Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Ήρθε η μαύρη καλλονή μόλις μου έστειλε μυνημα το φιλαράκι, μόνο δύο φωτογραφίες πρόλαβε να βγάλει γιατί έπεσε δουλειά και ο οπλοπωλης ήταν απασχολημενος, από βδομάδα πρέπει να ανέβω στο φιλαράκι να την χουφτώσω.


upload a picture

how to screenshot on windows
Καλοριζικο το καινουργιο μωρο σου Κωνσταντινε καλοτουφεκο ευχομαι
 
Ήρθε η μαύρη καλλονή μόλις μου έστειλε μυνημα το φιλαράκι, μόνο δύο φωτογραφίες πρόλαβε να βγάλει γιατί έπεσε δουλειά και ο οπλοπωλης ήταν απασχολημενος, από βδομάδα πρέπει να ανέβω στο φιλαράκι να την χουφτώσω.


upload a picture

how to screenshot on windows
Καλοντουφεκο παλικάρι μου, να'σαι γεροςκαι δυνατός να το χαρείς.
 
Ήρθε η μαύρη καλλονή μόλις μου έστειλε μυνημα το φιλαράκι, μόνο δύο φωτογραφίες πρόλαβε να βγάλει γιατί έπεσε δουλειά και ο οπλοπωλης ήταν απασχολημενος, από βδομάδα πρέπει να ανέβω στο φιλαράκι να την χουφτώσω.


upload a picture

how to screenshot on windows
Καλοριζικο Κωνσταντινε καλοντουφεκο..!!!!!
 
Καλοριζικο το καινουργιο μωρο σου Κωνσταντινε καλοτουφεκο ευχομαι

Καλοντουφεκο παλικάρι μου, να'σαι γεροςκαι δυνατός να το χαρείς.

Καλοριζικο Κωνσταντινε καλοντουφεκο..!!!!!

Κωνσταντίνε να χαρείς το νέο σου απόκτημα και εύχομαι με Καναδέζες και σύντομα....

Σας ευχαριστώ φιλαράκια μου από καρδιάς.
Πανουτς κάτι ψήνεται αλλά μάλλον θα πάρω την άλλη μελαχρινή Ιταλίδα με τις ωραιότερες καμπύλες.
 
Δυστυχως η vivci του ξαδερφου κανει νερα... Περα απο 2-3 εμπλοκες στους δυο μηνες που το εχει χθες πολυ εντονα αλλα και καποιες προηγουμενες φορες δεν εσκαγε τα φυσιγγια με τη πρωτη χωρις να φταινε τα φυσιγγια.(Εχει συμβει και σε αλλο φιλο μου)Φταιει το κλειστρο κατι αλλο, παντως σημερα εφυγε για το κυργια μετα απο επικονωνια και βλεπουμε. Ειχε καποιος αλλος το ιδιο προβλημα?
 
Καλησπέρα σε όλη την ομάδα...
Μία ερώτηση, το Super 90, έχει στυλ τσοκ Mobil...
Ρωτάει φίλος, που θέλει να ψάξει για aftermarket. Όπως το είδα έχει το σπείρωμα(περίπου ενός εκατοστού) πάνω..
 
Καλησπέρα σε όλη την ομάδα...
Μία ερώτηση, το Super 90, έχει στυλ τσοκ Mobil...
Ρωτάει φίλος, που θέλει να ψάξει για aftermarket. Όπως το είδα έχει το σπείρωμα(περίπου ενός εκατοστού) πάνω..
ναι mobil είναι τα τσοκ :)
 
ναι mobil είναι τα τσοκ :)
Ευχαριστώ πολύ..
Και κάτι ακόμα, που μπορεί να ακουστεί βλακεία.. :)
Βρίσκουμε και Mobil Choke και Mobile Choke.. Είναι το ίδιο, ή θα φάμε καμιά φόλα και δεν θα βιδώνουνε.. και πάλι ευχαριστούμε.!
 
