Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
αληθεια τωρα...γιατι κοντυνε τις κανες απο 66 σε 65 και απο 71 σε 70 εκατοστα; ενω αφησε σε 76 την 76αρα;
η μητρικη beretta το εκανε αυτο στα δικα της;
Για εμάς τους ψυχαναγκαστικούς είπε να κάνει και μια υπέρβαση! Τώρα με την 76αρα μας τα χαλάει αλλά θα φτιάξει και αυτό.
 
Ναι εκεί με βλέπω και εμένα ! Αντε τώρα να βγει η άδεια αγοράς γιατί δεν κρατιέμαι μέχρι στις 6 Σεπτέμβρη που μου έκλεισαν ραντεβού στην αστυνομία
66 πολυ ανωτερο ζυγισμα και πιο βολικη ειχα δωκιμασει και τις δυο η 66 πολυ μεγαλη διαφορα στην αισθιση
 
Κοιτα μη σου κρυψε κανα βουντου ο βαγγος στο κοντακι αχαχαχαχαχ
Φίλε την έλυσα. Ήθελε να μου αλλάξει φλατζα αλλά δεν τον άφησα. Που ξέρω τι θα κάνει αυτός. Κάτσε ρε μου λέει ψιλοντουφεκας. Όχι λέω εγώ ΧΑ ΧΑ χα
 
Εγώ σκεφτόμουν πολύ αν θα την πάρω 70 ή 65 γιατί τα benelli ειναι λίγο πιο μακριά συνολικά, απο την άλλη επειδή ειναι κι ελαφριά μπροστα ίσως το 70 καλύτερο. Τελικά επέλεξα 70 αρα οι πρώτες εντυπώσεις μου είναι πολύ καλές, ωραίο ζύγισμα, πολύ ευχρηστα χειριστήρια έκανα κάποιες ωραίες τουφεκιές αλλα θα την δώ καλυτερα στα μπασίματα.
 
αληθεια τωρα...γιατι κοντυνε τις κανες απο 66 σε 65 και απο 71 σε 70 εκατοστα; ενω αφησε σε 76 την 76αρα;
η μητρικη beretta το εκανε αυτο στα δικα της;
Για να μειώσει λίγο το δραστικό βεληνεκές ...
Το 76 είναι για τους τρελούς τους υδρόβιους που είναι κολλημένοι με το μήκος ...

Απλό ...
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top