Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Και για να μη πω για τις εμπλοκές στη 391 που το παθαίνουν οι 8 στις 10 από θέμα γλώσσας και δε ήξερε τότε κανείς που οφειλόταν μέχρι που ένας φίλος έλυσε τη δικιά του την έκανε βίδες πραγματικά και μετά μας τις έφτιαχνε.πολυ αργοτερα μάθαμε ότι το πρόβλημα λύνεται με αλλαγή γλώσσας βάζοντας τη κυρτή από 390 η 302
Όσες Α303 ξέρω, μαζί και η δική μου, δεν έχω δει να βγάζουν τέτοιο πρόβλημα Ευρυπίδη. Είχαν διαφορετική γλώσσα από την 391;
 
Όσες Α303 ξέρω, μαζί και η δική μου, δεν έχω δει να βγάζουν τέτοιο πρόβλημα Ευρυπίδη. Είχαν διαφορετική γλώσσα από την 391;
Ναι Γιάννη.η σειρά 300 και η 390 είχαν κυρτή γλώσσα.στη 391 την αλλάξανε τη κάνανε ίσια κι εκεί αρχίσανε τα προβλήματα.τωρα πάλι στη 400 μηδέν προβλήματα με γλωσσα
 
Και για να μη πω για τις εμπλοκές στη 391 που το παθαίνουν οι 8 στις 10 από θέμα γλώσσας και δε ήξερε τότε κανείς που οφειλόταν μέχρι που ένας φίλος έλυσε τη δικιά του την έκανε βίδες πραγματικά και μετά μας τις έφτιαχνε.πολυ αργοτερα μάθαμε ότι το πρόβλημα λύνεται με αλλαγή γλώσσας βάζοντας τη κυρτή από 390 η 302
Η 391 μου το παρουσιασε αυτό λιγες φορές όχι όμως σε σημείο να με προβληματίζει
 
Δεν μπορώ να καταλαβω τον λόγο που καταργούν κάτι που αποδεδειγμένα δουλεύει και το αντικαθιστούν με κάτι άλλο!!
Οικονομικοι λογοι Γιαννη.
Εχω δυο 302 κ στην παρεα αλλες δυο 303.
Να μην σου πω τι εχουν ριξει απο φυσιγγια. Η μια 303 ειναι απο 5ο χερι κ εχει ριξει πάρα μα παρα πολλά magnum χωρις την παραμικρη συντηρηση κ λειτουργει αριστα.
Η άλλη κατα καιρους εχει κανει 3 ανακαινισεις, βαψιματα cerakote κτλπ.
Καταλαβαινεις τι εχει γινει απο κυνηγια - φυσιγγια...
Δεν εχουν βγαλει το παραμικρό.
Τωρα ακουω αυτα για ζημιες, εμπλοκες κτλπ κ δεν μπορω να τα πιστεψω...
 
Η 391 μου το παρουσιασε αυτό λιγες φορές όχι όμως σε σημείο να με προβληματίζει
Ναι μπορεί να στο κάνει σήμερα λέμε μετά να στο κάνει σ ένα δύο μήνες και μετά να στο κάνει συνέχεια.υπαρχει και περίπτωση όπως έχω πάρει μια μεταχ 3ο χέρι και την έχω δώσει στον γιο να μη το κάνει και ποτε
 
Οικονομικοι λογοι Γιαννη.
Εχω δυο 302 κ στην παρεα αλλες δυο 303.
Να μην σου πω τι εχουν ριξει απο φυσιγγια. Η μια 303 ειναι απο 5ο χερι κ εχει ριξει πάρα μα παρα πολλά magnum χωρις την παραμικρη συντηρηση κ λειτουργει αριστα.
Η άλλη κατα καιρους εχει κανει 3 ανακαινισεις, βαψιματα cerakote κτλπ.
Καταλαβαινεις τι εχει γινει απο κυνηγια - φυσιγγια...
Δεν εχουν βγαλει το παραμικρό.
Τωρα ακουω αυτα για ζημιες, εμπλοκες κτλπ κ δεν μπορω να τα πιστεψω...
Κι εγώ έχω 302 του 80 αγορασμενη ποτέ τίποτα.οι 391 έχουν θεμα
 
Πόσο μέρος ευθύνης ;
Αν δώσεις σωστή απάντηση ρε μπαγάσα, θα σε παραδεχθώ.
Εξαρτάτε που σηκώνεις πάντα βασιλη φίλε κοιταξε για την πλειοψηφία των κυνηγών το όπλο μετράει μόνο μέτρο τη. Αξιοπιστία του υπάρχει μια μειοψηφία όμως που το όπλο το υποστηρίζει και του εξαντλεί τις δυνατότητες αυτοί ξέρουν και κατανοούν ότι τα όπλα έχουν διαφορά ποσοστό επί της εκατό δε θα σου πει κανείς θα σου πει όμως με απόλυτη βεβαιότητα σε κάποιες βολές ότι αν είχα το τάδε όπλο αυτό το θήραμα θα το είχα πάρει το έχω ακούσει από ολλουργους στο κυνήγι επάνω αλλά και από αρκετους σκοπευτές.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top