Baikal Team

Ακριβό είναι για την δουλειά πού το θέλω δηλαδή ανταλλακτικά υπάρχουν κάποια στα 200.
Παναγιώτη αν μου επιτρέπεις να πω μία βλακεία. Παίρνοντας ένα μεταχειρισμένο δισκάνδαλο με νίκελ βάση και ανοίγοντας του τα τσοκ όσο θέλεις έχεις ένα δεύτερο όπλο. Αυτό είναι καθαρά προσωπική μου άποψη.
 
Παναγιώτη αν μου επιτρέπεις να πω μία βλακεία. Παίρνοντας ένα μεταχειρισμένο δισκάνδαλο με νίκελ βάση και ανοίγοντας του τα τσοκ όσο θέλεις έχεις ένα δεύτερο όπλο. Αυτό είναι καθαρά προσωπική μου άποψη.
Μα έχω 5 όπλα από τα οποία τα 4 τα κυνηγώ δεν θέλω ένα παραπάνω,αυτό που μου κόλλησε είναι να κάνω το μονοσκανδαλο baikal ,δισκανδαλο .Το όπλο δουλεύει καλά απλώς θα ήθελα να έχω ποιο εύκολη και άμεση επιλογή κάννης .
 
Μα έχω 5 όπλα από τα οποία τα 4 τα κυνηγώ δεν θέλω ένα παραπάνω,αυτό που μου κόλλησε είναι να κάνω το μονοσκανδαλο baikal ,δισκανδαλο .Το όπλο δουλεύει καλά απλώς θα ήθελα να έχω ποιο εύκολη και άμεση επιλογή κάννης .
Μήπως σε συμφέρει να δώσεις αυτό κ να πάρεις ένα ίδιο δισκάνδαλο? Σε νοιώθω να ξέρεις... Αλλά το σχέδιο σου έχει βαβούρα πολύ! 480 το βλέπω καινούργιο με μαύρη (τη τρίβεις) βάση, απλούς εξωλκείς και 2 3/4 θαλάμες.
 
Μήπως σε συμφέρει να δώσεις αυτό κ να πάρεις ένα ίδιο δισκάνδαλο? Σε νοιώθω να ξέρεις... Αλλά το σχέδιο σου έχει βαβούρα πολύ! 480 το βλέπω καινούργιο με μαύρη (τη τρίβεις) βάση, απλούς εξωλκείς και 2 3/4 θαλάμες.
Δημήτρη νομίζω τα δισκάνδαλα δεν βγαίνουν με τσοκάκια. Ο Παναγιώτης τα θέλει τα τσοκάκια.
 
Μήπως σε συμφέρει να δώσεις αυτό κ να πάρεις ένα ίδιο δισκάνδαλο? Σε νοιώθω να ξέρεις... Αλλά το σχέδιο σου έχει βαβούρα πολύ! 480 το βλέπω καινούργιο με μαύρη (τη τρίβεις) βάση, απλούς εξωλκείς και 2 3/4 θαλάμες.
Το θέλω μάγκνουμ δισκανδαλο με τσοκ αυτόματους εξολκεις και νίκελ βάση το μόνο που του λείπει είναι το σύστημα διπλής σκανδάλης με την ασφάλεια.Το δικό μου αν το πούλαγα θα έπιανα 300 €;;; δύσκολο ,βάλε πόσα θελω για καινούργιο +να το φέρω στα μέτρα μου αριστερό η ίσιο ,μήκος και καλό πέλμα . Τρίψιμο της βάσης θα χάσει την οποία αντιοξειδωτική προστασία .Με την αγορά ενός καλομεταχειρισμενου στα 200€περιπου, αν όλα πάνε καλά θα έχω επιπλέον ανταλλακτικά κοντάκι -παπια , σφύρες ελατηρια και ότι άλλο έχει μέσα η βάση δεύτερες κάννες .Αν δεν ταιριάξουν θα ξαναμονταριστει το καθένα και θα τα κρατήσω δύο λειτουργικά όπλα.
 
Last edited:
Το θέλω μάγκνουμ δισκανδαλο με τσοκ αυτόματους εξολκεις και νίκελ βάση το μόνο που του λείπει είναι το σύστημα διπλής σκανδάλης με την ασφάλεια.Το δικό μου αν το πούλαγα θα έπιαναν 300 €;;; δύσκολο ,βάλε πόσα θελω για καινούργιο +να το φέρω στα μέτρα μου αριστερό η ίσιο ,μήκος και καλό πέλμα . Τρίψιμο της βάσης θα χάσει την οποία αντιοξειδωτική προστασία .Με την αγορά ενός καλομεταχειρισμενου στα 200€περιπου, αν όλα πάνε καλά θα έχω επιπλέον ανταλλακτικά κοντάκι -παπια , σφύρες ελατηρια και ότι άλλο έχει μέσα η βάση δεύτερες κάννες .Αν δεν ταιριάξουν θα ξαναμονταριστει το καθένα και θα τα κρατήσω δύο λειτουργικά όπλα.
Υπάρχει στο καρ ένα με 250. Φαίνεται χαρτί. Τι να σε κάνω που σου ήρθε η καύλα τώρα. Έδινα το δικό μου που βία να χε ρίξει 150 φυσ.
 
Γιατί το έδωσες ρε Κωστή?
Γιατί το είχα αφήσει σε εναν απατεώνα να μου κάνει το κοντάκι αγκλέ. Το γάμησε τελείως (βασικά μου έβαλε άλλα ξύλα και όχι τα δικά του) και δουλειά πουτάνα. Γίναμε κωλοτρυπίδα, είπε οτι θα μου πάρει άλλα ξύλα καινούργια, που δεν το έκανε ποτέ, τα αγόρασα εγώ στο τέλος. Απο τότε έβλεπα το όπλο και μου την έδινε και στο τέλος το έδωσα για να μη το βλέπω.
 
Γιατί το είχα αφήσει σε εναν απατεώνα να μου κάνει το κοντάκι αγκλέ. Το γάμησε τελείως (βασικά μου έβαλε άλλα ξύλα και όχι τα δικά του) και δουλειά πουτάνα. Γίναμε κωλοτρυπίδα, είπε οτι θα μου πάρει άλλα ξύλα καινούργια, που δεν το έκανε ποτέ, τα αγόρασα εγώ στο τέλος. Απο τότε έβλεπα το όπλο και μου την έδινε και στο τέλος το έδωσα για να μη το βλέπω.
Έχεις καμία φωτογραφία;
 
Back
Top