Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Αυτό με τις τεκνις όπως και τις κριο είναι γνωστό και δεν αποτελεί μεμονωμένο περιστατικό. Όταν πήγα να βαψω την δικια μου κριο μου λέει ο οπλουργος έχω βάψει 40 τεκνις και 40 κριο όλες το ίδιο πρόβλημα ξεβαφαν στην βάση. Αλλά η χειρότερες όλων μου λέει με διαφορά κιόλας οι φρανκι. Όλες οσες ξεβαψαν είχαν λευκή βάση η επιμεταλωση. τυχαίο?
 
Μ
Και η m2 πλεον ειναι το οπλο που θελω να παρω αν δωσω τη rafaello, και λογω αξιοπιστιας και θελω πλεον να παρω αριστερο οπλο...σαν αριστεροχειρας
ΜΗ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΟΠΛΟ!!!!!!
Αυτα δεν πωλουνται,γιατι μετα ψαχνουμε γερη γωνια,για να βαρεσουμε το κεφαλι μας!!!.hit.
 
ΜΗ ΠΟΥΛΗΣΕΙΣ ΤΟ ΟΠΛΟ!!!!!!
Αυτα δεν πωλουνται,γιατι μετα ψαχνουμε γερη γωνια,για να βαρεσουμε το κεφαλι μας!!!.hit.
Δεν μπορω να εχω δυο καραμπινες δεν το θελω, εξαλλου εχω και τα δικανα, δεν θελω να εχω ενα ακομη οπλο απλα για να το εχω...
 
Δεν μπορω να εχω δυο καραμπινες δεν το θελω, εξαλλου εχω και τα δικανα, δεν θελω να εχω ενα ακομη οπλο απλα για να το εχω...
Πετρο,100000 φορες,φτιαξε ΑΥΤΟ στα μετρα σου!!!!
Θα το ευχαριστηθεις σα να ειναι καινουριο!Ακου με τι σου λεω!
Εχει μετανιωσει κοσμος και κοσμακης!
 
Ο πατερας μου εχει απο το 1996 την benelli black eagle,χωρις να την προσεχει ιδιαιτερα ολα αυτα τα χρονια,δεν εχει παρουσιασει το παραμικρο,ουτε εμπλοκες ουτε ζημιες.Εγω εχω απο το 2011 την benelli deluxe επισης χωρις προβληματα και εμπλοκες.ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ:Καμια εκπτωση απο την benelli με το περασμα του χρονου σε θεμα ποιοτητας.Εξαλλου ενας κυνηγος που ειναι αριστερος,ενταξει καλα ειναι να εχει αριστερο οπλο(θα το ευχαριστηθει καλυτερα,παντα κατ'εμε).
 
Παιδιά να σας πω για την Vinci του αδερφού μου, την έχει 8 χρόνια και δεν έχει παρουσιάσει το παραμικρό δεν παίζει τα 24 γρ φυσίγγια, αλλα στα υπόλοιπα δεν έχει πρόβλημα, λέτε για εμπλοκές ειναι ο τρίτος χρόνος που έχει να καθαριστεί. Η μισή της κάννη έχει ξεβάψει διότι την χρησιμοποιεί σαν βέργα στους ασπαλάθους και σχίνους.
 
Παιδιά να σας πω για την Vinci του αδερφού μου, την έχει 8 χρόνια και δεν έχει παρουσιάσει το παραμικρό δεν παίζει τα 24 γρ φυσίγγια, αλλα στα υπόλοιπα δεν έχει πρόβλημα, λέτε για εμπλοκές ειναι ο τρίτος χρόνος που έχει να καθαριστεί. Η μισή της κάννη έχει ξεβάψει διότι την χρησιμοποιεί σαν βέργα στους ασπαλάθους και σχίνους.
μην τα λες αυτα και δινεις τροφη στους αντιπαλους. θα υο χρησιμοποιησουνε εναντιον μας
.sarcastic..sarcastic.
 
Αν έχετε τον χρόνο πείτε μου δυο λόγια για την Raffaello super sport, έχει διαφορές εκτος απο την υπερυψωμένη ρίγα με τις άλλες ;
 
οχι ρε φιλε. ενταξει ειπαμε
Πλακα κανουμε ...την 400 υοτε καλα καλα μια σεζον δεν εχει δουλεψει .....αν ομως δωσω το δικαννο το Aya τοτε θα το δω εχω τα παληκαρια μου απο πισω !!!!
Λογικα θα κρατησω εγω το ποζε και τις καραμπινες σ'αυτους..:)
 
Αν έχετε τον χρόνο πείτε μου δυο λόγια για την Raffaello super sport, έχει διαφορές εκτος απο την υπερυψωμένη ρίγα με τις άλλες ;
εχει επισης πορτινγκ απο την μανα της και εξωτερικα τσοκ. πολυ καλο οπλο. απευθυνεται κυριως στους λατρεις του σκοπευτηριου
 
εχει επισης πορτινγκ απο την μανα της και εξωτερικα τσοκ. πολυ καλο οπλο. απευθυνεται κυριως στους λατρεις του σκοπευτηριου
Κι εγώ που το είδα μια φορά στο σκοπευτήριο και το επώμισα μου φάνηκε πολύ κυνηγετικό, ελαφρύ εύκολο στις κινήσεις
 
εχει επισης πορτινγκ απο την μανα της και εξωτερικα τσοκ. πολυ καλο οπλο. απευθυνεται κυριως στους λατρεις του σκοπευτηριου
και σε κατι ωραιοτατα καρτερακια. αλλα το θεωρω πολυ ακριβο για να μην πω υπερβολικα ακριβο
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top