Ευχαριστώ πολύ..
Και κάτι ακόμα, που μπορεί να ακουστεί βλακεία.. :)
Βρίσκουμε και Mobil Choke και Mobile Choke.. Είναι το ίδιο, ή θα φάμε καμιά φόλα και δεν θα βιδώνουνε.. και πάλι ευχαριστούμε.!
το ίδιο είναι απλά όταν αναφερόνται σε κάννη η σωστή ορθογραφία,να το πούμε έτσι,είναι κάννη mobilchoke και όταν μιλάμε για μεμονωμένα τσόκ γράφεται mobile chokes ;)
 
Ήρθε η μαύρη καλλονή μόλις μου έστειλε μυνημα το φιλαράκι, μόνο δύο φωτογραφίες πρόλαβε να βγάλει γιατί έπεσε δουλειά και ο οπλοπωλης ήταν απασχολημενος, από βδομάδα πρέπει να ανέβω στο φιλαράκι να την χουφτώσω.


upload a picture

how to screenshot on windows
Καλοριζικη και να την λιωσεις στο τουφεκιδι φιλε.shoot..shoot.!!!!!!!!!Ααα..και που εισαι..μην υποχρεωνεσαι στο safe του φιλου σου.Οταν αναχωρισεις απο το νοτιο Αιγαιο περνας απο τον νοτιο Εβρο και το αφηνεις ... σ'εμενα.sarcastic..sarcastic..ha ha ha..ha ha ha..buy..buy.!!!!!!!!!!!!!!!
 
Καλοριζικη και να την λιωσεις στο τουφεκιδι φιλε.shoot..shoot.!!!!!!!!!Ααα..και που εισαι..μην υποχρεωνεσαι στο safe του φιλου σου.Οταν αναχωρισεις απο το νοτιο Αιγαιο περνας απο τον νοτιο Εβρο και το αφηνεις ... σ'εμενα.sarcastic..sarcastic..ha ha ha..ha ha ha..buy..buy.!!!!!!!!!!!!!!!
Ασε φιλε μην σε βαζουμε σε κοπο... Εγω ειμαι πιο κοντα... .ha ha ha..ha ha ha. Safe ειναι το αλλο μου ονομα....yelling. Μην γανιαζεις, θα την φερω επανω να την "στρωσω" και θα την δεις κ εσυ... .sarcastic.
 
Ασε φιλε μην σε βαζουμε σε κοπο... Εγω ειμαι πιο κοντα... .ha ha ha..ha ha ha. Safe ειναι το αλλο μου ονομα....yelling. Μην γανιαζεις, θα την φερω επανω να την "στρωσω" και θα την δεις κ εσυ... .sarcastic.
Εσυ να μην χασεις.yelling.......δυο γαιδαροι μαλωναν σε ξενο αχυρωνα.yelling..very funny..very funny.
 
Καλοριζικη και να την λιωσεις στο τουφεκιδι φιλε.shoot..shoot.!!!!!!!!!Ααα..και που εισαι..μην υποχρεωνεσαι στο safe του φιλου σου.Οταν αναχωρισεις απο το νοτιο Αιγαιο περνας απο τον νοτιο Εβρο και το αφηνεις ... σ'εμενα.sarcastic..sarcastic..ha ha ha..ha ha ha..buy..buy.!!!!!!!!!!!!!!!
Ευχαριστώ πολύ Δημήτρη.

Ασε φιλε μην σε βαζουμε σε κοπο... Εγω ειμαι πιο κοντα... .ha ha ha..ha ha ha. Safe ειναι το αλλο μου ονομα....yelling. Μην γανιαζεις, θα την φερω επανω να την "στρωσω" και θα την δεις κ εσυ... .sarcastic.
Χαλάλι σας παιδιά κανένα πρόβλημα μόνο να είστε τρυφεροι με το μωρό. .sarcastic.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top