Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Κορυφή .... @vazelos που είσαι ?
Υπερτιμημένη λιγο εδω που βρίσκεται τωρα.. . Εχω αρχίσει κ αναπτύσσω μια έντονα ερωτική σχέση μαζι της... Με εκπλήσσει διαρκως κ ευχαριστα αυτες τις λιγες φορές που την κυνηγησα
 
Αν τα κυνήγια που κάνεις είναι αυτά που προανεφερες...... τσίχλα, φάσσα και τρυγόνι να την πάρεις 71εκ. Αν σκοπεύεις στο μέλλον να κυνηγήσεις και φερμα 66 εκ. Επωμισε και τις δύο....με ποια αισθάνεσαι πιο φυσιολογικά.....
Θα το ήθελα πάρα πολύ να τις δω από κοντά και τις 2 αλλά επειδή είμαι στο νησί δεν υπάρχουν ετοιμοπαραδοτες οπότε πιαστο αυγό και κουρευτο
 
καλησπερα παδια! καλως σας βρηκα νεο μελος στο φορουμ!
Θα ηθελα να ακουσω τη γνωμη σας σχετικα με αγορα της Bennelli be diamond.
ειμαι περιπου 15 χρονια στο χωρο του κυνηγιου και ως επι το πλειστον κυνηγαω τρυγονι τσιχλα και φασα αραια και που. Καρτερι και περπατητο.
προηγουμενο οπλο μου ειναι η franchi black magic (ερωτας)
Η ερωτηση μου λοιπον ειναι η εξης: να την παρω με 66εκ η 71 εκ κανη?

Το ιδανικό είναι να επωμίσεις και τις 2 για να δεις ποιο μήκος έχει καλύτερο ζύγισμα για σένα. Ένα ελαφρύ όπλο οπισθόβαρο δεν ελέγχεται ικανοποιητικά. Μάλλον σε 70αρα θα πήγαινα
 
βαζω απαν σημιρα του i.m (γραφ απαν i.m αλλα εχει δυο εγκοπας, 2 αστρα και καλα)...πιρναει ιενα στα 10 μετρα...τκοβου μια τφεκια και παιρνω τα παπαριαμ.....πειρναει ιενα δευτερου στα πηνηντα μετρα γιματα....να τφεκισου να μην τφικησου...τφεκαου...καουυυυυυυυυυυ....ξιρο ρε σλεου...ειχα μειν παγουτο....
 
Last edited:
βαζω απαν σημιρα του i.m (γραφ απαν i.m αλλα εχει δυο εγκοπας, 2 αστρα και καλα)...πιρναει ιενα στα 10 μετρα...τκοβου μια τφεκια και παιρνω τα παπαριαμ.....πειρναει ιενα δευτερου στα πηνητα μετρα γιματα....να τφεκισου να μην τφικησου...τφεκαου...καουυυυυυυυυυυ....ξιρο ρε σλεου...ειχα μειν παγουτο....
Τι παγούτο❓κυπιλακ η χουνακ❓
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top