Baikal Team

Επειδή δεν βγάζω άκρη από τις ιστοσελίδες κατασκευαστή και εμπόρων, ξέρετε αν έχουν έρθει Baikal MP-43 (πλαγιόκανα) με τα ακόλουθα χαρακτηριστικά:
1. Θαλάμες 3". Διαμέτρημα 12.
2. Κάνες 66εκατ. με εναλλασόμενα τσοκ. (Και 61εκατ. δεν θα πείραζε.)
3. Δισκάνδαλο.
4 Αυτόματοι εξολκείς (προεραιτικό, όχι απαραίτητο).
5. Χρωμιωμένη βάση (προεραιτικό, όχι απαραίτητο).
Έτσι είναι τώρα το δικό μου , αλλά 72,5 κάννη.
 
Σε όσα μαγαζιά ρώτησα είχαν μόνο σαν το δικό σου.
Πόλυ δύσκολο να βρείς φίλε μου με 66 εκατοστά κάννη καινούργιο. Μόνο σε μεταχειρισμένο και αν...! Πρίν δύο περίπου μήνες πουλιόταν ένα στο car. Εφυγε πολύ γρήγορα. Ρίξε μία ματια στο big-hunter.gr
 
Δυστυχώς το εχουμε ξαναπεί οι εμποροι εδω εφερναν τα τυπικα τους εδινας μονο αυτα??, κανεις δεν ξερει
Η baikal εβγαζε ειτε σε πλαγιο ειτε σε s.p σε ολα τα μηκοι καννων απο 61 -76 κ σε ανοιχτα τσοκαρισματα κ με εναλλασσόμενα τσοκ
 
Το μονοσκανδαλο δεν έχει προβλήματα δουλεύει καλά , τουλάχιστον αυτό που έχω εγώ και ένα που έχει ένας φίλος μου ποτέ δεν έκαναν δισλειτουργια,και πάντα θα υπάρχει και η περίπτωση να μετατραπεί σε δισκανδαλο ,με απλή μεταφορά των ανάλογων ανταλλακτικών .
 
Το μονοσκανδαλο δεν έχει προβλήματα δουλεύει καλά , τουλάχιστον αυτό που έχω εγώ και ένα που έχει ένας φίλος μου ποτέ δεν έκαναν δισλειτουργια,και πάντα θα υπάρχει και η περίπτωση να μετατραπεί σε δισκανδαλο ,με απλή μεταφορά των ανάλογων ανταλλακτικών .
Όπως σε κάθε όπλο είναι να σου κάτσει.σ αυτό που είχα ποτε ποτε δεν δούλευε ο επιλογέας.οχι ότι μ ένοιαξε κιόλας αλλά λεμε
 
Καλημέρα χρόνια πολλά κιόλας , εγώ μάγκες έψαχνα Συνθετικά κοντάκι και πάπια για την 155 καραμπίνα πήρα τον Κύργια και μου είπε έπη λέξει.... Δεν έχω τίποτα για το baikal....λόγο του πολέμου.... Υπάρχει θέμα όχι μόνο για κοντάκια κλπα αλλά και για τα ανταλλακτικά.... Δυστυχώς. και έχω ψάξει κιαλα καταστήματα δυστυχώς τίποτα.
 
Καλημέρα χρόνια πολλά κιόλας , εγώ μάγκες έψαχνα Συνθετικά κοντάκι και πάπια για την 155 καραμπίνα πήρα τον Κύργια και μου είπε έπη λέξει.... Δεν έχω τίποτα για το baikal....λόγο του πολέμου.... Υπάρχει θέμα όχι μόνο για κοντάκια κλπα αλλά και για τα ανταλλακτικά.... Δυστυχώς. και έχω ψάξει κιαλα καταστήματα δυστυχώς τίποτα.
Πάρε πασυκυ στην Κύπρο αυτός ειχε πολλά ανταλλακτικά αν έχει και αν στενλει.
 
Καλημέρα χρόνια πολλά κιόλας , εγώ μάγκες έψαχνα Συνθετικά κοντάκι και πάπια για την 155 καραμπίνα πήρα τον Κύργια και μου είπε έπη λέξει.... Δεν έχω τίποτα για το baikal....λόγο του πολέμου.... Υπάρχει θέμα όχι μόνο για κοντάκια κλπα αλλά και για τα ανταλλακτικά.... Δυστυχώς. και έχω ψάξει κιαλα καταστήματα δυστυχώς τίποτα.
Νομίζω ότι υπαρχει τρόπος να βρεις ότι θες.
 
Καλησπέρα σε όλους τους Baikalαδες.
Την εβδομάδα που μας πέρασε αγόρασα το IZ 27 , μεταχειρισμένο σε πολύ καλή κατάσταση, δισκάνδαλο με αυτόματους εξωλκείς και σταθερά τσοκαρίσματα 1-3. Το όπλο είχε αγοραστεί από τον προηγούμενο ιδιοκτήτη του καινούριο το 2006. Έχει βάρος 3,2 κιλά και αυλούς 18.4 από ότι είδα στις σφραγίδες του. Θα ήθελα, αν υπάρχει κάποιος που έχει το ίδιο όπλο, να με πληροφορήσει για τα φυσίγγια που φαίνεται να προτιμάει. Φαντάζομαι ότι όλα τα φυσίγγια έως 32 γραμμάρια θα έχουν καλή συμπεριφορά, αλλά αν έχει κάποιες προτιμήσεις θα εκτιμούσα ιδιαίτερα την πληροφορία. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
Καλησπέρα σε όλους τους Baikalαδες.
Την εβδομάδα που μας πέρασε αγόρασα το IZ 27 , μεταχειρισμένο σε πολύ καλή κατάσταση, δισκάνδαλο με αυτόματους εξωλκείς και σταθερά τσοκαρίσματα 1-3. Το όπλο είχε αγοραστεί από τον προηγούμενο ιδιοκτήτη του καινούριο το 2006. Έχει βάρος 3,32 κιλά και αυλούς 18.4 από ότι είδα στις σφραγίδες του. Θα ήθελα, αν υπάρχει κάποιος που έχει το ίδιο όπλο, να με πληροφορήσει για τα φυσίγγια που φαίνεται να προτιμάει. Φαντάζομαι ότι όλα τα φυσίγγια έως 32 γραμμάρια θα έχουν καλή συμπεριφορά, αλλά αν έχει κάποιες προτιμήσεις θα εκτιμούσα ιδιαίτερα την πληροφορία. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Να'σαι καλά να το λιώσεις!
 
Back
Top