Benelli Team - Αρχείο

Status
Not open for further replies.
δεν μιλαμε για τροπο επαναταξης , μιλαμε καθαρα για το κλειστρο , τα κλειστρα λοιπον με περιστροφικο κλειδωμα εχουν μονο πλεονεκτήματα , δεν εγιναν για πιο φθηνα κοστολογια η για καποιο άλλο λογο, εγιναν για να αντεχουν σε τεράστιες πιεσεις αλλα ο κυριοτερος λογος ειναι ότι αν δεν κλειδωσει το κλειστρο και δεν εχει μπει ετσι το φυσιγγι ολο στην θαλαμη μπαμ δεν γινεται , το θρυλικο κλικ των μπεενλι που πολλοι ασχετοι πονηριδιδες κοροϊδεύουν γινεται για να μην σκασει το φυσιγγι το μισο μεσα στην θαλαμη και το μισο εξω , η λεγομενη τρομερα επικυνδυνη για την μουτσουνα του χρηστη ΕΚΠΥΡΣΟΚΡΟΤΗΣΗ ΕΚΤΟΣ ΘΑΛΑΜΗΣ , το πιο ωραιο όμως είναι αν εχετε προσεξει ότι στο να κατηγορούμε κατι ειμαστε παρα πολλοι , στο να εξηγουμε όμως ειμαστε ελάχιστοι
ΩΡΑΙΟΣ........shake.
 
Το απογευμα πηρα στα χερια μου πλεον την m2 left οπως ειχα πει. Πρωτες εντυπωσεις παραπανω απο θετικες απο αποψη ποιοτητας , πιο δυσκολη στο καθαρισμα απο τη rafaello λογω διαφορετικης συναρμολογησης, αλλα στην επωμιση πολυ καλυτερη. Θα τη δω και στο κυνηγι και θα μιλησω πιο εκτενως...
post image
free photo hosting
post image
image hosting 5mb
image uploader
 
Αν και κατά τη γνώμη μου είναι τα καλύτερα λειόκανα που κατασκευάζονται σήμερα, δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δύο (2) ελατήρια της κοστίζουν 1000 ευρώ (τουλάχιστον).
 
Το απογευμα πηρα στα χερια μου πλεον την m2 left οπως ειχα πει. Πρωτες εντυπωσεις παραπανω απο θετικες απο αποψη ποιοτητας , πιο δυσκολη στο καθαρισμα απο τη rafaello λογω διαφορετικης συναρμολογησης, αλλα στην επωμιση πολυ καλυτερη. Θα τη δω και στο κυνηγι και θα μιλησω πιο εκτενως...
post image
free photo hosting
post image
image hosting 5mb
image uploader
καλοτουφεκη να είναι πατριώτη ... να την χαρείς!
αλλα να μην ξεχνάς και τα δικανακια σου.. χαχαχα
 
Το απογευμα πηρα στα χερια μου πλεον την m2 left οπως ειχα πει. Πρωτες εντυπωσεις παραπανω απο θετικες απο αποψη ποιοτητας , πιο δυσκολη στο καθαρισμα απο τη rafaello λογω διαφορετικης συναρμολογησης, αλλα στην επωμιση πολυ καλυτερη. Θα τη δω και στο κυνηγι και θα μιλησω πιο εκτενως...
post image
free photo hosting
post image
image hosting 5mb
image uploader
Καλοριχτη Πετρο!
 
Το απογευμα πηρα στα χερια μου πλεον την m2 left οπως ειχα πει. Πρωτες εντυπωσεις παραπανω απο θετικες απο αποψη ποιοτητας , πιο δυσκολη στο καθαρισμα απο τη rafaello λογω διαφορετικης συναρμολογησης, αλλα στην επωμιση πολυ καλυτερη. Θα τη δω και στο κυνηγι και θα μιλησω πιο εκτενως...
post image
free photo hosting
post image
image hosting 5mb
image uploader
Καλοριζικο το εργαλειο Πετρο καλοτουφεκο και left ωραια
 
Το απογευμα πηρα στα χερια μου πλεον την m2 left οπως ειχα πει. Πρωτες εντυπωσεις παραπανω απο θετικες απο αποψη ποιοτητας , πιο δυσκολη στο καθαρισμα απο τη rafaello λογω διαφορετικης συναρμολογησης, αλλα στην επωμιση πολυ καλυτερη. Θα τη δω και στο κυνηγι και θα μιλησω πιο εκτενως...
post image
free photo hosting
post image
image hosting 5mb
image uploader
Καλορίζικο Πέτρο καλά κυνήγια!
Οπλαρα η M2
 
Το απογευμα πηρα στα χερια μου πλεον την m2 left οπως ειχα πει. Πρωτες εντυπωσεις παραπανω απο θετικες απο αποψη ποιοτητας , πιο δυσκολη στο καθαρισμα απο τη rafaello λογω διαφορετικης συναρμολογησης, αλλα στην επωμιση πολυ καλυτερη. Θα τη δω και στο κυνηγι και θα μιλησω πιο εκτενως...
post image
free photo hosting
post image
image hosting 5mb
image uploader
ωραιος ο παικτης. πετρο καλοτουφεκο να ειναι και ειμαι σιγουρος οτι θα την καταευχαριστηθεις
 
Το απογευμα πηρα στα χερια μου πλεον την m2 left οπως ειχα πει. Πρωτες εντυπωσεις παραπανω απο θετικες απο αποψη ποιοτητας , πιο δυσκολη στο καθαρισμα απο τη rafaello λογω διαφορετικης συναρμολογησης, αλλα στην επωμιση πολυ καλυτερη. Θα τη δω και στο κυνηγι και θα μιλησω πιο εκτενως.
Καλορίζικο και καλοτούφεκο το εργαλείο Πέτρο!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top