Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Μαζι με τον ξάδερφο του Βασίλη... Με τη σούπερ 90
Παίρνει την s90 δεν μπορεί να χτυπήσει τρυγόνι και μου λέει ... από την πολύ συγκέντρωση θα πρέπει να είναι.
Πως το κατάλαβες ?
Τουφέκισα ένα τρυγόνι και γκρέμισα ένα κλαρί από το πλάτανο εκεί πίσω ...
Του λέω είδες που σου είπα να μην πάρεις σταθερό φουλ ?
Εεεε σιγά μου λέει θα την κόψω με τροχό.
Πως ρε θα την κόψεις ;;; θα κόψεις και το τσοκ μαζί.
Θα κόβω ένα ένα εκατοστό και θα την δοκιμάζω μου λέει αχαχαχαχ

Τελικά (μάλλον) τον έπεισα και θα πάρει άλλη κάνη με τσοκάκια ... μπορεί να πάρει καμιά 86cm αν υπάρχει :)
Του είπα να πάρει 71cm, δεν τόλμησα το 66cm μην πάθει καμιά ανακοπή.
 
Παίρνει την s90 δεν μπορεί να χτυπήσει τρυγόνι και μου λέει ... από την πολύ συγκέντρωση θα πρέπει να είναι.
Πως το κατάλαβες ?
Τουφέκισα ένα τρυγόνι και γκρέμισα ένα κλαρί από το πλάτανο εκεί πίσω ...
Του λέω είδες που σου είπα να μην πάρεις σταθερό φουλ ?
Εεεε σιγά μου λέει θα την κόψω με τροχό.
Πως ρε θα την κόψεις ;;; θα κόψεις και το τσοκ μαζί.
Θα κόβω ένα ένα εκατοστό και θα την δοκιμάζω μου λέει αχαχαχαχ

Τελικά (μάλλον) τον έπεισα και θα πάρει άλλη κάνη με τσοκάκια ... μπορεί να πάρει καμιά 86cm αν υπάρχει :)
Του είπα να πάρει 71cm, δεν τόλμησα το 66cm μην πάθει καμιά ανακοπή.
φέρτον απο δω
μαζι με τον Ανδρέα
θα τον κάνω να πάρει 61 εκ κυλινδρο .yel..yel..yel..yel.

θα του δώσω να φορέσει τις δικές μου και να ρίξει
χοχοχοχο
 
Το πλαστικό το παίρνεις για τη πρακτικότητα τη άνεση λόγο συστημάτων απόσβεσης αλλά και της αντοχής σε κακές καιρικές συνθήκες .
Είναι αηδία δεν μου αρέσει και το ξύλο δεν παθαίνει τίποτα εγώ τα δικά μου τα κυνηγάω και με βροχή και δεν έχω δει καμιά ζημιά άσε που το πλαστικό δεν μπορείς να το πειράξεις ελαφρά αν δεν σου κάθετε απλά τώρα βγάλαν οι εταιρείες αυτές τις μόδες για να βγάζουν πιο πολλά
 
Είναι αηδία δεν μου αρέσει
Αυτό αρκεί
και το ξύλο δεν παθαίνει τίποτα εγώ τα δικά μου τα κυνηγάω και με βροχή και δεν έχω δει καμιά ζημιά άσε που το πλαστικό δεν μπορείς να το πειράξεις ελαφρά αν δεν σου κάθετε απλά τώρα βγάλαν οι εταιρείες αυτές τις μόδες για να βγάζουν πιο πολλά
Είναι επιλογή καθαρά του χρήστη.
Δεν υπάρχει όπλο μου που το ξύλο να μην είναι χτυπημένο.
Και τα πλαστικά μπορείς να τα πειράξεις νομίζω, όχι όμως πολύ.
 
