπορω να το βαλω καποιος αν θελει μπορει να μου πει ποιο μοντελο ειναι κ εαν ειναι απ την μανα ετσι η ειναι διαμορφωμενο
Μαρεσε κ θελω να το ψαξω.well done.
 
Στην ιστοσελιδα της powervision υπαρχει ενα βιντεο με τον πλαστουργο που λεγετε η σωστη κυνηγετικη σκοπευση
Χρησιμοποιουν ενα μαυρο δισκανδαλο μπαικαλ πλαγιο με σκαυτη ριγα
Επειδη δεν μπορω να το βαλω καποιος αν θελει μπορει να μου πει ποιο μοντελο ειναι κ εαν ειναι απ την μανα ετσι η ειναι διαμορφωμενο
Μαρεσε κ θελω να το ψαξω.well done.

Αυτό λες Χρύσανθε;
https://www.powervision.gr/o-orismos-tis-sostis-skopefsis/
 
Στην ιστοσελιδα της powervision υπαρχει ενα βιντεο με τον πλαστουργο που λεγετε η σωστη κυνηγετικη σκοπευση
Χρησιμοποιουν ενα μαυρο δισκανδαλο μπαικαλ πλαγιο με σκαυτη ριγα
Επειδη δεν μπορω να το βαλω καποιος αν θελει μπορει να μου πει ποιο μοντελο ειναι κ εαν ειναι απ την μανα ετσι η ειναι διαμορφωμενο
Μαρεσε κ θελω να το ψαξω.well done.
το εχω ποσταρει στο θεμα στωστη επομηση φενετε οτι ειναι διαμορφομενο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top