Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Εμπλοκη σε αυτογεμες μπορεις να φας απο 50000 λογους ,τις περισσοτερες φορες δεν φταιει το οπλο 3 εμπλοκες το χρονο δεν νομιζω οτι ειναι κατι που πρεπει να σε προβληματιζει Τακτικο καλο καθαρισμα ,φυσικα καλο φυσιγγι και εισαι οκ Εαν.τωρα σπασει καμια βαλονα η κανενας εξωλκεας δεν ειναι κατι σοβαρο αυτα τα ανταλακτικα εχουν μεγαλες καταπονησειςΤο πραγμα αλλαζει οταν σου σπανε κλειστρα ,ουρες,η κλειδια κλειστρων εκει εχουμε θεμα
Ευχαριστώ για το τίπ.... όχι δεν έχω παράπονο από το τουφέκι...απλά δεν ξέρω αν πρέπει να αρχίσω να σκέφτομαι να έχω κάποια ανταλλακτικά από τώρα, επειδή αργότερα ίσως να μην βρίσκονται ευκολα
 
Καλά έκανες, σκέφτομαι το ίδιο να κάνω και γω, το έχω καραβολευτει το τουφέκι και τόσα χρόνια είναι απροβληματιστο...πιστεύω ότι αξίζει πραγματικά η επένδυση
Οταν σταματησει η γη να γυριζει τοτε θα χαθουν τα ανταλακτικα της σειρας 300 Μην πετατε ασκοπα τα.χρηματα σας υπαρχουν αφθονα ανταλακτικα για αυτα τα οπλα
 
Όταν στα 15 χρόνια στο κανει 2 η 3 φορές σίγουρα δεν σε προβληματίζει, αν το κανει 2 η 3 φορές το χρόνο νομίζω τότε ξεκινάει ο προβληματισμος
Η 1187 23-24 χρόνια εμπλοκή καμία, ποτέ !!!

Εκτός από όταν έσπαζε κάτι.
Και τώρα με ραγισμένη βάση ποτέ εμπλοκή.
Οπλάρα !!! 🤣
 
Μπιλαρα ξεχαστηκαν η μπερετακιδες η εχουν μπει στο club και δεν το λενε ?
Δεν τους βλέπεις; Προσπαθούν να μας πείσουν ότι ΚΑΝΟΝΙΚΑ δεν πρέπει να σκοτώνουμε πάνω από τα 36,5μ.
Κλάφτους. 😂

Δεν ήξεραν, δεν ρώταγαν ;
 
Ο Βασίλης δεν λέει ότι η βλητική απόδοση είναι τελείως αδιάφορη.
Λέει ότι το όπλο είναι αδιάφορο.

Όλα τα όπλα με το κατάλληλο φθηνό ή ακριβό φυσίγγι σκοτώνουν τόσο καλά που ουσιαστικά ο καθοριστικός παράγοντας καταλήγει να είναι ο άνθρωπος, όχι το όπλο.

Ακόμα (εδώ και έναν χρόνο) περιμένω κάνη που να βγάζει με κοινό εμπορικό φυσίγγι και τσοκ ένα ποσοστό 80%.
Αν βγει από τύχη θα είναι.

Ο ίδιος ο Λεό δεν έχει δει πάνω από 75% με την Α300 και το έχει γράψει εδώ.
Έχει λες πρόβλημα να σκοτώσει και ψάχνει κάνη Rem ή Moss να σκοτώνει μακρύτερα ;

Ασχολούμαστε με λεπτομέρειες και χάνουμε το δάσος.
Ο Λεο κατι ειχε πει και για ν3.....
 
Η 1187 23-24 χρόνια εμπλοκή καμία, ποτέ !!!

Εκτός από όταν έσπαζε κάτι.
Και τώρα με ραγισμένη βάση ποτέ εμπλοκή.
Οπλάρα !!! 🤣
Λοιπον, το ξανασκεφτηκα, με ηλεκτροδια για inox ειναι πολυ καλυτερα διοτι κολλας με λιγοτερα αμπερ αρα πιο χαμηλες θερμοκρασιες.
 
Καλα βγαλε μου φωτο την 302 απο το 5οχερι Σιγουρα η βιδα της παπιας θα εχει μποσικα το ιδιο και το μεταλλο της το παπιας .Η Βαση της παπιας το μεταλλο ενα απο τα 2 ποδια θα ειναι κομμενο Εαν εριχνε και βαρια χωρις συντηρηση μπορει και το πλαινο ελασμα να εχει κανενα τσαμπουκα Αυτα ειναι τα ποιο συνηθησμενα προβληματα σε 302- 303
Η παπια παντα μποσικαρει στα 302 αλλα μην ξεχνας οτι μιλαμε για οπλα του 1980.
(Η μια που εχω δεν εχει μποσικαρει καθόλου) Κ μιλαμε για χρηση, οχι για οπλα ντουλαπας...
Εγω θελω να δω τα σημερινα σουπερ οπλα οταν μετα απο μερικα χρονια θα ξυνεις τη βαση με το νυχι κ θα φευγει το αλουμινιο σαν χαλβας.
Τα εχω δει κ αυτα...
 
Η παπια παντα μποσικαρει στα 302 αλλα μην ξεχνας οτι μιλαμε για οπλα του 1980.
(Η μια που εχω δεν εχει μποσικαρει καθόλου) Κ μιλαμε για χρηση, οχι για οπλα ντουλαπας...
Εγω θελω να δω τα σημερινα σουπερ οπλα οταν μετα απο μερικα χρονια θα ξυνεις τη βαση με το νυχι κ θα φευγει το αλουμινιο σαν χαλβας.
Τα εχω δει κ αυτα...
Δεν λεω οτι εχεις αδικο ,απλα καμια.φορα τα αφηνουμε και μετα ποναει με πιανεις τι σου λεω.Εγω.προσωπικα σαν την.304 δεν βαζω αλλο βερεττα.Κριμα που δεν.βγαινει αριστερο Πραγματικο αρμα
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top