Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Εν το μεταξύ, έχω και ερωτήματα, το όπλο όταν βγήκε , εννοώ μπενελλι Κριό από της πρώτες που βγήκαν 2000 όταν το πήρα είχαν πιστοποίηση για ατσάλινα οκ, τώρα που της .sex hard. ότι είχε και δεν είχε και είναι και αχρωμιοτο τη γίνεται το ρίχνω το ατσάλι ;; Η θα μπω για έξοδα άλλης κάνης με την τρέλα που με δέρνει οεο..think.
 
Εν το μεταξύ, έχω και ερωτήματα, το όπλο όταν βγήκε , εννοώ μπενελλι Κριό από της πρώτες που βγήκαν 2000 όταν το πήρα είχαν πιστοποίηση για ατσάλινα οκ, τώρα που της .sex hard. ότι είχε και δεν είχε και είναι και αχρωμιοτο τη γίνεται το ρίχνω το ατσάλι ;; Η θα μπω για έξοδα άλλης κάνης με την τρέλα που με δέρνει οεο..think.
Νομιζω ότι λογω αποχρωμίωσης δεν θα εχεις θέμα γιατί κ τα αμερικάνικα αχρωμίωτα ρίχνουν ατσάλια. Πιο πολύ για μένα ίσως ειναι ο κώνος το θέμα μιας και τα ατσάλινα εχουν πιο πολλες πιέσεις.
 
Εν το μεταξύ, έχω και ερωτήματα, το όπλο όταν βγήκε , εννοώ μπενελλι Κριό από της πρώτες που βγήκαν 2000 όταν το πήρα είχαν πιστοποίηση για ατσάλινα οκ, τώρα που της .sex hard. ότι είχε και δεν είχε και είναι και αχρωμιοτο τη γίνεται το ρίχνω το ατσάλι ;; Η θα μπω για έξοδα άλλης κάνης με την τρέλα που με δέρνει οεο..think.
Έχει σφραγίδα για ατσάλινα εσένα και είναι από της πρώτες; Γιατί του φίλου μου που είναι από της πρώτες crio με τα crio chokes δεν έχει σφραγίδα επάνω η κάνη για ατσάλινα σκάγια.
 
Έχει σφραγίδα για ατσάλινα εσένα και είναι από της πρώτες; Γιατί του φίλου μου που είναι από της πρώτες crio με τα crio chokes δεν έχει σφραγίδα επάνω η κάνη για ατσάλινα σκάγια.
Παναγιώτη τη πρέπει να γράφει η σφραγίδα ;; Το βράδυ που θα πάω σπίτι να το κοιτάξω, γιατί τώρα είμαι στα θερμοκήπια.
 
Παναγιώτη τη πρέπει να γράφει η σφραγίδα ;; Το βράδυ που θα πάω σπίτι να το κοιτάξω, γιατί τώρα είμαι στα θερμοκήπια.
Αν έχει δοκιμαστεί στα 1320 bar ναι και πανω ρίχνει. Μπορεί να μην έχει σφραγίδα ατσάλινων ωστόσο
 
Παναγιώτη τη πρέπει να γράφει η σφραγίδα ;; Το βράδυ που θα πάω σπίτι να το κοιτάξω, γιατί τώρα είμαι στα θερμοκήπια.
Παναγιώτη τη πρέπει να γράφει η σφραγίδα ;; Το βράδυ που θα πάω σπίτι να το κοιτάξω, γιατί τώρα είμαι στα θερμοκήπια.
πρέπει να εχει την τουλίπα
 
πρέπει να εχει την τουλίπα
cip-steel-stamp.jpg
 
Δεν ειναι αναγκαίο να έχει αυτη τη σφραγίδα ντε και καλά. Μπορεί για παράδειγμα να έχει CIP S ή να αναγράφει την πίεση δοκιμής.
Το brow που έχω την έχει (δεκαετία 90)
Η βιτορια αναγραφει πίεση 1320.
Η μοντυ έχει CIP S.
Και τα 3 ρίχνουν ατσάλινα.
 
Δεν ειναι αναγκαίο να έχει αυτη τη σφραγίδα ντε και καλά. Μπορεί για παράδειγμα να έχει CIP S ή να αναγράφει την πίεση δοκιμής.
Το brow που έχω την έχει (δεκαετία 90)
Η βιτορια αναγραφει πίεση 1320.
Η μοντυ έχει CIP S.
Και τα 3 ρίχνουν ατσάλινα.
Κώστα αυτό από το site της cip.
https://www.cip-bobp.org/en/proof-marks-in-force

Εμένα πχ έχει και το cip-s και το fleur de lis (άσχετος ο κόκκινος κύκλος)
Screenshot_2022-03-16-10-54-44-756_com.google.android.apps.photos~3.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top