Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
ελα μου ντε! κατι εχω υποψη ομως αλλα ειναι κοστοβορο.
Μαγκες παω καπου και επιστρεφω.
Γραψτε και βοηθηστε. Πρεπει η μπενελα να μεινει. Θα μεινει ορφανη. Δεν τη λυπαστε?
Κάτσε καλά το τουφέκι είναι εντάξει ,κυνηγισετο και μετά βγάζεις συμπεράσματα.Εγω είμαι σίγουρος ότι με το 4αρι θα το καταευχαριστηθεις.
 
Οταν επωμισα για τσωρτσιλ αγνοησα παντελως ριγα κλπ. Οταν επωμιζω εκτος τσωρτσιλ και τσεκαρω, βλέπω λιγο ρίγα περιπου 1-1,5 εκ. και ειμαι κεντρο. Μπορει και με το τραβηγμα της σκανδαλης να φευγω.
Οι φλαντζες ειναι σωστα βαλμενες.
Δε ξερω αν κανουν αλλες με μεγαλυτερο καστ.
Εγώ έφευγα λόγω τραβήγματος σκανδάλης‼️σκουιιιιιιιιζ Ντοντ πουλ‼️κοζ γιου Αρ γκονα γκέτ δε πουλο‼️
 
Πρώτα φορά πάλι ακούω για σφίξιμο δοντιών σε πυροβολισμό‼️εγώ στο καμάκι ...σφίγγω δόντι...κάνει γωνίες‼️
Αυτό μου το είχε πει ο Δημήτρης benelli και όντως έτσι είναι.Βαλε το χέρι εκεί που φωλιάζει το κοντάκι στο ζυγωματικο και σφιξε άνοιξε τα δόντια με κλειστά χείλη.
 
ελα μου ντε! κατι εχω υποψη ομως αλλα ειναι κοστοβορο.
Μαγκες παω καπου και επιστρεφω.
Γραψτε και βοηθηστε. Πρεπει η μπενελα να μεινει. Θα μεινει ορφανη. Δεν τη λυπαστε?
κωστα ..μη βιαζεσαι ρειιι..πρωτη επαφη ειχες με το οπλο...ξαναριξε που λεει και ο βασιλης......θα το συνηθισεις και θα ειναι αλλο τφεκι μετα....βρε τι παθαμε;;;;;;.............
 
Αυτό μου το είχε πει ο Δημήτρης benelli και όντως έτσι είναι.Βαλε το χέρι εκεί που φωλιάζει το κοντάκι στο ζυγωματικο και σφιξε άνοιξε τα δόντια με κλειστά χείλη.
κανονισε Παναγιωτη να κοψει καμια γλωσσα
 
Δεν κουμπώνεις πανω το 3 αστρα να δεις τι κάνει στο σκοπευτήριο το οπλο αδιαφορωντας για το τι βλέπεις σε σταθερό στόχο;
Φιλε ναι. Μια που θα παω θα τα κανω ολα. Και το τσωρτσιλ με το τρια θα το κανω. Ετσι κι αλλιως 1 δεν χρησιμοποιω ποτε.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top