Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
ενιαβουλα και δεκαβουλα τα λενε φιλαρα μου και με ρεμι βερετα και τουρκικα μπαμ κι κατ τα γουρουνια μαυτα κι εχω κανει αντιλισικο γιατι δαγκονω ασκημα ειδικα στο κυνηγι κατι μπενεελακηδες τους στελνω για αντιφιδικο εμβολιο .yel.

Βρες μου βιντεο που κυνηγανε με ρεμικτον αν εισαι μαγκας
Δεν κυνηγαω αγριοχοιρο
 
δεν τα χεις δει στην πραξη ποια οπλα σκοτωνουν τα γουρουνια, οι γουρουναδες εχουν μπενελι γι αυτο εχουν όλο τραυματισμένα αλλά οι ρεμιγτον οι παλιες μπραονικ οι μπερεττες και τα τουρκικα τα αφήνουνξερά τα γουρουνια μπαμ και κατω κι ασε τα γιουτουμπ
Κάτσε στα 70 μέτρα να σου ρίξω δράμια 10βολα με την benelli να δούμε αν σκοτώνει όντως.
 
ενιαβουλα και δεκαβουλα τα λενε φιλαρα μου και με ρεμι βερετα και τουρκικα μπαμ κι κατ τα γουρουνια μαυτα κι εχω κανει αντιλισικο γιατι δαγκονω ασκημα ειδικα στο κυνηγι κατι μπενεελακηδες τους στελνω για αντιφιδικο εμβολιο .yel.
Με τεντώσατε! 😂😂😂😂
 
Ωραία η φλωρινα πολλές αναμνήσεις όταν ήμουν πάνω
Πιο πολύ μου άρεσαν τα κεμπάπια και τα κοτόπουλα στον Μιμή ωραία χρόνια
Φαντάρος ήμουν εκεί μια βραδυα λιώμα δυο άτομα αφού δε μας λιντσάρανε πάλι καλά τίποτα δε καναμε πίναμε και μας την πέφτουνε 10-15 άτομα εμείς 20-21 χρονων αυτοί 35-40 φεύγα ωχ λέω τώρα
Πριν αρχίσουν να πέφτουν η πρώτες ο δικός μου τα επεξε Ξεμεθυσε χα χα
Έρχεται σε εμένα ο ένας μου λέει απο που είσαι ρε φίλε
Απο ένα χωριό τις Κοζάνης του λέω
μου λέει ένα όνομα αυτόν τον ξέρεις και με πιάνουν τα γέλια τη γελάς ρε κωλοπαιδο μου λέει
Θα κάνω μια κίνηση να βγαλω να σου δείξω κάτι να μην φανεί ότι βγάζω αντικείμενο
Και του δείχνω την ταυτότητα
Διαβάζει του πιάνουν τα κλάματα και το μαγαζί θύμιζε Εκλησσια χα χα
Ήξερε τον πατέρα μου το τι έγινε μετά άστο
Ο άλλος είχε χαζέψει
α
 
πλακιτσες κανεις τσοχατζό; τωρα να πω για σενα ότι τονειδα στην συγγρου ΠΟΥΛΟΚΥΝΗΓΟΣ είναι;;;;;.yel.
Μια και εισαι Φλωρινα πεταξου ως το Αμυνταιο να πιεις ενα τσιπουρακι με ποικιλια να καθαρισει το μυαλο και μετα, οπως σου ειπε ο Χαρης πριν μιλησεις κανε μια κινηση απλη :
IMG_20240428_075259.jpg
 
Μια και εισαι Φλωρινα πεταξου ως το Αμυνταιο να πιεις ενα τσιπουρακι με ποικιλια να καθαρισει το μυαλο και μετα, οπως σου ειπε ο Χαρης πριν μιλησεις κανε μια κινηση απλη :
View attachment 88040
πλακαμε καΝΗς ΠΛΑΚΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΦΊΛΟΟΥ αη θα πιω κι ενατσιπουρο στηνηγια σου οπως με μιλαςθα σε μιλαω
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top