Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Το εχεις ντουφεκισει Ανδρέα; εμένα μου άρεσε αρκετά αλλά προτιμώ το κλασικό δίκαννο. Αυτή η πλάκα που έχει που απορροφά την τουφεκια προσωπικά δεν μου άρεσε γτ ένιωθα αυτήν την κίνηση που κάνει, δεν ήταν δλδ ξερή η ντουφεκια.
 
Το εχεις ντουφεκισει Ανδρέα; εμένα μου άρεσε αρκετά αλλά προτιμώ το κλασικό δίκαννο. Αυτή η πλάκα που έχει που απορροφά την τουφεκια προσωπικά δεν μου άρεσε γτ ένιωθα αυτήν την κίνηση που κάνει, δεν ήταν δλδ ξερή η ντουφεκια.

Ναι μωρέ χάλια είναι ;)
 
Έχει να με συμβουλέψει κάποιος για την καινούρια την m1. Την θελει ένας φίλος για γουρούνια . Αξίζει ή να κοιτάξει για αλλού;
Το συγκεκριμένο όπλο το είχα βάλει κι εγώ στο μάτι όταν είχα μικρό budget. Ανέβηκε το budget. Πήρα a400 lite αλλά από όσο θυμάμαι μου καθόταν καλά και το m1.
 
Έχει να με συμβουλέψει κάποιος για την καινούρια την m1. Την θελει ένας φίλος για γουρούνια . Αξίζει ή να κοιτάξει για αλλού;
Το συγκεκριμένο όπλο το είχα βάλει κι εγώ στο μάτι όταν είχα μικρό budget. Ανέβηκε το budget. Πήρα a400 lite αλλά από όσο θυμάμαι μου καθόταν καλά και το m1.
Τι να σου πω, εγώ την πήρα αλλά δεν το έχω κυνηγήσει το όπλο για να σου πω εντυπώσεις. Εξ όψεως φαίνεται ένα καλό βαμμένο οπλακι, εργονομικό σαν σχέδιο αλλά μέχρι εκεί. Στο τέλος του κυνηγιού θα έχω μια εικόνα αλλά για μένα, πόρισμα βγαίνει μετά τα δύο χρόνια κυνήγι και εφόσον κυνηγάς μόνο με αυτό.
 
Αυτη πλακα
Το εχεις ντουφεκισει Ανδρέα; εμένα μου άρεσε αρκετά αλλά προτιμώ το κλασικό δίκαννο. Αυτή η πλάκα που έχει που απορροφά την τουφεκια προσωπικά δεν μου άρεσε γτ ένιωθα αυτήν την κίνηση που κάνει, δεν ήταν δλδ ξερή η ντουφεκια.
Εφαρμοζει σε αναλογη εσωχη στης κανες και κλειδωνει σφιχτα δεν κουνιετε απο το κομφορτ ενιοσες τη σπογγοδη αισθιση
 
Αυτη πλακα

Εφαρμοζει σε αναλογη εσωχη στης κανες και κλειδωνει σφιχτα δεν κουνιετε απο το κομφορτ ενιοσες τη σπογγοδη αισθιση
Έχει να με συμβουλέψει κάποιος για την καινούρια την m1. Την θελει ένας φίλος για γουρούνια . Αξίζει ή να κοιτάξει για αλλού;
Το συγκεκριμένο όπλο το είχα βάλει κι εγώ στο μάτι όταν είχα μικρό budget. Ανέβηκε το budget. Πήρα a400 lite αλλά από όσο θυμάμαι μου καθόταν καλά και το m1.
Ενα θα σου πω μπες στο car και δε θα βρεις καμια αυτο λεει πολλα το οπλο ειναι μια χαρα η μονη διαφορα με τη παλια ειναι η σκανδαλοθηκη πολυμερικη και κανη μ2 με κριοτσοκ η δεξιες η αριστερη βγαινει σε μομπιλ
 
Ενα θα σου πω μπες στο car και δε θα βρεις καμια αυτο λεει πολλα το οπλο ειναι μια χαρα η μονη διαφορα με τη παλια ειναι η σκανδαλοθηκη πολυμερικη και κανη μ2 με κριοτσοκ η δεξιες η αριστερη βγαινει σε μομπιλ
Η δική μου έχει μεταλλική σκανδαλοθηκη!
 
Απ
Ενα θα σου πω μπες στο car και δε θα βρεις καμια αυτο λεει πολλα το οπλο ειναι μια χαρα η μονη διαφορα με τη παλια ειναι η σκανδαλοθηκη πολυμερικη και κανη μ2 με κριοτσοκ η δεξιες η αριστερη βγαινει σε μομπιλ

Ενα θα σου πω μπες στο car και δε θα βρεις καμια αυτο λεει πολλα το οπλο ειναι μια χαρα η μονη διαφορα με τη παλια ειναι η σκανδαλοθηκη πολυμερικη και κανη μ2 με κριοτσοκ η δεξιες η αριστερη βγαινει σε μομπιλ
Από όσο θυμάμαι όταν είχε κυκλοφορήσει η επετειακή έλεγε πως θα είναι περιορισμένος ο αριθμός . Παρόλα αυτά ακόμα υπάρχει στοκ. Άρα οι πωλήσεις ήταν περιορισμένες για αυτό και η χαμηλή διάθεση στο car. Από την άλλη τόσα καλά όπλα υπάρχουν και το car είναι γεμάτα αγγελίες. Άρα μου φαίνεται άστοχο να βλέπουμε τη διαθεσιμότητα αγγελιών για να αξιολογήσουμε το οποιοδήποτε τουφεκι.
Αυτό με τις κάννες δεν το ήξερα. Πολύ χρήσιμη πληροφορία. Σε ευχαριστώ πολύ.
 
Σωβαρα οποτε για κοιτα ημερομινια κατασκεβης μηπως ειναι κανα παλιο στοκ και πηρες λαχειο πραγματικα
Το είδα στο τμήμα όταν διάβασα τα χαρτιά της ( ναι τότε τα διάβασα ο αχαιρευτος). 2003 κατασκευή και γουστάρω πολύ που είναι από τις παλιές!
 
Τι να σου πω, εγώ την πήρα αλλά δεν το έχω κυνηγήσει το όπλο για να σου πω εντυπώσεις. Εξ όψεως φαίνεται ένα καλό βαμμένο οπλακι, εργονομικό σαν σχέδιο αλλά μέχρι εκεί. Στο τέλος του κυνηγιού θα έχω μια εικόνα αλλά για μένα, πόρισμα βγαίνει μετά τα δύο χρόνια κυνήγι και εφόσον κυνηγάς μόνο με αυτό.
Σωστός. Όχι σαν εμένα.
 
Σωστός. Όχι σαν εμένα.
Κωστή ο καθένας μας λειτουργεί διαφορετικά, δεν είναι κακό αυτό. Απλά δεν μπορώ να πω ότι είναι οπλαρα απλά και μόνο επειδή το αγόρασα ούτε μπορώ να βρω και κάτι που να μην μου αρέσει. Σε δύο χρόνια θα έχω άποψη για το συγκεκριμένο όπλο. Πάντως ίσως χρειαστεί με κάποιο τρόπο λίγο επιμήκυνση το κοντάκι γιατί μου φαίνεται πιο κοντό από της ρεμι, αλλά και αυτό θα φανεί στην πράξη αν χρειάζεται.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top