Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
Καλησπερα & καλη χρονια,μια μικρη βοηθεια,εχω την crio απο τις πρωτες και εχασα τον κυλινδρο,ειναι το τσοκ με το σπιρωμα τερμα πανω,και θελω να το αντικαταστισω,υπαρχει κατι καλυτερο απο το δικο της,και που μπορω να το βρω,ασε που δεν βρισκω ουτε το δικο της.σημ. δεν θελω να περισευει απο την καννη. ευχαριστω.
 
Καλησπερα & καλη χρονια,μια μικρη βοηθεια,εχω την crio απο τις πρωτες και εχασα τον κυλινδρο,ειναι το τσοκ με το σπιρωμα τερμα πανω,και θελω να το αντικαταστισω,υπαρχει κατι καλυτερο απο το δικο της,και που μπορω να το βρω,ασε που δεν βρισκω ουτε το δικο της.σημ. δεν θελω να περισευει απο την καννη. ευχαριστω.
Απ οτι λενε πολυ καλα ειναι τα τσοκακια brain αλλα εχω την εντυπωση οτι περισσευει,ο κυργιας εχει τα gemini που ειναι εξειρετικη λυση για τα λεφτα τους και τελος εχει και ο καλκατζακος κατι στοκ σε briley!εγω εχω και briley και gemini και ειμαι πολυ ικανοποιημενος,μονο που ολα ειναι εσω-εξω!επειδη ειναι μαυρα δεν θα εχεις θεμα αντανακλασης ουτε σου χαλανε το ζυγισμα!φιλικα παντα!
 
Το Super Black Eagle είναι η αιχμή του δόρατος τγς Benelli στην Αμερική. Ακόμη και τώρα συγκριτικά τις μεγαλύτερες πωλήσεις του γκρουπ και γιαυτο υπάρχει και συνέχεια. Όλα τα αλλα μοντέλα της εταιρείας κινήθηκαν σε πολύ ρηχά νερά εκεί.
 
Aς της φτιαξει λιγο την καννη να γινει σοβαρη αναβαθμιση κ θα απογειωθει τελειως το μοντελο... Εχει μοναδικη εργονομια κ σκοπευτικη γραμμη....

Εκεί είναι όλο το θεμα Αρι. Πλέον όλα ρυθμίζονται από τη μαμά Beretta. Αυτή ρυθμίζει τη στρατηγική marketing του γκρουπ. Και η στρατηγική αυτή λέει ότι αν θες καινοτομία πάρε Benelli και αν θες καλύτερη βλητικη απόδοση πάρε Beretta. Aν θες καινοτομία και βλητικη απόδοση πάρε Benelli και πήγαινε στο custom shop. Aν η Benelli ήταν ανεξάρτητη μπορούσε να έχει τέλεια όπλα δουλεύοντας με κάποια εταιρεία που να ξέρει καλά από καννες
 
Το Super Black Eagle είναι η αιχμή του δόρατος τγς Benelli στην Αμερική. Ακόμη και τώρα συγκριτικά τις μεγαλύτερες πωλήσεις του γκρουπ και γιαυτο υπάρχει και συνέχεια. Όλα τα αλλα μοντέλα της εταιρείας κινήθηκαν σε πολύ ρηχά νερά εκεί.
Καλημερα το τσοκ αυτο που λες ειναι μεσα-εξω,γιατι εχω μια λοξα και δεν θελω να περισσευη¨!!!
 
Εκεί είναι όλο το θεμα Αρι. Πλέον όλα ρυθμίζονται από τη μαμά Beretta. Αυτή ρυθμίζει τη στρατηγική marketing του γκρουπ. Και η στρατηγική αυτή λέει ότι αν θες καινοτομία πάρε Benelli και αν θες καλύτερη βλητικη απόδοση πάρε Beretta. Aν θες καινοτομία και βλητικη απόδοση πάρε Benelli και πήγαινε στο custom shop. Aν η Benelli ήταν ανεξάρτητη μπορούσε να έχει τέλεια όπλα δουλεύοντας με κάποια εταιρεία που να ξέρει καλά από καννες
Τι πρόβλημα έχουν οι κάννες της Benelli;
 
Τι πρόβλημα έχουν οι κάννες της Benelli;

Προβλημα δεν εχουν, αποδοση καλη εχουν, προσωπικα δεν θεωρω οτι ειναι τοσο κορυφη οσο ειναι το αλλο μερος του οπλου. Εχω δει προσωπικα και βιωνω και ο ιδιος καννη Remington πανω σε Βenelli και καννη Mossberg σε Βenelli που μεταμορφωνουν το οπλο απο πολυ καλο σε τελειο.
 
Εκεί είναι όλο το θεμα Αρι. Πλέον όλα ρυθμίζονται από τη μαμά Beretta. Αυτή ρυθμίζει τη στρατηγική marketing του γκρουπ. Και η στρατηγική αυτή λέει ότι αν θες καινοτομία πάρε Benelli και αν θες καλύτερη βλητικη απόδοση πάρε Beretta. Aν θες καινοτομία και βλητικη απόδοση πάρε Benelli και πήγαινε στο custom shop. Aν η Benelli ήταν ανεξάρτητη μπορούσε να έχει τέλεια όπλα δουλεύοντας με κάποια εταιρεία που να ξέρει καλά από καννες
Παρε benelli και πηγαινε στο custom shop.;)
 
Τρία μονόβολα από τα 50 μέτρα σε μία τρύπα (τα κέντρα τους απείχαν λιγότερο από 10 χιλιοστά). Δεν είχα φωτογραφική μηχανή, δυστυχώς, μαζί μου αλλά υπήρχαν μάρτυρες. Υποθέτω ότι και το εργοστάσιο της Benelli θα το ενδιέφερε μια τέτοια διαπίστωση, για διαφημιστικούς λόγους.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top