Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Αγαπουλες καλησπέρα. Το μωρό ήρθε, σε μια πολύ ωραία βαλιτσουλα. Μαζί και τα αμερικανικά φυσιγγακια που θα κάνω μερικές δοκιμές, όταν με το καλό κρυώσει λίγο ο καιρός.View attachment 53177
Καλόριχτο !! Βλέπω και αγαπημένα φυσίγγια... Θα τα πάτε όμορφα παρεα!!
 
Μόνο???
Να πας ενα κουτί γλυκακια στον υπευθυνο των όπλων....
Σε άλλα ΑΤ ένας μήνας είναι στάνταρ.....

Χρόνια πολλα με υγεια!
Καλορίζικο κ καλά κυνηγετικά κ σκοπευτικα σμπάρα!
Και παγωτό όχι μόνο γλυκά :D
 
Λοιπόν εντάξει. Έχω παραγγείλει τη μοντυ (παλιά). Αυτή με 900€. Μετά από ώριμη (λέμε τώρα) σκέψη. Τρίτη θα το χω. Θα ακολουθήσουν τα δέοντα.
Μπααααα πως και έτσι :oops: και εγώ αν θέλω να πουλήσω την Α5 αν δεν μου κάνει σε ποιον θα την δώσω; Εγώ εσένα άκουσα και την πήρα είπες αν δεν σου κάνει την αγοράζω εγώ.yel.
 
Μπααααα πως και έτσι :oops: και εγώ αν θέλω να πουλήσω την Α5 αν δεν μου κάνει σε ποιον θα την δώσω; Εγώ εσένα άκουσα και την πήρα είπες αν δεν σου κάνει την αγοράζω εγώ.yel.
Βρε πες οτι τη δινεις εσυ και μη σε νοιαζει. Ολοι οι καλοι χωρανε. Θα τα βρουμε. Τραμπα και η διαφορα κασερι ας πουμε. Μη στεναχωριεσαι, εκει θα καλλησουμε?
 
Έπεσες μέσα στο ότι είναι αμερικανικό , είναι fox / savage model b, φερμένο από το νονό του μπαμπά μου από Αμερική τη δεκαετία του 60 , είναι 16cal και … σκοτώνει !! :)
Τι περιμενες απο δικανακια να κοιταξει την καραμπινα;) πολυ καλο σετ ωραιος
 
Τι περιμενες απο δικανακια να κοιταξει την καραμπινα;) πολυ καλο σετ ωραιος
υποτίθεται και εγώ δικανάκιας ήμουν μιας και έμαθα να κυνηγάω με αυτό το όπλο , αλλά όταν ήρθε η ώρα να αγοράσω (την περασμένη χρονιά) με κέρδισε η συγκεκριμένη καραμπίνα.
 
υποτίθεται και εγώ δικανάκιας ήμουν μιας και έμαθα να κυνηγάω με αυτό το όπλο , αλλά όταν ήρθε η ώρα να αγοράσω (την περασμένη χρονιά) με κέρδισε η συγκεκριμένη καραμπίνα.
Εκανες καλη επιλογη Στο 16αρι τι μαρκα φυσιγγια εριχνες?
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top