Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Με την σειρά, ... εύρεση θηραμάτων μετά σκυλί + σκόπευση μετά φυσίγγι + #σκαγιού ... όπλο αδιάφορο.
Δε θα το έλεγα τον παράγοντα όπλο αδιάφορο. Πρέπει να είναι αξιόπιστο και να μη σε κρεμάσει ποτέ (με την ανάλογη περιποίηση βέβαια). Άμα ήταν κάθε φυσίγγι και εμπλοκή ή αφλογιστία θα έπαιρνα από την αρχή μονόκανο με κοκόρι.
 
Δε θα το έλεγα τον παράγοντα όπλο αδιάφορο. Πρέπει να είναι αξιόπιστο και να μη σε κρεμάσει ποτέ (με την ανάλογη περιποίηση βέβαια). Άμα ήταν κάθε φυσίγγι και εμπλοκή ή αφλογιστία θα έπαιρνα από την αρχή μονόκανο με κοκόρι.
Σωστο αυτο, η βλητικη αποδοση λεει ο Βασιλης οτι ειναι αδιαφορη στην καρπωση θηραματων..
 
Δε θα το έλεγα τον παράγοντα όπλο αδιάφορο. Πρέπει να είναι αξιόπιστο και να μη σε κρεμάσει ποτέ (με την ανάλογη περιποίηση βέβαια). Άμα ήταν κάθε φυσίγγι και εμπλοκή ή αφλογιστία θα έπαιρνα από την αρχή μονόκανο με κοκόρι.
Παιδιά αξιοπιστία στα σημερινά όπλα παραγωγής με τον ανταγωνισμό που υπάρχει μην ψάχνετε.οτι όπλο οποιας εταιρείας και να πάρετε είναι λαχείο.δεν υπάρχει καθόλου ποιοτικός έλεγχος άντε να ελέγχονται 1 στα 1000 και αν
 
Σωστο αυτο, η βλητικη αποδοση λεει ο Βασιλης οτι ειναι αδιαφορη στην καρπωση θηραματων..
Με το σωστό φυσίγγι για τις απαιτήσεις (μέτρα , καιρικές συνθήκες , τόπος) και τη σκοπευτική ικανότητα του καθενός μπορείς να πετύχεις τη βλητική απόδοση που θες. Με τη σκοπευτική ικανότητα εννοώ και την εμπειρία αλλά και τα τυχόν λάθη που θα μπορέσει να σου διορθώσει μέχρι ένα σημείο βέβαια το φυσίγγι.
 
Παιδιά αξιοπιστία στα σημερινά όπλα παραγωγής με τον ανταγωνισμό που υπάρχει μην ψάχνετε.οτι όπλο οποιας εταιρείας και να πάρετε είναι λαχείο.δεν υπάρχει καθόλου ποιοτικός έλεγχος άντε να ελέγχονται 1 στα 1000 και αν
Και να μου βγάλει πρόβλημα αφού πληρώνω που πληρώνω και έχω και την εγγύηση είναι υποχρεωμένοι (αντιπρόσωπος και έταιρία) να το διορθώσουν ή να μου στείλουν καινούριο. Αφού την παίρνουν την πιστοποίηση από τη τράπεζα δοκιμών οφείλει να είναι λειτουργικό. Δε λέω να έχω κάνει εγώ τη πατάτα και να περιμένω να μου το αντικαταστίσουν τζάμπα , αλλά εάν βγεί ελατωματικό μη το φορτωθώ. Δε μου το χάρισαν να πω οκ ντάξει το έχω πληρώσει. Διαφορετικά να μη μου βάζανε την εγγύηση.
 
Και να μου βγάλει πρόβλημα αφού πληρώνω που πληρώνω και έχω και την εγγύηση είναι υποχρεωμένοι (αντιπρόσωπος και έταιρία) να το διορθώσουν ή να μου στείλουν καινούριο. Αφού την παίρνουν την πιστοποίηση από τη τράπεζα δοκιμών οφείλει να είναι λειτουργικό. Δε λέω να έχω κάνει εγώ τη πατάτα και να περιμένω να μου το αντικαταστίσουν τζάμπα , αλλά εάν βγεί ελατωματικό μη το φορτωθώ. Δε μου το χάρισαν να πω οκ ντάξει το έχω πληρώσει. Διαφορετικά να μη μου βάζανε την εγγύηση.
Μαζί σου 100% αλλά μιλάμε για Ελλάδα δυστυχώς.ρωτα με τι τράβηξα με τη Μπερέτα Ελλάς όταν είχα πάρει από τις πρώτες teknys που ξεφτιζε η βάση και πετούσε το μέταλλο φλούδες.το πρώτο όπλο μου το στείλανε μετά από 6 μήνες και στο δεύτερο που συνέβη το ίδιο δε θέλανε ούτε να το αλλάξουνε ούτε να μου δώσουνε λεφτά πίσω μέχρι που τους είπα είστε ένας όμιλος στείλτε μου μια μπενελι και πάθανε πανικό.με τα χίλια ζόρια με πήρανε μετά τηλ και μου στείλανε τελικά τη 391 gold
 
Μαζί σου 100% αλλά μιλάμε για Ελλάδα δυστυχώς.ρωτα με τι τράβηξα με τη Μπερέτα Ελλάς όταν είχα πάρει από τις πρώτες teknys που ξεφτιζε η βάση και πετούσε το μέταλλο φλούδες.το πρώτο όπλο μου το στείλανε μετά από 6 μήνες και στο δεύτερο που συνέβη το ίδιο δε θέλανε ούτε να το αλλάξουνε ούτε να μου δώσουνε λεφτά πίσω μέχρι που τους είπα είστε ένας όμιλος στείλτε μου μια μπενελι και πάθανε πανικό.με τα χίλια ζόρια με πήρανε μετά τηλ και μου στείλανε τελικά τη 391 gold
Δυστυχώς στο Ελλαδιστάν αν δεν κάνεις φασαρία μέσω της εταιρίας οι αντιπρόσωποι σε χορεύουν στο ταψί και σε βγάζουν και μ@λακα. Μόλις τους τρίξει τα δόντια η εταιρία με το σεις και με το σας.
 
Αυτό το κατάλαβα.
Το λιμαρισμα γιατί έκανε δεν κατάλαβα.
Όταν τραβιέται το κλείστρο ανεβαίνει η γλώσσα και δεν σε αφήνει να το κάνεις, μάλλον το λιμαρισμα κάτι ακυρώνει και αφήνει περιθώριο.Μαιμουδιές
 
Και για να μη πω για τις εμπλοκές στη 391 που το παθαίνουν οι 8 στις 10 από θέμα γλώσσας και δε ήξερε τότε κανείς που οφειλόταν μέχρι που ένας φίλος έλυσε τη δικιά του την έκανε βίδες πραγματικά και μετά μας τις έφτιαχνε.πολυ αργοτερα μάθαμε ότι το πρόβλημα λύνεται με αλλαγή γλώσσας βάζοντας τη κυρτή από 390 η 302
 
Αφού την παίρνουν την πιστοποίηση από τη τράπεζα δοκιμών οφείλει να είναι λειτουργικό.
Η πιστοποίηση της τράπεζας δοκιμων αφορά σε αντοχή στις ανάλογες αναπτυσσόμενες πιεσεις,άλλο φαι η αξιοπιστία...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top