Νικο εγω που ειμαι ψυχαναγκαστικος, αρρωσταινω οταν βλεπω σε ενα ακριβο οπλο σημαδια στο ξυλο...οποτε πηγα συνθετικουρα και μου εφυγε αυτος ο πονοκεφαλος...
Αν ήσουν ψυχαναγκαστηκος δεν θα συμβιβαζοσουν με την πλαστικούρα τα όπλα είναι για να τα χαιρόμαστε όχι για να ανυσηχουμε αν γραντζουνιστουν
 
Αν ήσουν ψυχαναγκαστηκος δεν θα συμβιβαζοσουν με την πλαστικούρα τα όπλα είναι για να τα χαιρόμαστε όχι για να ανυσηχουμε αν γραντζουνιστουν
Έχω μια παλιά Rafaello special lousso....λυπομουν τα ξύλα της επειδή ήταν και αρκετά καλής κατηγορίας..... έβαλα πλαστικά πριν 10-12 χρόνια και δεν τα αλλάζω με τίποτα.... άσε που με βόλεψε η πιο κλειστή χούφτα στο πιστολε του πλαστικού. IMG_20220330_224829.jpgοπως όμως ειπώθηκε.... αυτά είναι προσωπικά γούστα του καθενός.....
 
Έχω μια παλιά Rafaello special lousso....λυπομουν τα ξύλα της επειδή ήταν και αρκετά καλής κατηγορίας..... έβαλα πλαστικά πριν 10-12 χρόνια και δεν τα αλλάζω με τίποτα.... άσε που με βόλεψε η πιο κλειστή χούφτα στο πιστολε του πλαστικού. View attachment 54935οπως όμως ειπώθηκε.... αυτά είναι προσωπικά γούστα του καθενός.....
κουκλαραααααααα..............................
 
https://benelli.it/en/technologies?tec=crio-system

αυτα ειναι τα οπλα που φορανε CB (Crio Barrel)....πατηστε πανω στο κουτακι Discover Related Firearms...ειναι μεσα η black eagle και η εκπληξη ακουει στο ονομα m2 ceracote...
Καλά λέω ότι είσαι μυστικός πράκτορας της Benelli με χειριστή τον Lukas αχαχαχα

Ρε έχουμε οπλάρες ... άσε τους άλλους με τους παλιοσιδεράδες, τα βιβλία συντήρησης όπλων, τα συνεργεία, τους μαραγκούς και τις αλλαγές ανταλλακτικών κάθε 1000 φυσίγγια αχαχαχ

Εμείς γουστάρουμε το κυνήγι και την ομορφιά του ... δεν είμαστε Απάτσι αχαχαχααχαχα

ps
Αστείο παίδες ... μην φορτώσει κανένας ...
 
Έχω μια παλιά Rafaello special lousso....λυπομουν τα ξύλα της επειδή ήταν και αρκετά καλής κατηγορίας..... έβαλα πλαστικά πριν 10-12 χρόνια και δεν τα αλλάζω με τίποτα.... άσε που με βόλεψε η πιο κλειστή χούφτα στο πιστολε του πλαστικού. View attachment 54935οπως όμως ειπώθηκε.... αυτά είναι προσωπικά γούστα του καθενός.....
Αν περπατάω στο δρόμο και το δω κάτω θα του ρίξω μια κλωτσιά να πάει στο χαντάκι να μην μαγαριζει το δρόμο βάλε τα ξύλινα και ξανά πόσταρε την
 
Αν περπατάω στο δρόμο και το δω κάτω θα του ρίξω μια κλωτσιά να πάει στο χαντάκι να μην μαγαριζει το δρόμο βάλε τα ξύλινα και ξανά πόσταρε την
Πάρε μία ακόμη....χαχαχαχα...... μόνο να μας πεις σε ποιο χαντάκι τις κλωτσας να τις μαζεύουμε εμείς....IMG_20220812_112255.jpgκαι μία υβριδικη.....του συγκυνηγου μου....IMG_20211121_171054.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top