Benelli Team Αρχείο

  • Thread starter Thread starter Vasilis
  • Ημερομηνία δημιουργίας Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Not open for further replies.
Πήρε ο ξάδερφος μια 76full σταθερό super90 400 ευρώ σε άριστη κατάσταση (την λύσαμε μαζί).
Τώρα ψάχνει δεύτερη κάνη με τσοκ αχχαχαχαχ

Ίσως το 66 να είναι το ιδανικό πλέον για αυτογεμές ... εμένα με έφαγε η μακρυκανίτιδα (71cm) ...
Στην επόμενη θέλω ξάδερφο κ κερνάω ηδονικο άνευ γλυκάνισου‼️
 
Στην επόμενη θέλω ξάδερφο κ κερνάω ηδονικο άνευ γλυκάνισου‼️
Νομίζω στα είπα ... δεν μπορούσε να βαρέσει τρυγόνι με την super90 και ξήλωσε το σκόπευτρο με μαχαίρι !!! Το .sex hard. τελείως.
Ρε βιδωτό είναι του έλεγα ... όχι είναι πρεσσαριστό.
Μετά έφυγα αλλά μου είπε το ξεβίδωσε και έβαλε μια κοινή βίδα ... την τρόχισε ίσα να προεξέχει και τώρα σκοτώνει η benelli λέει χχαχαχαχ
Ήταν κόκκινο ξάδερφε και δεν μου άρεσε χαχαχα
Αν αρχίσει να σκουριάζει η βίδα θα γελάσουμε ...
 
Νομίζω στα είπα ... δεν μπορούσε να βαρέσει τρυγόνι με την super90 και ξήλωσε το σκόπευτρο με μαχαίρι !!! Το .sex hard. τελείως.
Ρε βιδωτό είναι του έλεγα ... όχι είναι πρεσσαριστό.
Μετά έφυγα αλλά μου είπε το ξεβίδωσε και έβαλε μια κοινή βίδα ... την τρόχισε ίσα να προεξέχει και τώρα σκοτώνει η benelli λέει χχαχαχαχ
Ήταν κόκκινο ξάδερφε και δεν μου άρεσε χαχαχα
Αν αρχίσει να σκουριάζει η βίδα θα γελάσουμε ...
Καλά έκανε. Αυτες οι μαλακιες σου μπαινουν στο ματι. Ειναι σαν σπυρι στο κωλο.
 
Έριχνα μια ματιά στο καλκατζακο σε όλες τις γνωστές μάρκες τελικά οι Ιταλοί τον έχουν ψηλά τον αμανέ εκτός τη Frankie και τον έχουν αναιβαζεις και οι Αμερικάνοι βέβαια αυτοί έχουν και μεγαλύτερο τελωνείο.Και αναρωτιωμουν ότι όποιος δεν έχει τη καβλα ντε και σώνει του καινούριου είναι 100% κερδισμένος με αγορά μεταχειρισμένου που υπάρχει τεράστια γκάμα σε πώληση και σε τιμές για όλες τις τσέπες ,πράγμα που αρχίζει να συμβαίνει και με τα αυτοκίνητα εάν θέλεις να κάνεις τη δουλειά σου και δεν σε νοιάζει η πολύ εξυπνάδα μέσω ηλεκτρονικών συστημάτων .
 
Last edited:
Ζασταβα κ ξερό ψωμι bro.... Απλα να σου αναφέρω μια προσωπική εμπειρία... Επαρχιακή οδο στη ναυπακτο κοντα... Είχαν ανοίξει οι ουρανοί... Ο δρόμος ειχε γίνει λιμνη... Βλέπω τον μπροστά μου στα 100 μετρα να κάνει πατιναζ. Το ιδιο κ ενα δεύτερο αυτοκίνητο.... Πέφτει ο πίσω, πανω στον μπροστά... Αρχίζω να φρεναρω δυνατά. Παει να ξεκολλησω να διπλωσω. Κρ κρ κρ κρ.. Νιωθω ενα μικρο ταρακούνημα... Αναβει tcs-esp λαμπακι... Κ σταματω κανονικα χωρίς καν να διορθωσω με το τιμονι... Σε καλώ να αναθεωρήσεις Γιαννη για τα νεα συστήματα που φερουν τα σύγχρονα αυτοκίνητα...
 
Παμε τωρα στα οπλα.... Σε καλώ οποτε θες να βρεθούμε να ρίξεις με δύο όπλα αδρανειας που εχω... Το ενα ειναι του 1990 κ το αλλο 2022. Θα διαπιστώσεις μονος σου οτι το ενα ειναι ζασταβα κ το αλλο, αυτό που περιέγραψα απο πανω με το συμβαν στο δρομο
 
Παμε τωρα στα οπλα.... Σε καλώ οποτε θες να βρεθούμε να ρίξεις με δύο όπλα αδρανειας που εχω... Το ενα ειναι του 1990 κ το αλλο 2022. Θα διαπιστώσεις μονος σου οτι το ενα ειναι ζασταβα κ το αλλο, αυτό που περιέγραψα απο πανω με το συμβαν στο δρομο
Έτσι σε θέλω insider της benelli αχαχα

Σιγά μην πάρουμε σακαράκες σε καλή ή άριστη κατάσταση.
Καινούργιο και αν δεν μας κάνει ... μια και στην ρεματιά.

Άσε τους άλλους να ψάχνουν ανταλλακτικά για τα BLR
 
Παμε τωρα στα οπλα.... Σε καλώ οποτε θες να βρεθούμε να ρίξεις με δύο όπλα αδρανειας που εχω... Το ενα ειναι του 1990 κ το αλλο 2022. Θα διαπιστώσεις μονος σου οτι το ενα ειναι ζασταβα κ το αλλο, αυτό που περιέγραψα απο πανω με το συμβαν στο δρομο
Φιλαράκι είχα audi των 50.000 και έχω αλλάξει και πολλά από αυτά τα αυτοκίνητα όλα καλά είναι αλλά την σωστή συμπεριφορά σου και τη δεξιοτεχνία αν και όποιος έχει και τα αντανακλαστικα σου στο σωστό χρόνο δεν τα πιάνει κανένα σύστημα όπως και στο όπλο το δυνατό σκοπευτή δεν το πιάνεις δεν πα να έχεις perazzi και αυτός Φλομπέρ γι'αυτό και ούτε τα ίσιωνω όλα ούτε και τα θεοποιω γιατί τα νέα αυτοκίνητα έχουν κανείς τους ανθρώπους να μη ξέρουν να οδηγούν δυστυχώς και με το παραμικρό να σηκώνουν τα χέρια ψηλά όπως και να μην έχουν την αίσθηση να αντιληφθούν τα όρια του αυτοκινήτου τους μεγάλο θέμα αυτό τεράστιο με αποτέλεσμα αν κάτι ξεφύγει να μην υπάρχει η ικανότητα σωστής αντίδρασης.Παμε για άλλα το σκίσαμε το θέμα μπενελι.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top