Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Επειδη δεν εχω την δυνατοτητα να παω επειδη ειμαι απο μακρια μαλλον θα μου την στειλουν απλως για τα μπερετα τα α400 εχω ακουσει καλα λογια για τις καννες τους τωρα θα φανει...μαλλον προς τα εκει θα κλεισω
Το μόνο vfm Μπερέτα αυτή τη στιγμή στην αγορά είναι η 350 όλα τ αλλα γι αυτά που δίνουν υπερεκτιμημενα
 
Αν πάλι σκέφτεσαι μπενελα αυτή τη στιγμή ο καλκαντζακος έχει τη vinci τη supersport 1390 ευρα.υπερβολικα καλή τιμή για ένα όπλο που κατά τη προσωπική μου άποψη είναι πάρα πολύ καλο
Υπάρχει ακόμα η προσφορά;
 
Αν πάλι σκέφτεσαι μπενελα αυτή τη στιγμή ο καλκαντζακος έχει τη vinci τη supersport 1390 ευρα.υπερβολικα καλή τιμή για ένα όπλο που κατά τη προσωπική μου άποψη είναι πάρα πολύ καλο
Κατι εχεις κανει λαθος....μηπως λες αυτη?
 
Αυτο για τις μπενελι ισχυει που ακούγεται οτι ψιλοτουφεκανε πολυ η οχι ειναι κανενας κατοχος η να εχει δει καμια;
Με υπερηψωμενη ρίγα ψηλοτουφεκαει και ίσως να καταφέρεις να τη πας στο 60/40.λεγεται ότι στον sbe 3 το πρόβλημα είναι μεγάλο.δεν το έχω πιάσει τ όπλο οπότε δε μπορώ να το ξέρω.πιθανολογω ότι με flat ρίγα δεν θα υπάρχει προβλημα
 
Αυτο για τις μπενελι ισχυει που ακούγεται οτι ψιλοτουφεκανε πολυ η οχι ειναι κανενας κατοχος η να εχει δει καμια;
Αν θες μπενελοειδες δες τις Φράνκι.δεν ψηλοτουφεκανε φτιάχνονται από τη μπενελι και είναι στη σωστή τιμη
 
Αυτο για τις μπενελι ισχυει που ακούγεται οτι ψιλοτουφεκανε πολυ η οχι ειναι κανενας κατοχος η να εχει δει καμια;
Από το εργοστάσιο με τη φλάτζα βγαίνουν 60-40 . Μπορείς να το χαμηλώσεις με τις φλάτζες βεβαια. Απ 'ότι είχα διαβάσει η benelli τα βγάζει επίτηδες να ψηλοντουφεκάνε (60-40) γιατί ο περισσότερος κόσμος στην γρήγορη επώμηση σημαδεύει λίγο χαμηλότερα απ'ότι νομίζει.
 
Last edited:
Καλησπερα στην ωραια παρεα..παρακαλω τα φωτα σας παιδια..θα ηθελα να κανω μια αγορα και ειμαι αναμεσα σε benelli sbe 3 και σε beretta a400 lite..υπαρχει καποιος κάτοχος των δυο αυτων οπλων η καποιος που να τα έχει δει στον κυνηγοτοπο;με κομπλαρει λιγο η μπενελλι γιατι κοστιζει καμποσα αλλα δεν ξερω τι γίνεται με την καννη της είναι οι καινουριες οι powerbore;
Για Sbe ; Θα ρίχνεις super magnum ?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top