Baikal Team Αρχείο

Status
Not open for further replies.
λοιπον βρηκα gemini ported για τη μπαικαλα εδω ελλαδα κι επειδη με τρωει ειναι ηδη στο δρομο ενα ic κι ενα mod. θα γινει συγκριση με τα carlson στον πινακα και θα γινει και μετρηση με παχυμετρο. οι δοκιμες θα παρουσιαστουν και οποιος εμδιαφερεται ας μου στειλει π. μ να του πω που και ποσο
 
λοιπον βρηκα gemini ported για τη μπαικαλα εδω ελλαδα κι επειδη με τρωει ειναι ηδη στο δρομο ενα ic κι ενα mod. θα γινει συγκριση με τα carlson στον πινακα και θα γινει και μετρηση με παχυμετρο. οι δοκιμες θα παρουσιαστουν και οποιος εμδιαφερεται ας μου στειλει π. μ να του πω που και ποσο
Γεια σου Ευριπίδη! Τα ported αποδίδουν καλύτερα από τα έσω έξω 5 cm ;
 
Γεια σου Ευριπίδη! Τα ported αποδίδουν καλύτερα από τα έσω έξω 5 cm ;
αρη κι αυτα εσω εξω ειναι.η περιεργεια μου ειναι στο να συγκρινω αυτα τα ported με τα carlson.ισως η συγκριση ν αδικησει το gemini ic με το carlson το lm αλλα θα δουμε τι κανει κι ενα ported 4 αστρα στον ρωσσο.η στιγμη της αληθειας θα ειναι στα 2 3αστερα.δυστυχως επειδη δεν το ψαχνουν πολυ με το μπαικαλ πρεπει να πλωρωσω για να μαθω αλλα θα ειμαστε ολοι στο κερδος γιατι τελικα θα μαθουμε τι πρεπει ν αγοραζουμε.θελω να πιστευω οτι καθως ported και ψιλοφρενατα θα δωσουν ελαφρως καλυτερες κατανομες.υπομονη λοιπον μεχρι να τα παραλαβω και να τα δοκιμασω.θ αναστεναξουν οι πινακες
 
Ευριπίδη το τεσσάρι το Gemini σε κλειστά απογευματινά καρτέρια πιστεύω θα κάνει παπάδες..;)
γιωργο γενικα τα gemini ειναι πολυ καλα τσοκ.θα δουμε πρωτα στον πινακα τη μιση αληθεια και την αλλη μιση στο κυνηγι
 
αφιερωμενες στον φιλο μου τον βουρλισμενο που πηγε για υπνο αλλα θα τις δει αυριο.ο συντροφος ρωσσος.επισης προσεξτε το αψογο customizing στο κοντακι .sarcastic.
2lB1GYS.jpg

euwJiCD.jpg

fCTuaDu.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top