Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Νομίζω 36εκ είναι.
Επιτέλους !!!
Ίσως κρατήσει κάνα όπλο ο Κώστας πάνω από χρόνο !!! :)

Κώστα καλορίζικο !!!
Καλά κυνήγια να έχεις !!!

Τι κάνη έχει ;;; cm ;;;
Εγω? Αυτος θα την ξεπουλησει αμα τον πιασουν τα ουλα του...
"Ωχ τα ουλα μου"
"Ευαισθητα?"
"Πονανε"
"Πουλα την Μοντυ και θα δεις" .cofee.
Το μήκος σε ένα που είχα δοκ. ήταν 36 . Το παραγγειλα με 36.5. Θα σας πω όταν μετρήσω. Η κάννη 71 εκ.
Η αλήθεια είναι ότι η άνω δεξιά γνάθος είναι επισκευασμενη. Χαχαχα.
Λέτε να καταλήξω πια;
 
Βαγγέλη το μπλε μπουκαλάκι είναι εντομοκτόνο για τον σκώρο;
Φιλε μου το εστειλαν απο την εταιρια ειδικα για τον κωστα. Ηδη εχω βουτηξει τις καννες μεσα για 12ωρες σε θερμοκρασια αυστηρα 15βαθμων ετσι θα εχει ο.κωστας ακαριαιες καταβολες μετα τα 75.ναυτικα.μιλια .Το συστηνει η.oto melara στα πυροβολα της
 
Το μήκος σε ένα που είχα δοκ. ήταν 36 . Το παραγγειλα με 36.5. Θα σας πω όταν μετρήσω. Η κάννη 71 εκ.
Η αλήθεια είναι ότι η άνω δεξιά γνάθος είναι επισκευασμενη. Χαχαχα.
Λέτε να καταλήξω πια;
71εκατοστα είναι δική σου επιλογή η συνεννοηθηκες με τον Παναγιώτη;Τι κυνηγάς συνήθως;
 
Φιλε μου το εστειλαν απο την εταιρια ειδικα για τον κωστα. Ηδη εχω βουτηξει τις καννες μεσα για 12ωρες σε θερμοκρασια αυστηρα 15βαθμων ετσι θα εχει ο.κωστας ακαριαιες καταβολες μετα τα 75.ναυτικα.μιλια .Το συστηνει η.oto melara στα πυροβολα της
Ρε Βαγγέλη για εμάς που έχουμε παλιά μοντέλα δεν κάνει, να μην τρέχουμε για κώνους;
 
Ρε Βαγγέλη για εμάς που έχουμε παλιά μοντέλα δεν κάνει, να μην τρέχουμε για κώνους;
Παναγιωτη εμεις θα βρασουμε στο ζουμι μας. Καταρχην ο κωστας θα κανει συμβολαιο με την εταιρια για να κανει δοκιμες στα οπλα.της
 
Παναγιωτη εμεις θα βρασουμε στο ζουμι μας. Καταρχην ο κωστας θα κανει συμβολαιο με την εταιρια για να κανει δοκιμες στα οπλα.της
Δηλαδή άμα πιάσει καρτέρι στη Λάρισα ,θα κλαίμε με μαύρο δάκρυ εμείς από κει και κάτω;
 
71εκατοστα είναι δική σου επιλογή η συνεννοηθηκες με τον Παναγιώτη;Τι κυνηγάς συνήθως;

Το μήκος σε ένα που είχα δοκ. ήταν 36 . Το παραγγειλα με 36.5. Θα σας πω όταν μετρήσω. Η κάννη 71 εκ.
Η αλήθεια είναι ότι η άνω δεξιά γνάθος είναι επισκευασμενη. Χαχαχα.
Λέτε να καταλήξω πια;
Δεν.πιστευω στην γναθο να εκανες κωνους?
 
Δεν.πιστευω στην γναθο να εκανες κωνους?
Φίλε στο γομφιο έχω κάνει porting, κεραμική στον προγομφιο, και σπείρωμα κριο Πλας στον φρονιμίτη. Μιλάμε στόμα οπλοστάσιο. Φτύνω και πέφτει η φάσσα από τα 85 μέτρα.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top